Den BLBEC neboli erekce na slunci

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Copatej » 11 led. 2012, 18:25

Já vím, šel sis domů jen pro kytaru, viď? :plaster: :mryellow:
Jinak taky velmi povedená příhoda :lol:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Namornik » 11 led. 2012, 18:31

Mathias Sandorf: a kolikrát tě z toho okna vyhodili :lol: ? Stavil se u mě brácha s čertvě zlomenou čelistí ( taky z párty). A říkal: Mhunžste vypndaá jestště dobvýý. Přeji rychlou regeneration :wink:
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Mathias Sandorf » 11 led. 2012, 18:36

sihanuk: Parádní historka :lol: :clamp: Jináč doufám, že operace nebude třeba, držim palce.

A vám všem děkuju za přání brzkého uzdravení. Vypadá to dobře, s okem naštěstí nic nemám, a teď jen splaskávám a začínám postupně vidět :mrgreen: Což znamená, Jerry, že v Brně se na 99% ukážu a zahraju. Jen nevím, jak dluho tam vydržim a místo dýmky si nejspíš dám doutňase a cígo, páč mě prudí jak furt přidusávám vedle hlavičky :twisted:
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Fénix » 12 led. 2012, 22:51

Mathias Sandorf píše:Oslava mých 25. narozenin: alkohol + tma + překážka na cestě + brýle na xichtě = image_id: 12859

Ještě, že jsem neměl v huvě fajfku :twisted:


No ty jsi dítě štěstěny :rofl:
Hele když jedeš do Brna - proč sis nechal ty nálepky na auto poslat do Prahy ? :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Mathias Sandorf » 12 led. 2012, 23:16

Fénix píše:No ty jsi dítě štěstěny :rofl:
Hele když jedeš do Brna - proč sis nechal ty nálepky na auto poslat do Prahy ? :twisted:


Mno páč kdybych nebyl dítě štěstěny, tak už bych byl pro ně dávno v Praze :lol: :lol: Ne, jsem fakt rád, že mi je držíš, já Ti snad už ty prachy pošlu na účet nebo nevim :D
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Copatej » 12 led. 2012, 23:40

Nic mu neposílej, ten má prachů, že neví co s nima :think: kupuje si za ně jen tabák a fajfky :pray: :twisted:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Cifro » 13 led. 2012, 00:03

Mathias Sandorf píše:.. kdybych nebyl dítě štěstěny, tak ...

by si mal pri tom paragánskom kaskadárskom kúsku v hube fajku :plaster:
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Schimmrovka » 13 led. 2012, 02:14

Maty moc tě lituju a přeji brzské vzchopení do normálu(ta fotka s kocourem mi připoměla můj zážitek-zakopla jsem jednou o našeho kocoura/jmenoval se "S.... kocour"/a skončila jsem na 3 měsíce s hohou v gypsu)Jo cesty Páně jsou nevyzpytatelné :naughty:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Namornik » 01 úno. 2012, 17:47

Dnes jsem neměl vylejzat z postele. Zaspal jsem, nebyl jsem na záchodě a celej den se mi chtělo s*át. Zima jako v p*deli. Zapoměl jsem doma cigára a neměl prachy na čerstvý. Naštěstí v práci skoro prázdná krabička cca 6 cíg. První strom: něco kovově cvaklo ve velký pile a nešla nastartovat, dobrý byla před 14dny v servisu, ale bez ní se obejdem. 2strom: Další pila, na jednoruční štýlku se tak nešťastně odrazil špalek co padal ze stromu že přerazil to za co se to drží s plynem :evil: , dobrý pořád máme jednu starou náhradní v garáži.3strom dobrý. 4strom: miniaturní špalíček spadnul tak šikovně na střehu že prorazil 2 tašky :pray: chlap řval jak protrženej.5,6,7ok. Pro benzín ke globusu, natankovat a poslední pila už nenastartovala :palm: To už jsme řvali všichni. K tomu spousta standartních problémů jako hřebík zarostlej v kměnu, prasklej řetěz, benzín dojde na stromě na poslední větev a tak. Bojím se co mě čeká ještě než půjdu spát :mryellow:

Zapoměl jsem napsat že děláme pro město za takovou almužnu že dnešní vejdělek ani omylen namá šanci pokrejt škody a náklady
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Adam S » 02 úno. 2012, 21:26

Takže, přátelé. Už jste někdy potkali dívku a báli se jí oslovit? Byla tak krásná, měla šmrnc a krásné tvary? Tak to tohle platí i pro dýmky. Asi před týdnem a něco jsem se stavoval u pana Hingara ve štěpánské ulici že si jen tak poklábosim a koupim něco maličkého nutného k údržbě dýmek. A hle! Byla tam. Seděla mezi kolegyněma, ale ona byla taková jiná, výraznější a dokonce i svoje sestry na první pohled převyšovala. Nejdřív jsem dělal, že ji nevidím, a dál se zaobíral původním důvodem své návštěvy. Bylo to však silnější než já. Dovolil jsem se o kontakt a tak trochu plaše k ní přistoupil. Její barva byla tmavší než ostatních, vyzařovala z ní osobitost a ty tvary... Plné, se všelikými záhyby, ale pozor žádná boubelka! Na své vnady velice úctyhodná váha. Při pohledu na spodek se mi odkryla nádherná kresba stoupající až ke krčku. Pevně jsem ji uchopil a věděl jsem, že byla stvořena pro užívání a ne jenom na koukání. A ty otvory, ty byly přesně takové, jaké mají být. Od té doby jsem jí nemohl dostat z hlavy. Každý den se mi vracela v představách. Tak jsem si dupl v práci a vybral si od šéfa prémie. Přeci jenom džentlmen nemůže za takovou přijít bez patřičného mění. Pln radosti a očekávání jsem vyrazil troubě na líné spoluúčastníky silniční dopravy a překračuje nejedno přikázání pomahačů a chráničů. Dorazil jsem konečně za ní. Už už bude mou! Už ode dveří jsem hleděl na její obvyklé místo. NEBYLA TAM.. Optal jsem se, zda se snad neschovává? A odpověď zněla: Teď jsem jí prodal. Není to ani půl hodiny. Vlastně jste se skoro potkali ve dveřích. :smoke6: TO MĚ POSE* JAK JE TOHLE MOŽNÝ? O 10 MINUT? NEEEEEEEEEEE EEE E EEEEEE
No na závěr svého žalozpěvu bych rád poblahopřál novému vlastníkovi této krásky z rodu Winsløw. A jestli je členem fóra, tak mám pro něho vzkaz: BUĎ NA NÍ HODNEJ!!!
Uživatelský avatar
Adam S
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 238
Věk: 45
Registrován: 23 zář. 2011, 09:14
Bydliště: Praha, Žižkov

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod sihanuk » 02 úno. 2012, 21:31

Adam S: upřímnou soustrast :cry:
Uživatelský avatar
sihanuk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1701
Věk: 50
Registrován: 28 lis. 2010, 17:13
Bydliště: Kokovice 56, Klobuky

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Copatej » 03 úno. 2012, 12:48

Njn, to se stává, myslím si, že si to brzy vynahradíš jinou :ok:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod bigdragon » 03 úno. 2012, 12:54

no a proto vlatně vymysleli ty pořekadla, jako co můžeš udělati dnes neodkládej na zítřek, až po kdo zaváhá nežere. A dostáváme se k pozdě bycha honiti. Tak snad jen ať to příště dopadne lépe a radostněji :smoke1:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 03 úno. 2012, 19:45

Já znám: "Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek, ale až pozítřek... a máš dva dny volno."
Ovšem to se na tenhle případ asi, nehodí, že?
:mrgreen:
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod klasik51 » 03 úno. 2012, 20:03

http://www.novinky.cz/krimi/258143-chla ... radli.html
No ty z toho nadělaj, taky jsem to udělal před školou v Korunovační, v roce 1961. Neměli to hlásit ve školnim rozhlase, že nás varujou, že se to nemá. :oops: Školník přines horkou vodu a když mě to pustilo, tak mi nafackoval a doma ani nevim proč jsem dostal znovu. :palm:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


cron