Den BLBEC neboli erekce na slunci

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Baca » 03 úno. 2012, 21:01

Klasik51 :ok: A od tej doby v zime nelizes :-)
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Schimmrovka » 04 úno. 2012, 01:33

Omlouvám se všem,ale teprva teĎ jsem to celé vše proštudovala,a musím jen smutně konstatovat-"škoda,že ještě není mistr pan Hašek na živu ":think: .Ten si přečíst naše Dýmka.net,tak to bylo přímo veledílo :mrgreen: :ok: .Tady by našel inspirace na nejméně dalších deset děl :clamp:.Asi začnu opět spisovat(akorát můj pravovis-to mi vždy radila moje profesorka na literatůru,tak ta je asi už po smrti. :( /já byla vždy víc natvrdlá-mě se líbí víc psát to tvrdý Ý než měkký Í /)No to jsem celá Já :mrgreen: :palm: Co můžu,tak popletu :clamp: :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod klasik51 » 04 úno. 2012, 16:07

Baca píše:Klasik51 :ok: A od tej doby v zime nelizes :-)

zábradlí :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Krhút » 14 úno. 2012, 18:46

Den blbec ? Může vypadat i takhle : někde jsem z peněženky vytratil tisícovku a netuším kde . To vše ve střízlivém stavu a při plném vědomí . :evil:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Copatej » 14 úno. 2012, 21:27

Tak to nas.re :?
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Vobča » 15 úno. 2012, 08:28

Nazval bych to spontánní sociální příspěvek...ty jsi ztratil, jiný najde, rovnováha musí bejt! (Ale stejně to naštve... :evil: )
Uživatelský avatar
Vobča
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1221
Věk: 68
Registrován: 19 čer. 2010, 07:39
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Baca » 15 úno. 2012, 14:53

Schimmrovka píše:.Asi začnu opět spisovat(akorát můj pravovis-***** /já byla vždy víc natvrdlá-mě se líbí víc psát to tvrdý Ý než měkký Í /)No to jsem celá Já :mrgreen: :palm: Co můžu,tak popletu :clamp: :ok:


Hmm, tak skus namiesto Y/I pisat E :-) Sice "Ze Sumavy do Hane" Ale ved co ?? :lol:


Alw aby som nebol OT. Dnes som aj ja mal taky den poloblbec. To, ze v Ziline sa cestari spolahli na predpoved pocasia a uz stihli rozobrat vsetky pluhy a sypace do zberu a od vecera do rana napadalo asi 15 cm cerstveho snehu to by ma az tak velmi nenasralo :-). Ale to, ze som zastavil na cervenej len tak tak, ani to by nebol az taky problem, ale to ze pri pohlade do spetneho zrkadla som zrazu uvidel Iveco Daily cervenej farby ako tiez zastavuje na cervenej hned zamnou ale BOKOM, tak to mi uz dych zaseklo. Nastastie taliani s amaju radi tak Dailina zastavila asi 5 cm od mojho zadku. A potom to zacalo, 19,6km trasa mi trvala 1hodinu a 12 minut, dvakrat som skoro skoncil v poli. Pocas predstavenia na skolke sa mi kychlo a take jojo pod nosom ste este nevideli (asi 60cm, skoro ku kolenam ). TRAPAS!!! Cesta s5 tak isto asi hodina, cestari ani tuk!!! Zilina zasekana autami zo spolocenstva priatelov letnych pneumatik, rychlost 10km/h. Vzdal som to a zaliezol do hypersuper Auparkuru do podzemnych garazi. Pobehal po markete, nakupil zopar kravin, startujem afto a NIC. Nastastie muchy tohoto mojho Unika uz poznam, tak vylozit vsetko z auta na zatopenu podlahu garazi a poprihynat kontakty na cerpadle. Cestou na ubytovnu sa zastavim este v Trescu, leziem do auta a zas nic. No Fasa!! Zasa cerpadlo, vsetko vylozit a zacalo snezit. Opravene, startuje a ja, babky, scena vsetko zasnezene, mokre. Z nosa mi tecie ako niagara, zajtra dve predstavenia, ak mi zasa vybehne JOJO tak ma trafi slak. No co, bol to den blbec ci nie ?? Aspon, ze zatial je vsetko ako tak OK ;-)
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Mack » 15 úno. 2012, 15:10

OT
rád čtu příspěvky paní Schimmerové (česky Třpytivé, Lesklé)....
ale už dloho mi vadí to její Ď a Ť ve psaní na netu....
stačí ovšem podržet Shift , vyznačit háček a pak bez Shiftu malá písmena...tedy ď,ť....
jestli ovšem v těch Sudetech teď nepoužívá německou klávesnici, ale nakonec ať.... :lol:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Namornik » 15 úno. 2012, 15:21

Ď a Ť a podobní je přece in!! JaKO Že ja TO LaVískový a StraŠinky moC cŮll :lol: MuCK.

Já si radši nevyskakuju páč moje čeština taky není jako z učebnice :ot:
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Mack » 15 úno. 2012, 15:29

test kompu na českou diakritiku :
příšerně žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy
PŘÍŠERNĚ ŽLUŤOUČKÝ KŮŇ ÚPĚL ĎÁBELSKÉ ÓDY....
chyby mezi "í" a "ý" jsou něco jiného... :wink:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod daněk » 15 úno. 2012, 17:20

Myslím, že si to se Schimmrovkou v Laznech při hudbě a tanci vysvětlíte :D
Uživatelský avatar
daněk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 288
Věk: 67
Registrován: 08 úno. 2009, 08:29
Bydliště: KŘEMŽE

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod sihanuk » 15 úno. 2012, 22:28

I já měl dnes den blbec začalo to v autobazaru kam jsem se jel zcela nezávazně jen podívat na auto Volvo XC70 nicméně velmi ochotný prodavač nabídl svezení a pak že se kouknem jak by to vycházelo na splátky no tak jsem si řek proč ne aby byl člověk v obraze. No zkrátim to po sedmi hodinách čekání a jednání jsem odjel z podepsanou smlouvou na leasing cenu radši řikat nebudu. Cestou domu volala přítulka že v pokoji ze stropu teče voda tak jsem jí vysvětlil jak se to vypíná a valil rychle domu. Bydlim v domě s majitelkou která sem jezdí dvakrát za rok má to tři podlaží a já bydlim v přízemí. Doma jsem zjistil že v nejhornejšim bytě jak se tam netopilo praskla voda a přes byt pani domácí protekla až k nám do přízemí. Volám babce a ta že je pryč a může přiject až za měsíc tak fan naštěstí mám od horního bytu klíče. Přítelkyně zatim uklízela pohromu a já jel do práce vyzvednout psa. Cestou mi nějak zčalo škubat v převodovce nicméně jsem dojel vzal psa ,pc a jel domu po 5-ti km byly rány z převodovky již téměř ohlušující tak jsem se otočil že vemu radši jiný auto dojel jsem na dvůr zastavil a koukám kam to dám,když jsem to vymyslel tak jsem popojel dal tam pak zpátečku a ozvala se rána jako z děla a byl konec. Tak jsem houk na bráchu a auto jsem odtlačili a vzal si jiný. Asi to byla pomsta za to že jsem byl v tom bazaru. Jsem zvědav co bude zítra :smoke5:
Uživatelský avatar
sihanuk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1701
Věk: 50
Registrován: 28 lis. 2010, 17:13
Bydliště: Kokovice 56, Klobuky

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Schimmrovka » 16 úno. 2012, 02:06

No klucí :twisted: NebuŤte na mě tak zlý-já se peru s "amerikániše" klávesnicí už dva roky a i přehláskovaná "a e i o u" do němčiny, je pro mě psát celkem dobrodružství :shock: A ten shift taky mačkám,ale vyleze co vyleze-aspoŇ mě podle toho poznáte :mrgreen: Že :P ??.Jinak dnešek byl celkem brutus s počítačem-asi 20x nám vyhodili proud,ale teĎ to vypadá už na klid-že by před bouří :think: .Jinak prosím ,žádný překlad Schimmer-to je mé příjmení(a hodně starý),tak že prosím,raději -Schimmrovka.Zkomolenin jsem si užila za svobodna :evil: .Jinak si na Šumavu beru Lapi sebou a ukážete mi,jak se dělaj ty HASKÝ malinkatý Ď Ť Ň :ok: .Spravím všechno,postavím vše,uklohním lahůdky,ale Lapi je pro mě španělská vesnice :pray: ,ale enter umím zmáčknout :clamp: -občas :wink: .Ale zase prej na něm můžu i tančit a prolejvat ho nápojema a prej se mu nic nestane-JÁ to však zatím raději nezkoušela :think: .Takovovou péči, co věnuji svému Lapimu,věnuji jen svejm vlasům-jen stím rozdílem ,že mu nedopřávám velmi drahý balzám na vlasy z bejčích koulí(ten občas dopřeji jen svému pejskovi :ok: na srst :mrgreen: )

sihanuk :arrow: Na to se dá jen skostatovat-držím palce a upřímnou soustrast ve tvém neštěstí(to koupený auto raději neber-dopadne to taky tak-3x a dost)

Mack :arrow: Sušice pokud vím spadala taky do Sudet :wink: .Mistr Saidl to zdokumentoval na fotografiích :ok: .U nás takzvané Sudety,zasahovaly až do Krumlova.Já se narodila jen na poště v ČERNÉ v Pošumaví-někoho nosí vrána,někoho čáp,já přišla poštovním balíkem :mrgreen: .Než tatí vytáhl moskala z garáže,tak jsem prej byla na světě :clamp:
Naposledy upravil Schimmrovka dne 16 úno. 2012, 02:46, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Mack » 16 úno. 2012, 09:43

Schimmrovka píše:Mack :arrow: Sušice pokud vím spadala taky do Sudet :wink: Mistr Saidl to zdokumentoval na fotografiích

no, jestli to byl J.Seidl, významný německý fotograf Šumavy, co má v Č. Krumlově historické fotografické muzeum, tak se spletl.... :smoke1:
Sušice byla vždy česká....hranice Reichu (Sudet) a Protektorátu za Ády začínaly až cca1 km po cestě za Sušicí směrem na Dlouhou Ves, Rejštejn, Kašperské Hory atd....
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod klasik51 » 16 úno. 2012, 10:13

Schimmrovka píše: velmi drahý balzám na vlasy z bejčích koulí(ten občas dopřeji jen svému pejskovi :ok: na srst :mrgreen:

:shock: chudák Littlebull, s timhle se mi nikdy nesvěřil. :plaster:
Omlouvám se ale tohle se nedalo ustát. :palm: :D :D :rofl: :rofl:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků