Golf

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Golf

Příspěvekod Mack » 20 bře. 2009, 11:29

:arrow: Bromden
začal bys holt s tréningem pomalu...
jak I. Mládek píše o golfu ve své klasické povídce Láska-zrada-Macocha....
....pořadatel říká: Dál nesmíte, propast Macocha je dnes uzavřena, probíhá tu soutěž té neslabší skupiny mistrovství světa v golfu. Větší ďůlek jim, bohužel, jinde nenašli"....
:puffy:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Golf

Příspěvekod Krhút » 20 bře. 2009, 11:32

bromden píše: Fajn by bylo, kdyby člověku stačily dvě pálky - odpalovací (dalekonosná) a doklepávací, ale když vidím ty chudáky co vlečou na zádech ruksak s deseti, připadne mi to jako sport spočívající najmě v přenášení těžkého báglu.

Zažil jem tam borce , který se tam procházel jen s jednou holí - byla to tuším sedmička železo a docela slušně to těm s plným vozíčkem naklepával. Jo a na hřiště jezdil trabantem .
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: Golf

Příspěvekod Fanys » 20 bře. 2009, 11:43

bromden píše: Fajn by bylo, kdyby člověku stačily dvě pálky - odpalovací (dalekonosná) a doklepávací, ale když vidím ty chudáky co vlečou na zádech ruksak s deseti, připadne mi to jako sport spočívající najmě v přenášení těžkého báglu.

Na hru jich potřebuješ víc, ale na nošení bagu přece máš caddie.
Jinak já si na tréning (a dál jsem se ještě nedostal :plaster: ) beru železo sedmičku a putter do ruky a tři míčky do kapsy.
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Golf

Příspěvekod Jtt » 20 bře. 2009, 11:51

bromden píše:... připadne mi to jako sport spočívající najmě v přenášení těžkého báglu.



Odpověděl horolezec, ladně nahodil na záda třicetikilový batoh železa, a jal se šlapat na Chatu pod Rysmi... :plaster:


:ot: Sorry, ale tomuhle nešlo odolat :D .
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: Golf

Příspěvekod Mack » 20 bře. 2009, 12:13

Fanýs píše:....Na hru jich potřebuješ víc, ale na nošení bagu přece máš caddie....


kdo jsou caddies vím, ale v lepších resortech si můžeš k němu ještě objednat a zaplatit navíc společnici nebo hostesku, nebo obě, přemýšlím, jakou mají náplň práce.... :think:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Golf

Příspěvekod littlebull » 20 bře. 2009, 12:44

bromden píše:ale když vidím ty chudáky co vlečou na zádech ruksak s deseti, připadne mi to jako sport spočívající najmě v přenášení těžkého báglu

... ale od toho tahání tam je caddy. Hráč jenom pinká a trefuje nebo netrefuje. Ápropos, Fotone, kdy vyrazíme, green už je zelenej :D .
..s tou sedmičkou železem to je samozřejmě možné, a je v tom to kouzlo, musíš ovšem umět.
Ad póza a tydle diskuse okolo :arrow: mě se ten sport líbí, s pózama na tom hřišti bejt nemusím, prostě odejdu. Na dýmce.net se taky schází různí :smoke3: , ale vždyť tu s nima být nemusím, stačí odejít.
Ad monokultura, to je naprosté pravda, taky se mi to nelíbí, ovšem to samé platí na fotbalový trávník, zimní stadion, tartan, palubovku, tesco, přehradu, a v menší míře lesy ČR......
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Golf

Příspěvekod Fénix » 20 bře. 2009, 14:18

bromden píše:(...)tenisovou pálkou (...) dvě pálky - odpalovací (dalekonosná) a doklepávací(...)


:twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Golf

Příspěvekod jcp » 20 bře. 2009, 15:03

bromden píše:Jinak o tom stylu a pozérství - to jsou podle mně jen kecy. Mnohem větší pozérství je póza spočívající v odmítání něčeho "pro horních 10 tisíc" jen z tohoto důvodu, než ten kritizovaný přístup.

Nerozumíme si :D .. já netvrdím, že je to sport pro horních 10k, (vždyť jsem taky psal že by se mi to líbilo ), ale že tady u nás "zdravé jádro" tvoří lidi, co se za ně považujou .. a to je sakra velkej rozdíl :naughty: .. a navíc podle stanov by dva z nich museli tvou žádost o členství doporučit :pray:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Golf

Příspěvekod bromden » 20 bře. 2009, 15:19

jcp píše:Nerozumíme si :D .. já netvrdím, že je to sport pro horních 10k, (vždyť jsem taky psal že by se mi to líbilo ), ale že tady u nás "zdravé jádro" tvoří lidi, co se za ně považujou .. a to je sakra velkej rozdíl :naughty: .. a navíc podle stanov by dva z nich museli tvou žádost o členství doporučit :pray:


OK, vím já, to je asi jak kde :wink: . Já jsem golf v akci osobně viděl akorát před pár lety na tom takřka sjezdovém hřišti ve Svratce. Potloukalo se tam tak 20 strejců mezi 50-70 lety, kteří rozhodně nepřijeli v Porshe ani neměli oblečky od Bosse, a vypadalo to že se velmi dobře baví :smoke1: .

Jinak jsem spís směřoval k tomu, že se tu několikrát objevoval názor "golf nehraju protože to hrajou pozéři a zbohatlíci" - což mi připadne mimo mísu (ledaže by daný sport nešlo provozovazt jinak, neb všechy hřiště jsou okupovány podobnými panáky). Což však zase asi pravda není, osobně pár lidí co golf hrajou znám a jsou naprosto normální.
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Golf

Příspěvekod Milanzusti » 20 bře. 2009, 19:29

Mám v garáži ten futrál co se v něm nosí hole boty a ty různé pitomosti.Rád bych ho poskytl nějakému zoufalci.Zdarma!!! Je skoro nový USA značku nevím musel bých jít do garage, jsem líný a bafám a je to asi 100m! Jo je bez koleček ty se kupují zvlášťTak mi to bylo řečeno. :pipe2:
Uživatelský avatar
Milanzusti
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 1033
Věk: 74
Registrován: 14 dub. 2007, 09:57
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Golf

Příspěvekod Mack » 20 bře. 2009, 19:37

že ke golfu inklinuje i mladá generace je na bíledni....
za určitý peníz trenér nasměruje adepta jak správně otočit prdelí na stranu a jak elegantně vytočit nožku při provedení odpalu...
pak už to jde samo...trefím, netrefím...
když se čtou stále se zhoršující statistiky o fyzické zdatnosti mládeže, např kolik mladých vůbec dnes zvládne třeba 10 shybů na hrazdě dnes a před léty, je alarmující....je fakt, že kdysi na fyzičku měla vliv i vojna, ale to je otázka jiná a dnes už passé...
ale když se připočte, že je to dnes trochu móda, tak proč nee .... :wink:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Golf

Příspěvekod Copatej » 20 bře. 2009, 19:43

Milanzusti píše:Mám v garáži ten futrál co se v něm nosí hole boty a ty různé pitomosti.Rád bych ho poskytl nějakému zoufalci.Zdarma!!!... :pipe2:


...nechal si to u mě zeťák po turnaji, nějakej Tiger Woods, jestli Vám to něco říká. Asi ne, už je to dávno... :lol: :plaster:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Golf

Příspěvekod Mack » 20 bře. 2009, 19:58

Milanzusti píše:Mám v garáži ten futrál co se v něm nosí hole boty a ty různé pitomosti

nebuď líný, ale jestli ti to tam nechal T. Woods, jak píše Copatej, tak to hoď třeba na Aukro....
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Golf

Příspěvekod Fanys » 20 bře. 2009, 20:40

Copatej píše: ...nechal si to u mě zeťák po turnaji, nějakej Tiger Woods, jestli Vám to něco říká. Asi ne, už je to dávno... :lol: :plaster:

To již bude dávno z módy. Každý rok jsou nové modely.
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Golf

Příspěvekod Milanzusti » 21 bře. 2009, 10:24

Fanýs píše:

To již bude dávno z módy. Každý rok jsou nové modely.[/quote]
Toho tygra znám akorát ze ZOO.A tom golfistovi jsem jenom četl.A pro začátečníka může
být potřebný jesli jsi všim já ho neprodávám ale daruji,Je necelé dva roky starý.Co se na
tom dá měnít?Snad nápis a poutka. Ať tam leží chleba nežere!!
Uživatelský avatar
Milanzusti
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 1033
Věk: 74
Registrován: 14 dub. 2007, 09:57
Bydliště: Ústí nad Labem

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Facebook [bot] a 56 návštevníků