E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Příspěvekod BATRACHOS » 06 led. 2010, 17:19

Fanýs píše:No fuj, již Epiktétos nabádal k omezení počtu služebnictva:
Tělesným nezbytnostem vyhovuj, jen pokud je to naprosti nutné, jako ve věcech jídla, pití, oděvu, bydlení a služebnictva. Co však náleží k okázalostem nebo k přepychu, to všechno vyluč!
Dokonce písaře se Ti zachtělo.


Mno...

... to´s to zase rozsek´ s tím svým liberálním pocitem, že můžeš z fleku číst a vykládat kdeco...

... Epiktétos byl totiž původně sám otrok! :palm:

Nechtěj po římském propuštěnci upadlé doby pozdní, aby chápal vznešenou řeckou aristokracii doby dřevní. :naughty:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Příspěvekod Fanys » 06 led. 2010, 17:43

BATRACHOS píše:
Mno...

... to´s to zase rozsek´ s tím svým liberálním pocitem, že můžeš z fleku číst a vykládat kdeco...

... Epiktétos byl totiž původně sám otrok! :palm:

Nechtěj po římském propuštěnci upadlé doby pozdní, aby chápal vznešenou řeckou aristokracii doby dřevní. :naughty:


Samozřejmě, že mohu číst a komentovat cokoli mne napadne a nemusím kvůli tomu studovat v Plzni, ale protože mne, Ty intelektuál, nebereš vážně, tak jsem Tě pokáral slovy filosofa. Bohužel ani jeho nebereš vážně. Nezbývá než liberálně uznat, že na to máš právo. :ok:
Kup si písaře nebo ten diktovací program jako má Basa.
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Příspěvekod BATRACHOS » 06 led. 2010, 18:02

Ale vždyť Ty´s intelektuál - někde´s tu psal o svém intelektuálském avataru... :lol:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Příspěvekod pitrson » 06 led. 2010, 18:04

Aha, podle nosa poznas kosa - pardon, intelektuala :plaster:
Btw. abych nebyl ot jako vy: dnes si dam pouze kapsli s cistou vodou. Neco na me leze... :yum:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Příspěvekod Fanys » 06 led. 2010, 18:35

BATRACHOS píše:Ale vždyť Ty´s intelektuál - někde´s tu psal o svém intelektuálském avataru... :lol:

V tom je právě ten rozdíl. Já jen chci mít image intelektuála, ale Ty intelektuál jsi. Nebo snad chceš tvrdit, že nejsi?

:arrow: Pitrson Mýlíš se to ti nebude fungovat. Musíš si koupit e-liquid bez nikotinu. Kdyby to šlo s obyčejnou vodou, jak by na tom mohl výrobce vydělávat. :naughty:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Příspěvekod pitrson » 06 led. 2010, 19:26

Tu cistou vodu sem samozrejme myslel s velkym c. Koupenou primo od vyrobce - tzn. super ultra cista prirodni voda. Jak te vubec mohlo napadnout, ze bych do sveho drahoceneho digi.... no fuj :palm:
:mrgreen:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Příspěvekod Hades » 06 led. 2010, 21:37

pitrson píše:Tu cistou vodu sem samozrejme myslel s velkym c. Koupenou primo od vyrobce - tzn. super ultra cista prirodni voda. Jak te vubec mohlo napadnout, ze bych do sveho drahoceneho digi.... no fuj :palm:
:mrgreen:

hmm... ty seš nějakej difnej, fo takhle čistou fodu s velkým F
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Příspěvekod pitrson » 06 led. 2010, 22:48

Hades píše:hmm... ty seš nějakej difnej, ...

A na to si prisel Jardo teprve ted? :puffy:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Elektronická cigareta

Příspěvekod novottom » 09 bře. 2011, 10:39

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu, rád bych omezil kouření klasických cigaret a vyzkoušel elektronickou cigaretu. Máte s tím zde někdo nějakou zkušenost? Vybírám mezi těmito modely: Elktronická cigareta jedna a Elektronická cigareta dvě. Které by podle Vás byla lepší?. Díky za info
novottom
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 09 bře. 2011, 10:06

Re: Elektronická cigareta

Příspěvekod Baca » 09 bře. 2011, 12:10

novottom píše:Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu, rád bych omezil kouření klasických cigaret a vyzkoušel elektronickou cigaretu. Máte s tím zde někdo nějakou zkušenost? Vybírám mezi těmito modely: Elktronická cigareta jedna a Elektronická cigareta dvě. Které by podle Vás byla lepší?. Díky za info



Ked si precitas aj ine vlakna tohot fora, zistis, ze si sa navrtal do osieho hniezda s touto otazkou. Ale na rovinu ja som to vyskusal tu elektronicku oblbovacku a z lutostou som tych par desiatok Eur zahodil. Ked chces prestat fajcit, musis jednoducho PRESTAT. Nijako inak sa to neda. Oblbovat sa nahradkami, naplastami, E cigami, je len o predlzovani utrpenia. Bud prestanes, vydrzis abstinencne priznaky, vycistis si organizmus a budes uz cely zivot abstinovat, alebo sa po case k nikotinovemu dymu vratis, nech uz je v akejkolvek podobe. Ak ale chces iba prestat spalovat tabak a nikotinu ako "drogy" sa vzdat nechces,nemozes, nevladzes, je tu hromada sposobov, ako nikotin do tela dostat a nemusiet spalovat. Zuvanie tabaku, snupanie (aj tie blbe naplaste a zuvacky) atd atd. Ecigareta je tiez takym drahym a zvlastnym sposobom ako dostat nikotin do tela.
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Příspěvekod bigdragon » 09 bře. 2011, 12:26

osobně nemám žádné zkušenosti s el. cigaretami, ale mám pár kamarádů kteří si je pořídili. Ovšem nikoliv na to aby omezili kouření. Jen jako nástroj jak do sebe nikotýn dostat a nemuset po kapsách tahat sirky a klasické cigarety a taky jak inhalovat nikotýn tam kde je kouření zakázáno. Takže pokud Ti vadí kouření klasických cigaret přejdi na dýmku, jednak dostaneš svůj příděl a jednak se Tvůj život tak nějak zklidní díky všem těm úkonům které jsou k nacpání a vychutnání si dýmky potřeba :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Příspěvekod Baca » 09 bře. 2011, 13:45

bigdragon píše:osobně nemám žádné zkušenosti s el. cigaretami, ale mám pár kamarádů kteří si je pořídili. Ovšem nikoliv na to aby omezili kouření. Jen jako nástroj jak do sebe nikotýn dostat a nemuset po kapsách tahat sirky a klasické cigarety a taky jak inhalovat nikotýn tam kde je kouření zakázáno. Takže pokud Ti vadí kouření klasických cigaret přejdi na dýmku, jednak dostaneš svůj příděl a jednak se Tvůj život tak nějak zklidní díky všem těm úkonům které jsou k nacpání a vychutnání si dýmky potřeba :wink:



Podpisujem sa :joy:
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Elektronická cigareta

Příspěvekod Budík » 09 bře. 2011, 19:57

novottom píše:Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu, rád bych omezil kouření klasických cigaret a vyzkoušel elektronickou cigaretu. Máte s tím zde někdo nějakou zkušenost? Vybírám mezi těmito modely: Elktronická cigareta jedna a Elektronická cigareta dvě. Které by podle Vás byla lepší?. Díky za info


Věř, že ti nebude chutnat a k tomu, abys přestal kouřit ti nepomůže, jen výhodíš peníze.To ta dýmka (jen ta první) bude levnější a když ne tak určitě rozuměji uložené poníze.
Uživatelský avatar
Budík
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 142
Věk: 62
Registrován: 03 úno. 2010, 12:31
Bydliště: Valtice Jozefská 404, 69142

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Příspěvekod zzbazza » 10 bře. 2011, 08:15

Elektronickou cigaretu jsem jednou zkoušel od jednoho kolegy a vážně bych radši pčestal kouřit kdybych měl kouřit jenom to :naughty:
Uživatelský avatar
zzbazza
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 131
Věk: 38
Registrován: 21 úno. 2011, 14:07
Bydliště: Ostrava

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

Příspěvekod harm » 31 bře. 2011, 12:30

No tak ja taky kousek přidám, abych vyplnil žádost z nadpisu:
Kamarád si pořídil elektronickou cigaretu, pominuli že toto zařízení je těžké a tak neodpovídá cigaretě :twisted: , tak se to nedá ani za kouření označit. Chutná to úplně jinak a nejlepší co mě napadlo po tomhle zážitku bylo si rychle zapálit normální cigáro :smoke6: (to jsem ještě kouřil cigarety)

Já přešel na dýmku a na cigarety nemám chuť :lol: Navíc jsem opravdu spokojen, kouřil jsem 40 retek denně. Začal protože mi to chutnalo a proto taky teď kouřím dýmku :smoke1:
Uživatelský avatar
harm
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 423
Věk: 40
Registrován: 29 led. 2011, 21:45
Bydliště: Machov

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků