Jaké auto

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Jaké auto

Příspěvekod Vejr » 21 zář. 2016, 16:53

Schimmrovka píše: Úžanson brázdí silnice s modrým Manem s bednama pro Dachsra,


:-D svět je malej, na kladenským Dachseru jsem denně, jezdím jim jako posila do Budějovic, bílej Man od OK Trans. (dřív bílej Daf)
Uživatelský avatar
Vejr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 207
Věk: 52
Registrován: 21 úno. 2015, 20:22
Bydliště: Kladno / kamion

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 22 zář. 2016, 01:58

Tak se mužem v patek vidět, jedu s úžansonem, ale budem tam okolo desáté večer. No a on jezdí z Budějc :ok:. Ale tenhle tejden faječky nemam sebou, stěhovala jsem se zase do Vyššáku a kufr s vejbavou zapoměla doma :cry:

:ok: :clamp:
beda píše:Doufám, že si nečuchneš ke traktoru, bys padla, pak už jen couvnout si za tmy s dvounápravovym vlekem a hned tu kuchyň uvidíš v jinym světle :mryellow: Teplo, teplá voda, sucho, nedrncá, všude jídlo, výčep za dveřmi, nikde žádný dopraváci :joy:
Jen tak mimochodem jsem si vzpomněl, jak jsme roztahovali Patrolem před svítánim Crystala se zapřáhnutym krmákem, upálil jsem snad půl lamely, než jsme v tý tmě zjistily, že ten návěs neodrbžďuje. Nakonec se ale zadařilo.

:palm: :Dtraktůrek mi stačí muj žlutý ďábel :D. Je sice malej, ale šikovnej a švédské kvality :D :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 23 zář. 2016, 21:39

Vejr píše:
:-D svět je malej, na kladenským Dachseru jsem denně, jezdím jim jako posila do Budějovic, bílej Man od OK Trans. (dřív bílej Daf)

A máš na autě číslo 441 :wink:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Vejr » 25 zář. 2016, 20:03

jojo 441, akorát já vyjíždím až v 1:30 tak se nepotkáme, kladeňák jezdí dřív, to ještě chrápu. Ale známe se aspoň od vidění.
Uživatelský avatar
Vejr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 207
Věk: 52
Registrován: 21 úno. 2015, 20:22
Bydliště: Kladno / kamion

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 27 zář. 2016, 00:33

Asi jsme se viděli, jezdím s Jarouškem už od velikonoc. Jen o sezoně to dávám méně, mam penzion, tak musim bejt doma už od pátku.. Ale bomba, klub má lidi všude, a já si myslela, že jezdím na zapřenou :twisted: :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 03 říj. 2016, 00:35

Vejr píše:jojo 441, akorát já vyjíždím až v 1:30 tak se nepotkáme, kladeňák jezdí dřív, to ještě chrápu. Ale známe se aspoň od vidění.

Hele pašáku,minule když jelo Budějice kladno,si si chrněl,nebylo co naložit,ale chci tě vidět v pátek -tenhle pátek na Dachsru,tak se vykopej z pelecha a ty si dáš kafe automatu a já plzen´ z plechu-už se mluví na Dachsru že úžanson má babu a ona má kolegu z klubu na Kladně-no úžansnon je dost nervozní,že je tu někdo.koho můžu znát a milášek se trochu........ :evil:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod beda » 03 říj. 2016, 04:42

Kdepak, jsi světoznámá a oblíbená, tuhle jsem zaskočil tchyni, začala vyprávět o tvé práci, kterou viděla v Toulavý Kameře a já na to, že tě znám i z klubu dýmkařů, docela mrkala :D
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Jaké auto

Příspěvekod Vejr » 03 říj. 2016, 16:32

nojo no když se to rozkecá až u dispečerů :mryellow:
chrápu doma, brrr to si budu muset přivstat. Jak nebylo co naložit, mě tam narvali 15tun
Uživatelský avatar
Vejr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 207
Věk: 52
Registrován: 21 úno. 2015, 20:22
Bydliště: Kladno / kamion

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 05 říj. 2016, 01:35

Hele tenhle pátek. Zavolej na 607947082.To jedu s úžansonem Kladno. Minulej tejden jsme jeli Brno-totál vopruz. Naložili nás až ve tři a dojezd byl na desátou. Jo a zase jsem začala malovat. Ruce se mi zmátořily že udržím štětce. No Úžanson se mnou dělá divy :P
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 15 lis. 2016, 01:54

Vejr píše:nojo no když se to rozkecá až u dispečerů :mryellow:
chrápu doma, brrr to si budu muset přivstat. Jak nebylo co naložit, mě tam narvali 15tun

Jedu ve středu Kladno, budeš tam? Úžanson tě párkrát prej nandal, promiň, ale mi hlásí - nandal jsem to Čoudymu, a to jsem mu to vysvětlila, ale on neni od NÁS, nemyslí to zle :roll: A v pátek taky budu na Kladně, teď jede 2x Brno za to bouchlí kolo, měl celkem mazec :think:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 15 lis. 2016, 02:14

Jo jinak-Bobanek stále lítá jako drak, byl tu menší problém se stahovací sponou na turbu, ale úžanson na telefonu - opraveno a mohlo se jet dál :ok:. Jen kdybych se měla spolehnout na okolo projíždějíc řidiče, humâč, hnus. Ženská stojí u silnice, otevřená kapota, projelo dost aut a myslíte že někdo zastavil. Né že bych si to nedokázala opravit - pro mě by to byla otázka deseti minut, ale přeci neseberu možnost úžansonovi mi ukázat, že ho potřebuju, tak jsem s radostí vyčkala jeho příjezdu, byť jsem tam čučela půl hodiny, a hlavně auto nešlo za plynem, tak se muselo testovat :P, bohužel se testovalo jen auto :wink:, ale jo Bobánek zase fachčí, jen se bude muset ještě doladit :twisted:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Vejr » 15 lis. 2016, 19:12

jo budu u auta kolem půlnoci, zrovna v tomhle sranda počasí mi to hlásí poruchu ABS/EBS tak se na to chci radši kouknout než vyrazím. Bude to zábava, na Kladně to už pěkně namrzá. Jo bouchlý kolo, já měl minulý pondělí taky defekt a servis dojel až v 7 ráno, v ČB jsem byl v 10, nádhera

edit

no začínám mít pocit že já jsem v jiným časovým pásmu :lol: já vlastně jezdím o den dřív, Takže jestli jedeš ve středu večer tj vykládku v pátek tak to já tam nebudu, auto se nakládá ale já tu fůru vyjíždím až v pátek brzo ráno. Teď si válím šunky doma a testuju vzorek Cabbies
Uživatelský avatar
Vejr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 207
Věk: 52
Registrován: 21 úno. 2015, 20:22
Bydliště: Kladno / kamion

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 18 lis. 2016, 22:35

Mi děláš chutě :smoke5:, ale nějak se domluvíme, a já si to vošéfuju v práci a sejdem se. Já dělám odpoledne a večer, ale mam volnou pracovní dodu tak je jedno kdy do práce dorazim, jestli ráno, nebo večer :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod matesek » 29 lis. 2016, 21:39

Nenašel jsem jiné vlákno :think: , tak se zkusím zeptat zde. Nemáte někdo doporučení na solidního dovozce ojetých aut, připadně doporučení na bazar. Chci koupit Volkswagen Passat combi, budu rád za případné tipy na SZ, děkuju :ok:
Uživatelský avatar
matesek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 56
Registrován: 04 kvě. 2007, 18:28
Bydliště: Slavičín

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 01 pro. 2016, 01:45

Poptám se, já mam auta jen z rakouska a spokojenost :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 85 návštevníků