Jaké auto

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Jaké auto

Příspěvekod Gimli » 27 led. 2017, 19:12

On ho chválí i teď, ale Logaan MCV a Mini jsou trošku jiný auta. Logan se v zemi původu používá i jako pohřebák, neb pojme penál a dva zřízence. Kdežto větší postavy si oblékají Mini :mryellow:
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Jaké auto

Příspěvekod klasik51 » 28 led. 2017, 08:47

:D :ok: :D To je reakce na všechny Vaše reakce. :D
Ano na Logana v kombíku nedám dopustit, do dnes "lituju", že jsem ho prodal. Ne že bych litoval, že mám nové jiné,
to ne, spokojenost, ale stýská se mi po něm. Spolehlivé, pohodlné, za tyhle peníze bezkonkurenční kombi, pro rodinu,
dovolená, na podnikání. :ok: :ok: :ok: Když má člověk Logana kombi, v podstatě nepotřebuje tažné zařízení.
Měl jsem ho 5 let, od nového.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ale já potřebuju jako druhé "auto" pošust. Co nejmenší obsah, tím pádem levné hav. pojištění, levná pořizovací cena,
malá spotřeba. Účel - po Milevsku a okolo (na skládku se starejma pláštěma a dušema, se železím 2km od provozovny, pro
brambory a obilí pro bábu 4km. Ráno 2km na provozovnu, 2km na oběd, 2km z oběda, večer domu 2km.
Seicento super, na stálo rozložené zadní sedačky, paráda, 2q obilí, bez problémů. :wink: Závěs + kára, neni co řešit.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tim Cooprem jsem ulít, ale ten jeden den se tou myšlenkou zaobírat? Bylo to hezké. :oops: :D
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Tak mi zůstává:
WW Polo - 2001 - 2006 cenovka 25.000,- až 50.000,-
Nissan Micra - 2001 - 2006 cenovka stejná (tohle je na radu jednoho bývalého kamaráda) :wink: a se mi to docela zamlouvá.
Fiat Seicento - vim o jednom 2004, dvoje přezutí na discích obsah 1.1 - 22.000,- ze svého bych tam přehodil závěs a čerpal
případně náhradní díly. :think:
-----------------------------------------------------------------------------
Ale stále nevim a uvidim. Mám několik kamarádů, kteří tahají auta z německa a pod. tak jsem jim dal zadání a uvidíme,
co vypadne z nich. Včerejšek jsem trávil na internetu, po 6 hodinách hledání a prohlížení, hotovo,
snad bych koupil i žebřiňák. :palm: :roll: :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Jaké auto

Příspěvekod Breer » 28 led. 2017, 12:00

a co kolo? :-) za tie prachy co chceš dať za nejake auto máš parádnu jazdenku a co nastrkáš do nejakeho pidi auta to hodíš aj do batohu a ešte si na čerstvom vzduchu :twisted: :ok:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Jaké auto

Příspěvekod RottenFox » 28 led. 2017, 12:09

A na vožení toho šrotu kárku....
Obrázek
http://dum-a-zahrada.megainzerce.cz/ost ... 590780.htm
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Jaké auto

Příspěvekod klasik51 » 28 led. 2017, 19:40

Ale Vlado, jasně, kolo je kolo a mám neboj. :wink:
Tu káru bych tedy opravdu za 2.500,- nechtěl. :naughty:
----------------------------------------------------------------------------------
Na Seicento jsem volal, ve čtvrtek ho prodali. Hledáček jsem rozšířil ještě o WW Lupo. :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Jaké auto

Příspěvekod Plachtař » 29 led. 2017, 19:35

Ahoj,

já nedám dopustit na dědovo Polo hatchback (6N), je to 1998 (1.0). Děda ho má od nového auta a už s ním má naběháno 200 000. Jako čerstvému šoférovi mi ho půjčoval, stejně tak jako sestře, sestřenkám, prostě vnoučatům než jsme si pořídili svoje vozítka. Takže s ním nebylo zacházeno moc v rukavičkách a šlape jako hodinky. Děda říká, že je to dobré auto (i když předtím měl Škodu 105, takže ho nelze brát smrtelně vážně). A upřímně, i když je tam 50HP motor, tak 110km/h to jede jako po másle. A když parkuju do řady s Octou, tak na Polo rád vzpomínám :D
Plachtař
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 101
Věk: 31
Registrován: 12 zář. 2011, 17:55
Bydliště: Rakovník/Praha

Re: Jaké auto

Příspěvekod klasik51 » 30 led. 2017, 05:48

:ok: Ano, proto ho mám také v hledáčku. :puffy:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Jaké auto

Příspěvekod Gimli » 30 led. 2017, 09:47

Lupo jsem parkrát řídil, na tak malé auto slušný jízdní vlastnosti. Ale osobně bych dal přednost Polu, to už je jiný level, o bezpečnosti ani nemluvě.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Jaké auto

Příspěvekod klasik51 » 30 led. 2017, 19:05

Popravdě, já jsem žádné Lupo nezal :oops: než jsem začal pátrat po nějaké malé pastoušce. :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Jaké auto

Příspěvekod Plachtař » 31 led. 2017, 11:44

Upřímně, než Lupo, tak raději Polo. v Lupu už při devadesáti mám pocit, že za chvilku vzletím... :D Koukal jsem a tohle vypadá hezky za rozumný peníz
https://www.sbazar.cz/jardaa8/detail/21113778-polo
Bejvalá přítelkyně měla civica, ten měl sice 1.4, ale už s nim byla o poznání větší zábava, ale neni to německá preciznost (hlavně mě s*alo nepřesné řazení...)
Plachtař
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 101
Věk: 31
Registrován: 12 zář. 2011, 17:55
Bydliště: Rakovník/Praha

Re: Jaké auto

Příspěvekod vintage » 31 led. 2017, 17:10

A co Opel Corsa C (případně novější D)? Je to levný, bezporuchový auto. Motory jsou od 1.0.
Uživatelský avatar
vintage
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 243
Věk: 44
Registrován: 07 led. 2015, 11:37
Bydliště: Mělnicko

Re: Jaké auto

Příspěvekod Dapr » 31 led. 2017, 22:06

Corsičku jsem před lety měl, resp. jsem ji koupil taťkovi a ten s ní pár let jezdil než přestal ze zdr.důvodů jezdit, měl jsem ji ještě rok a pak jsem ji s těžkym srdcem prodal..
Pětidveřová, motor ecotec 1L, tříhrnec, dvanáctiventil, akorát bez posilovače řízení, ale ten zvuk, když se tomu šláplo na plyn, krásný prťavý autíko...
Uživatelský avatar
Dapr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 584
Věk: 51
Registrován: 01 čer. 2013, 20:42
Bydliště: Slánsko

Re: Jaké auto

Příspěvekod RottenFox » 01 úno. 2017, 07:18

My jsme ho měli půjčený před dvěma rokama na Krétě, už samozřejmě mělo dost za sebou, ale asi to bude držák! Vše se zdálo, že funguje jak má, nikde nic nevrzalo ani nekapalo.
Ve městě se to všude vešlo a mělo to pěknej odpich, pěkně svižný autíčko.
Do hor to taky vyjelo, až jsem čuměl. :smoke6:
Jel jsem s tím jen 900 km, tak samozřejmě nemám dlouhodobé zkušenosti, ale mile mě překvapilo! Kór, když bylo olítaný z půjčovny, kde to dostává čouda.

Obrázek


(https://m.youtube.com/watch?v=io1TIkRyFI4)
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 16 bře. 2017, 01:41

Už se někomu stalo že ho vezla "rychlá"?Mě v pátek se záchvatem bolesti v břiše.Doktorka byla a i řidič super,ale ta sanita-nemyslím si že muj Bobánek je super auto,ale i když jsem byla napůl v bezvědomí a měla šílené bolesti,tak jsem jen utrousila k řidiči ,že i muj prastarej Bobánek má lepší pérování,lituju toho,že jsem nedala klíče od Bobánka manželsonovi aby mě do tý nemocnice odvezl sám.V sanitce jsem mrzla a po šoku byla i dost zpocená.A i když mě přípoutali,tak jsem se bála že v zatáčkách spadnu z lehátka.Jestli někdy vyhraju ty euromilony,tak první co udělám-koupím pořádný sanitky do krumlovskýho okresu a zaplatím ne pavilon,ale uklízécí firmu do nemocnice. :think:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Vejr » 16 bře. 2017, 13:12

no přeji ti brzké uzdravení
jinak jsi na tom ještě dobře - dneska na cestě z Budějic kolem 9:00, akorát u pumpy na Cukráku, přímo přede mnou málem chytla sanita plamenem, oblaka bílého kouře jak z parní mašiny, asi jim ruplo turbo a chytnul olej. Začal jsem za nima brzdit, vyběhli 2 saniťáci, vytáhli kašlající ženskou přikurtovanou na nosítkách a mávali na mě ať jedu dál .... Nebyla to teda rychlá ale převoz. Starej opršelej WV Transportér. Škoda že nemám kameru
Uživatelský avatar
Vejr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 207
Věk: 52
Registrován: 21 úno. 2015, 20:22
Bydliště: Kladno / kamion

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků