Jaké auto

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 24 črc. 2016, 21:02

Bobánek je okován :lol: ,nové brzdy donamotovány :ok: ,taky dostal nová světýlka-na denní svícení,byl vymazlen a je připraven na technickou.Ta se uskuteční druhý týden v srpnu kdy budu na nařízené dvoutýdenní dovolené.Péče o mého Bobánka je plně v rukou mého úžansona,a nejen o Bobánka :lol:Klucí zrovna jsem hodila na fc krátké video mého Bobánka,ale víte co mu schází-logo dýmka net na zadních dveřích.V loni díky jednomu pražákovi jsem přišla o páté dveře a i tím i oi logo našeho klubu,jen díky němu mě poznávali členové klubu,že zrovna fachčím okolo,ted´ho většinou peru :lol: .Nemá někdo samolepku černou s logem dýmka net.Nejde mi sundat ze zbořených dveří :( .
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Fénix » 25 črc. 2016, 13:01

Navíc asi nemám, ale pořád se dají objednat u zdroje :ok:
viewtopic.php?p=404313#p404313
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 27 črc. 2016, 02:00

Fénix píše:Navíc asi nemám, ale pořád se dají objednat u zdroje :ok:
viewtopic.php?p=404313#p404313

Díky Jakube,. Mam fofrováka, a i brzdí. To co jsem nastrkala svému automechanikovi-už se nedivim jak zaplatil svuj barák, za půl roku jsem dala skorem šedesát tisíc a Bobánek byl mrtvej a nebrzdil a bumbal. Teď Bobánek vrní, lítá jako drak - krapet mu připřáhli koníky,a bumbá o hodně méně. Jeto fakt o tom kam dáte auto, a hlavně jestli jim jde o to-tohle neni možný, že by to nefachčilo. Muj Bobánek byl pro ně výzva-nejdřiv chytré řeči-do týdne bude ok. Nebyl, ale já si ráda počkala ten měsíc. Klobouk dolu před klukama z Češňovic :ok: :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod muf » 27 črc. 2016, 17:42

Podle tvého už jenom zavrtět ocáskem. :mryellow:
Uživatelský avatar
muf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 510
Věk: 50
Registrován: 02 úno. 2015, 07:58
Bydliště: Čehovice u Prostějova

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 29 črc. 2016, 04:02

Slabé slovo vrtěti ocáskem, Bobánek je teď řízená střela, vlastně - já si vrnim a předu a on letí-nádhera :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 07 srp. 2016, 23:33

Tenhle tejden jdu na technickout,tak držte mi palce :ok: Musim přibrzdit koníky,abych prošla emise,tak musim do dílny,neb prubla jsem to,ale podle novejch norem jsem KO.podle starech norem jsem na jedničce,norma byla 1,6 a ted´ je 0,82.S tímhle neprojdou ani dva roky starý oktávky..Něco málo o autech znám,ale ted´ muj úžanson mi dělá přednášky-a to se mi líbí :D
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 12 srp. 2016, 22:36

Bobánek dnes absolvoval stk na jihotransu,a prošel až na pár drobností související s věkem a opotřebováním skvěle :ok: .Také se opět pyšní logem dýmka.net na levo a škorpionem na pravo :D na pátých dveřích.Musim poděkovat za péči na mém povozu Úžansonovi a jeho kamarádům z Češńovic.Dali mi ho do kupy-stírače stírají,blinkry blikají,světla svítí a hlavně to konečně lítá a brzdí-já můžu i zabrzdit :shock:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 21 srp. 2016, 23:38

Kdyby tak letos zamrzlo jezero,abych ho mohla Bobánka pořádně prubnout a protáhnout na ledu.Co ho mám, Lipno pořádně nezamrzlo.Každý moje auto jsem vyzkoušela na ledu,ale Bobánka ne.Se starym Bobrem jsem i jela závod od hráze do Pece,já to vzdala na Jenišově,kde jsem najela na břeh a pak po silnici dál do Nové Pece. :wink:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod cechura09 » 22 srp. 2016, 15:12

Uživatelský avatar
cechura09
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 541
Věk: 62
Registrován: 13 črc. 2014, 20:03
Bydliště: Brno

Re: Jaké auto

Příspěvekod Yetenek » 22 srp. 2016, 17:14

Schimmrovka píše:...Se starym Bobrem jsem i jela závod od hráze do Pece,...

Pochopil jsem dobře od přehrady na Lipně až do Pece? To by byla pěkná projížďka (bay woko 30 km, možná víc) :ok:
Mimochodem, když jsem byl na Lipně (80. léta), tak u H. Plané přejížděli v zimě vodu lesáci s tatrama + oplen vrchovatě naloženými kládami, o traktoristech ze statku nemluvě.:smile:
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1740
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 24 srp. 2016, 03:07

Když obstojně zamrzne, tak jezdíme přes led. Stačí 15cm ledu, ale na skopičiny musí bejt trochu víc. A hlavně se musí vědět, kde jezdit a dělat skopičiny. A né, že Pražák s SUV nám ukazuje, jak se jezdí-toho pak lověj. Ono najíždět na led v místě, kde ještě před dvěma dny vodu brázdil prám jak ledoborec, a nebo u potoka, to fakt neni dobrej nápad. Ten závod se najížděl v kempu Modřín, nebyla to oficiální akce, v pátek u piva se to pláclo a v neděli se jelo. Původně nás mělo jet skoro 40,ale u piva se naslibuje......
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Sobpeta » 24 srp. 2016, 17:59

A já si myslím, že jezdit po ledě autem není vůbec dobrej nápad.... :lol:
Za jakýchkoliv okolností, prostě je to hazard a každýmu kdo se tam propadne to ze srdce přeju. :wink:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Jaké auto

Příspěvekod muf » 24 srp. 2016, 19:08

A já si myslim že v létě je to horší protože ti nezodpovědní se v létě dříve rozkládají. A v zimě je to lepčí, no každopádně smrt v létě nebo smrt zimě furt je to problém pro pozůstalé. A pokud jde o auto nemám a ani nechcu. Jediné které mám rád tak to je 911.
Uživatelský avatar
muf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 510
Věk: 50
Registrován: 02 úno. 2015, 07:58
Bydliště: Čehovice u Prostějova

Re: Jaké auto

Příspěvekod Yetenek » 24 srp. 2016, 19:36

Ale po vodě (v létě - přívozem) nebo po ledě to je přes Lipno cca 500 metrů, z Bližší Lhoty do Pece asi 13 km a stejně po druhém břehu do Plané. To je pak lákavá zkratka, ten traktorista v Zetoru ušetřil hodinu jízdy (a cestou zpět druhou), obzvlášť když tenkrát byly přes noc třicetistupňové mrazy. A je pravda, že tam v té době neutopili ani traktor, ani tu Tatru.
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1740
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: Jaké auto

Příspěvekod peťák » 24 srp. 2016, 21:04

To samé je Frymburk - Frýdava, přes vodu cca 500m, po silnici přes hráz je to něco málo přes 18km.
Uživatelský avatar
peťák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2031
Věk: 50
Registrován: 05 úno. 2011, 19:18
Bydliště: Mokropsy

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků