Jaké auto

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 17 bře. 2017, 22:44

Vejr píše:no přeji ti brzké uzdravení
jinak jsi na tom ještě dobře - dneska na cestě z Budějic kolem 9:00, akorát u pumpy na Cukráku, přímo přede mnou málem chytla sanita plamenem, oblaka bílého kouře jak z parní mašiny, asi jim ruplo turbo a chytnul olej. Začal jsem za nima brzdit, vyběhli 2 saniťáci, vytáhli kašlající ženskou přikurtovanou na nosítkách a mávali na mě ať jedu dál .... Nebyla to teda rychlá ale převoz. Starej opršelej WV Transportér. Škoda že nemám kameru

Noooo,tak to jsem dopadla ještě dobře :shock: :ok: ,jak to tak čtu,tak ten služební transportér z kliniky-25let starej péruje lepší a hlavně -JEDE a péruje a jako drak.Je strašný,že když člověk potřebuje pomoct,tak.....ne nechci ani domyslet,viz startování vrtulníků o dvě minuty dřív,než můžou.Až papalášům vystartuje rychlá podle podle rozpisu služeb pro jejich blízké,se budem divit jak je budou buzerovat,to je to samé s kamion´ákama,jezdím s přítelem na MANu s bednama,ale co si dovolí ostatní řidiči,jen valim oči.JÁ jsem si co vidim,nejenže nikdy nedovolila,ale jsem slušnej řidič co respektuje ostatní-občas jsem ulítla,ale na místech,kde se to i očekávalo a problikli jsme se a věděli o sobě.Chtěla jsem si udělat řidičák na kamion,ale ted´-nicht mit mir :ok: :naughty:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Vejr » 18 bře. 2017, 07:46

nojo no když jsou tací co ztratěj bedny u Písku ....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :rofl:
Uživatelský avatar
Vejr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 207
Věk: 52
Registrován: 21 úno. 2015, 20:22
Bydliště: Kladno / kamion

Re: Jaké auto

Příspěvekod klasik51 » 18 bře. 2017, 13:42

A jak to bylo dál???????????????? :cool: :smoke3:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Jaké auto

Příspěvekod Vejr » 18 bře. 2017, 20:07

ale nic tak horkého, kolegovi bouchnul měch na přední nápravě u Mana, s tím se ani nouzově nedá dojet, tak sundal výměnnou nástavbu přímo silnici před Pískem, odpřáhnul vlek, dal za to kužele s blikačkou a nechal se odtáhnout. Pro bedny - výměnné nástavby - wechselbrücke s nohama jelo jiné auto. Ale byl na ně hezkej pohled jak si tam stojej mezi polema :mryellow:
Uživatelský avatar
Vejr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 207
Věk: 52
Registrován: 21 úno. 2015, 20:22
Bydliště: Kladno / kamion

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 21 bře. 2017, 00:16

Vejr píše:nojo no když jsou tací co ztratěj bedny u Písku ....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :rofl:

To nebyl muj úžanson,jen jeho kolegovi prask měch pod kabinou-nemohl jet dál,a úžanson co odjel noční do Brna,tak jel jen co složil náklad z Brna v budějkách, rovnou mu pomoct.Pučil mu svůj kamion ,jistilo se to soukromejma autama,no byl to mazec.Kdyby to byl úžanson,tak mě tam určitě uvidíš-pojedu příští pátek.A tu jízdu si fakt užijem :ok:
Vejr-tys věděl jak to bylo :| mluvil jsi s úžansonem :? A hlavně-byla jsem s úžansonem skoro celou noc na telefonu-jen mě to trochu odrovnalo,ale byla jsem v klidu,že to všechno odjezdil v relativní pohodě-je to prostě muj úžanson :P :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Copatej » 21 bře. 2017, 23:35

Jak to tak celé čtu, nemůžu se odprostit od holého faktu, že to vlastně celé byla taková úsměvná taškařice, že? :rofl:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 22 bře. 2017, 23:20

Ted´´už to tak vypadá,ale věř,že se pár lidí nevyspalo,aby se dodržely předpisy,pauzy a jen...no, tom se nebudu šířit :? Klucí měli co dělat :? Mě se v loni stalo,zrovna v tuhle dobu,že jsem po práci v noci jela šéfovi jízdu do Grazu,jela jsem s transportérem s károu a noloženo vybavení do pěti ordinací a vyklepnul mě malej náklad´ák na dálnici,skončila jsem na boku a co se pak dělo-to byl mazec,ten řidič ujel,ale né naštěstí moc daleko,zablokovaná dálnice,policie a já v šoku ze sebe nedokázala vypustit slovo česky a natož německy.Já měla jen pár modřin,ale odneslo to vybavení za opravdu hodně peněz,auto a kára na odpis.Vše naštěstí bylo pojištěný,ale ,než se zorganizoval odvoz vybavení,na auto přilel autoklub,ale pojišt´ovák si dal na čas,no užíla jsem si :? Tamten řidič co to zavinil měl přes dvě promile a byl to rakušák.Naštěstí natom místě byly kamery.Ten debil do mě najel z prava když vyjížděl od pumpy a já byla v lévém pruhu,málem mě hodil do protisměru,ale že jsem byla fakt hodně naložená,tak se to nestalo :palm:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 29 bře. 2017, 23:43

Zapoměla jsem napsat,že jsem musela bejt druhý den ve 13.30 v práci.Takže jsem nespala nějakej 30-40 hodin?Jo dalo by se to,ale nedala jsem to :evil:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Vejr » 30 bře. 2017, 06:59

vy si jezdíte a já si doma nahřejvám housera :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Vejr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 207
Věk: 52
Registrován: 21 úno. 2015, 20:22
Bydliště: Kladno / kamion

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 01 dub. 2017, 00:48

Vejr píše:vy si jezdíte a já si doma nahřejvám housera :twisted: :twisted:

Tak pokud není na pekáči,ale to co myslím,tak s tím marodim od února,a but´ rád že je to jen ten houser,já si to vyžrala se střevní chřipkou,zápalem plic a angýnou postupně a ještě mě čeká že pujdu pod kudlu se ženskejma problémama.To vše jsou následky toho,jak jsem byla blbá a honila se abych něco vydělala,v loni v tuhle dobu jsem měla 3práce a ještě jezdila pro šéfa.Ale přišel úžanson,tak jsem přestala jezdit pro šéfa,na konci léta zrušila třetí práci a měla jen penzion a práci na klinice.Ale protože mám úžansona,tak mi šéf sebral služení byt a dal mi víc práce,no a od půlky února marodim,neb jsem to nedala.Bejt v práci denně až 10-12h a dojíždět 45km a buzerace, že tam nic nedělám-at´si to ted´ tam užijou :twisted: -pláčou.Ty samé peníze mi nabýdli a za poloviční úvazek jinde,nebo mužu jít dělat do rakouska za dvojnásobek a na 3 a půl dne v tejdnu :ok: .Dneska mě nic už na klinice nedrží,majitelé vyštvali jedinou osobu co to držela,tak proč bych tam i já zůstávala :think:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod klasik51 » 01 dub. 2017, 06:58

Nechci bejt chytrej, ani rejpavej, a ani to nebudu hledat, ale už je to hodně dlouho. :think: Někde jsem to tady psal.
Co jsem se Tě ptal "jak dlouho si myslíš, že to vydržíš?" :(
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 04 dub. 2017, 01:33

Dnes ti jen mužu říct-že pravdu díž :think: .Muj workoholismus mě dohnal ,tam kde jsem.Člověk se musí naučit i odpočívat :ok: .Velké varování jsem dostala,když jsem byla svejm třem vrstevnicím a kamarádkám za poslední rok na pohřbu.U nich to byla choroba,kterou bych já řešila jinak než se trápit,ale já se trápim,ale je to na jednu stranu o něčem jiném,na záda se neumírá.Ale.................. :evil:A nejhorší na tom všem je,že na tebe doktoři kašlou,kam jsem přišla ,tak se ke mě chovaj ,jak k simulantovi.Jen ti napíšou rehabilitace,magnety-po těch jsem začla mít ženské problémy-celkem mazec,cvičení-páteř se mi zablokovala,že jsem se pomalu ani nevyčurala-čurat ve stoje -to jsem nedělala ani když byla kurzu,tak to mi doporučili :roll:-nejsem chlap abych -s prominutím chcala ve stoje :evil: .Ne já opravdu péči a přístup našeho zdravotnictví nedávám,před dvěma lety mě zachránil jeden doktor,a k tomu já ted´ upínám svouj víru a naději :| :pray: .Není nic horšího,než nevěřit lidem,kteří by ti měli pomoct :think: .No od půlky února to není žádná hitparáda :?
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 28 dub. 2017, 00:36

Takhle si jednou-zhruba před měsícem valim z Prachatic od lékaře,unavená od doktora,po nákupu v kaufu a po cestě ejhle silníční policejní kontrola,no a aby mi cesta ubíhala,tak jsem si pouštěla poslední cd od Těžkejch Pokondrů,no a co si myslíte že mi zrovna hrálo když mě policejní hlídka zastavila-noo :mryellow: ,hrálo Jdi a sejmi ho :ok: :D :D :D .Pánové byli mírně rozpačití a já zápasila s vypínačem pod volantem-ten hajzl zrovna vypověděl službu a moje autou dunilo-jdi a sejmi ho :palm: No v tu chvíli dost nepatřičně :palm: .No klucí byli gentlemani a pomohli s vypínačem-no co,přeci neřeknu že to mám schválně na plný kule a kde je vypímač,tak to vim taky :twisted: A od Pokondrů jsou i lepší písničky :mrgreen: :mrgreen: .Depešáky jsem na čas odstavila :wink: No co ,časy se mění a s Úžansonem věříme že si na sebe počkáme,bratrson čekal 12 let a dočkal se :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Jaké auto

Příspěvekod klasik51 » 01 kvě. 2017, 08:09

Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 01 kvě. 2017, 23:26

Co tím chtěl básník říci :ok: ,já vždycky chtěla hammra a nebo land rouvra defenger,ale nemám na to řidičák a nelíbí se mi automat,a sponzoz by tenkrát na to byl,ale né za podmínek co nastavil,tak jsem spokojená s Bobánkem,a po tom co mi ho nechal Úžanson opravit a vymazlit-mno ještě pár ,ale opravdu pár detailů a bude to povoz hodné mě-podle něj.Trochu se prej ještě upraví péra,zpevní podvozek,koníci se taky připřáhli :twisted: -občas přemejšlím, jestli hovoří o Bobánkovi ,nebo o mě :wink: ...
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků