Karetní hry

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod bromden » 28 úno. 2005, 08:56

Taky hraju, v podstatě jakýkoli, ale nejradši liciťák (s úpravou pravidel bez valáta), a hnad potom klasickou trojku.
(čtyřka je haluz, to je už skoro jak poker....)
V poslední době ale nějak nehraju, není s kým...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod gandalfino » 05 bře. 2005, 18:36

No já jsem fanda přes liciťák - hrajem jednou týdně paďanovej + body podle tabulky Českého svazu mariáše. Podporuje to riskantní hry - třeba uhrát stovku na 3 trumfy pak zahřeje srdce i peněženku :wink: .
Uživatelský avatar
gandalfino
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 srp. 2004, 13:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod forgi » 18 bře. 2005, 11:10

Tak mi včera konečne išla karta. Asi 4 krát som hral 107 , raz v červených - 140. Pri tom SG FVF - paráda. Domou som išiel asi o 150 Sk ťažší, keď som si bol istý že už skončili rodinné pouta. :lol: Na moje nemilé prekvapenie v tom čase vysielali aj niečo zaujímavé, tak si ich žena nahrala a čumela na to potom, keď som došiel domov. :shock:
A to mne tvrdí že som netolerantný keď doma fajčím fajku. :!: :?:[/i]
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod forgi » 05 dub. 2005, 07:46

Musím sa s vami podeliť o zážitok z posledného víkendu. Bol som totiž po prvý krát na mariášovom turnaji! Bolo to super, až na to že som pri tom nemohol bafať. Na druhej strane ak by sa mohlo fajčiť, tak by tam fajčili aj cigareťáci a to radšej vydržím nefajčiť aj ja.
Skončil som 26 z 36, darmo to sú karty, výsledok nezávisí iba od toho ako to človek vie, ale aj od šťastia. Ale aj tak si to niekedy zopakujem...
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

Poker

Příspěvekod koja » 29 říj. 2010, 23:03

Nedávno jsem objevil poker a zjistil, že k sobě s dýmkou k sobě mají docela blízko.
Samozřejmě, že nejlepší je hrát v reálu s lidmi ale času a příležitostí mám poskrovnu. Tak jsem hledal a našel
http://www.pokerth.net/

Je to simulátor Texas Hold'em pokeru, má počítačové protivníky a hlavně umožňuje hraní přes internet na komunitním serveru. Všechno zadarmo, hezké a funkční.

Kdybyste někdo chtěl někdy zahrát nebo se podělit, kde se nechá dobře zahrát, račte se rozepsat.
koja
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 110
Věk: 38
Registrován: 29 črc. 2010, 23:46
Bydliště: porůznu

Re: Poker

Příspěvekod Majllo » 30 říj. 2010, 09:12

Jo jo zrovna včera večer jsem hrál v jedné kavárně v patře nad ní.Bylo nás asi sedum což neni nejmín ,ale ani né hodně.Celkem jsem se na hru těšil po tak roční pauze, ale skutek byl jiný prohrál jsem 300 a šel spat ,moc jsem spěchal nerozmyšlel tak jsem to zabalil dokud mě to stálo jen pár stovek v uvozovkách.No ale i těch pár stovek mě mrzelo, na tom netu je aspon jistota, že se nemusí hrát o prachy ale jen tak trénovat či se zabavit a dýmka se k tomu také hodí je to klidná hra tak proč ne :ok:
Uživatelský avatar
Majllo
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 71
Věk: 39
Registrován: 14 říj. 2010, 20:41
Bydliště: Šternberk

Re: Poker

Příspěvekod Namornik » 30 říj. 2010, 10:07

Poker já rád, jedna z mála karetních her která mi jde. Mariáš jsem se nikdy nenučil. Občas v hospůdce zahrajem. Jinak hraju na PC. :smoke5:
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Re: Poker

Příspěvekod koja » 30 říj. 2010, 11:30

Majllo píše:Jo jo zrovna včera večer jsem hrál v jedné kavárně v patře nad ní.Bylo nás asi sedum což neni nejmín ,ale ani né hodně.Celkem jsem se na hru těšil po tak roční pauze, ale skutek byl jiný prohrál jsem 300 a šel spat ,moc jsem spěchal nerozmyšlel tak jsem to zabalil dokud mě to stálo jen pár stovek v uvozovkách.No ale i těch pár stovek mě mrzelo, na tom netu je aspon jistota, že se nemusí hrát o prachy ale jen tak trénovat či se zabavit a dýmka se k tomu také hodí je to klidná hra tak proč ne :ok:

To je super. Takhle si taky doufam někdy zahraju. Na netu (zadarmo) je problém, že tam nikdo nehraje "doopravdy", protože mu o nic nejde a tim se hra kazí. Stejně tak když hraješ s kamarádama a o nic nehrajete, je to velkej rozdíl.
koja
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 110
Věk: 38
Registrován: 29 črc. 2010, 23:46
Bydliště: porůznu

Re: Poker

Příspěvekod koja » 30 říj. 2010, 11:32

Namornik píše:Poker já rád, jedna z mála karetních her která mi jde. Mariáš jsem se nikdy nenučil. Občas v hospůdce zahrajem. Jinak hraju na PC. :smoke5:

Nechceš zkusit ten pokerth?
http://www.pokerth.net/
Bylo by tam aspoň víc čechů, třeba bychom časem mohli dát dymka.net turnaj. Teď jsem koukal jako puk, přidělali i žebříček na www.poker-heroes.com. Tak má aspoň člověk motivaci hrát dobře.
koja
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 110
Věk: 38
Registrován: 29 črc. 2010, 23:46
Bydliště: porůznu

Re: Poker

Příspěvekod Majllo » 30 říj. 2010, 11:58

koja píše:To je super. Takhle si taky doufam někdy zahraju. Na netu (zadarmo) je problém, že tam nikdo nehraje "doopravdy", protože mu o nic nejde a tim se hra kazí. Stejně tak když hraješ s kamarádama a o nic nehrajete, je to velkej rozdíl.



Přesně jak řikáš pokud se hraje na netu za darmo, tak většinou lidé co tam hrají sazejí hlava nehlava na uplny blbosti.

Těžko se tam poznává jestli to myslí vážně ,blafuje a tak podobně ten kontakt tam schází.Já i na tom netu se snžím hrát z rozvahou a obrat je :)
Uživatelský avatar
Majllo
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 71
Věk: 39
Registrován: 14 říj. 2010, 20:41
Bydliště: Šternberk

Re: Poker

Příspěvekod koja » 30 říj. 2010, 15:06

Majllo píše:Přesně jak řikáš pokud se hraje na netu za darmo, tak většinou lidé co tam hrají sazejí hlava nehlava na uplny blbosti.
Těžko se tam poznává jestli to myslí vážně ,blafuje a tak podobně ten kontakt tam schází.Já i na tom netu se snžím hrát z rozvahou a obrat je :)


Nejhorší jsou bandy italů nebo jiných jižních národů, kteří jako idioti jdou houfně all-in v pre flopu anžto mají v ruce například jednoho krále nebo dvě dvojky...

Docela na mě teď funguje žebříček, hodně se snažim, když už je to někde vidět. Zatim žádná sláva a ta poslední hra ehm... Však bude líp.
http://www.poker-heroes.com/profile.html?user=koja
koja
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 110
Věk: 38
Registrován: 29 črc. 2010, 23:46
Bydliště: porůznu

Re: Poker

Příspěvekod Namornik » 30 říj. 2010, 16:24

O to jde, když nehraješ o živý hraješ jinak, ale mít v banku třeba 500,- to už se potim i v minus 20. Až bude chvilka skusím to. :ok:
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Re: Poker

Příspěvekod Pepa » 01 led. 2011, 01:40

Poker mám rád. Já hraju na carbonpokeru o centíky a docela mě to baví. Je to jen pro zábavu o větší peníze nehraju, takže mě ani moc nebolí, když přijdu třeba o dolar. :) Live jsem to hrál o prachy jen jednou s kamarádama a taky to nebylo špatný.
Uživatelský avatar
Pepa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 28
Věk: 38
Registrován: 29 pro. 2010, 20:21
Bydliště: Praha, Mnichovice

Re: Karetní hry

Příspěvekod jirka_inspired » 10 kvě. 2014, 13:52

Když je tady tolik pokerových hráčů, nezkoušel někdo z vás Malaccu?

Česká karetní hra s pokerovými prvky (ale není to poker!) - sázíte na své akce (útok, obrana a obchod) - ve více hráčích pracujete spíše s pravděpodobností, ve dvou či třech spíše s psychologií soupeřů.

http://www.deskovehry.com/s-pribehem/13 ... y-zautocit

Zajímalo by mě, jestli bude pokerové hráče bavit. Díky za názor, pokud jste ji testovali.

Jirka
jirka_inspired
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 kvě. 2014, 13:46

Re: Karetní hry

Příspěvekod Fanys » 16 dub. 2017, 09:49

Oživím trochu toto vlákno. Pokerstars dostali konečně licenci a opět fungují.
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


cron