Twitter

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Twitter

Příspěvekod Luciano » 22 kvě. 2011, 14:14

ahojte, pred nedavnom som zacal pouzivat Twitter. Zatial sa len tak otukavam, no myslim, ze by nebolo spatne mat nejakych dymkarov vo Watchoch. Je tu niekto kdo tu Twitter pouziva? Mna najdete pod odkazom http://twitter.com/#!/VirtualFl0yd :puffy:
Uživatelský avatar
Luciano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 197
Věk: 31
Registrován: 30 bře. 2011, 18:57
Bydliště: Slovenská Republika

Re: Twitter

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 22 kvě. 2011, 16:40

Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Re: Twitter

Příspěvekod Luciano » 22 kvě. 2011, 16:44

uz ta sledujem :puffy:
Uživatelský avatar
Luciano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 197
Věk: 31
Registrován: 30 bře. 2011, 18:57
Bydliště: Slovenská Republika

Re: Twitter

Příspěvekod Errol » 13 črc. 2015, 13:01

Najdete tam i mě @Errolek. Na Twitteru je docela dost dýmkařů, možná by stálo za to udělat nějaký seznam.

Momentálně sleduji Scalexe a Martina Pecinu.
Uživatelský avatar
Errol
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 85
Věk: 34
Registrován: 03 kvě. 2012, 14:07
Bydliště: Olomouc

Re: Twitter

Příspěvekod Pistacik » 13 črc. 2015, 14:31

WTF is Twitter? :think: What is it good for?
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Twitter

Příspěvekod Visual » 13 črc. 2015, 14:39

Pistacik píše:WTF is Twitter? :think: What is it good for?


Tweeting posts you create on Instagram&Facebook&Tumblr??? :smoke6:

:offtopic1: No I do not Tweet
Uživatelský avatar
Visual
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 328
Věk: 39
Registrován: 27 bře. 2012, 13:01
Bydliště: Praha

Re: Twitter

Příspěvekod Pistacik » 13 črc. 2015, 15:01

WTF is Instagram, Facebook and Tumblr? :think:
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Twitter

Příspěvekod Errol » 13 črc. 2015, 15:41

Visual píše:
Tweeting posts you create on Instagram&Facebook&Tumblr??? :smoke6:

:offtopic1: No I do not Tweet


To je přesně způsob, jakým by se Twitter používat neměl. Pokud ho tak někdo používá, tak to to s prominutím blbec :wink:
Uživatelský avatar
Errol
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 85
Věk: 34
Registrován: 03 kvě. 2012, 14:07
Bydliště: Olomouc

Re: Twitter

Příspěvekod Tapinek » 13 črc. 2015, 17:26

Hmmm... A k čemu je to dobrý?
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Twitter

Příspěvekod Durisek » 13 črc. 2015, 17:31

Je to kupříkladu on line topic "Top 5 aneb co mam dnes v dymce" a jak mi to chutnalo. Instagram to same, jenom s obrázky. Z osobní zkusenosti musim rict, ze Instagram mi dal opravdu velky prehled o dýmání jako celku. Škoda, ze ho nepouzivaji cesti dymkari:-(
Insragram - durisekcb
Durisek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 538
Věk: 42
Registrován: 01 pro. 2013, 19:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Twitter

Příspěvekod Tapinek » 13 črc. 2015, 18:41

Pořad nevidím, čím by mě to mohlo obohatit. Když mám chuť, juknu na fórum. Když mám chuť se s někým bavit, zavolám mu a pak poplkáme z oka do oka. Co nechci je to, aby všichni měli možnost vědět, co právě dělám. Nemám co skrývat, ale mám řád své soukromí... ;-) Já vím, jsem asi staromódní, ale zatím se nikomu nepovedlo vysvětlil mi, čím by mi Kniha Hub, Twitter a pod mohli vylepšit a usnadnit život (IMHO je to jen forma exhibicionismu). ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Twitter

Příspěvekod Errol » 13 črc. 2015, 20:25

Tapinek píše:Pořad nevidím, čím by mě to mohlo obohatit. Když mám chuť, juknu na fórum. Když mám chuť se s někým bavit, zavolám mu a pak poplkáme z oka do oka. Co nechci je to, aby všichni měli možnost vědět, co právě dělám. Nemám co skrývat, ale mám řád své soukromí... ;-) Já vím, jsem asi staromódní, ale zatím se nikomu nepovedlo vysvětlil mi, čím by mi Kniha Hub, Twitter a pod mohli vylepšit a usnadnit život (IMHO je to jen forma exhibicionismu). ;-)


Hlavní výhodou Twitteru je, že oproti oboustrannému přátelství používá jednostranné "sledování". Takže můžu sledovat lidi, jako je třeba astrofyzik Neil deGrasse Tyson, který by si mě asi těžko přidal na FB do přátel, ale rád si přečtu jeho myšlenky a pohled na svět/vesmír. Je tam trošku jiná sorta lidí, než pubertální mládež fajsbůčků. Vlastně nebýt Twitteru, nejspíš bych nebyl tady a ani nekouřil dýmku, protože právě tam jsem se dal do kontaktu se Scalexem.
Funguje to vlastně obráceně, než Facebook. Tam si člověk přidává lidi do přátel, protože je prostě zná, ale často s nimi nechce mít nic společného. Na Twitteru člověk sleduje lidi nebo instituce, se kterými sdílí zájmy, aniž by je znal. Má to vlastně stejný smysl, jako číst tématické blogy.
Další skvělá věc je, že je (z historických důvodů) text zpráv omezen na 140 znaků, takže to lidi nutí vyjadřovat se stručně a efektivně, takže když si člověk ráno v tramvaji otevře Twitter tak je to o hodně přehlednější, než jiné soc. sítě.

Durisek píše:Je to kupříkladu on line topic "Top 5 aneb co mam dnes v dymce" a jak mi to chutnalo. Instagram to same, jenom s obrázky. Z osobní zkusenosti musim rict, ze Instagram mi dal opravdu velky prehled o dýmání jako celku. Škoda, ze ho nepouzivaji cesti dymkari:-(
Insragram - durisekcb


Instagramu jsem nepropadl, protože nemůžu překonat ty hranaté fotky, to je prostě fuj.
Uživatelský avatar
Errol
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 85
Věk: 34
Registrován: 03 kvě. 2012, 14:07
Bydliště: Olomouc

Re: Twitter

Příspěvekod RottenFox » 13 črc. 2015, 20:35

Ad Facebook - Blbý je, když je pak nějaký pro mě podstatný info jenom tam, což poslední dobou bejvá dost často. :palm:

Třeba tudle jsem vezl ségry mladýho někam na závody, tak jsem nějak čekal že ve městě budou ukazatele jako to bejvalo dřív a vono prt. Jsem jezdil po cizím městě jak kikot tam a zpátky než jsem to našel v zapadlý ulici mezi barákama, kde jsem pak stejně zjistil, že se nemá parkovat přímo u závodů ale jinde.
Později jsem zjistil, že byli inštrukce na jejich fb stránce.
Dneska lidi počítají s tím, že tam je každý. A kdo není na fb, jako by nebyl. :palm:
Já tam mám z podobných důvodů anonymní profil pod cizím jménem (jak se jmenuju a kde jsem do toho facebooku fakt nic není) a občas se tam holt musím pídit po nějaké informaci...
Mmchdem Přibáň kterej zrovna cestuje se žlutým cirkusem po Tichomoří má taky fb stránku kam během týdne několikrát něco napíše + přidá fotku. Jinam to nedává... Takže mi nezbude, když se chci podívat - podívat se tam.
Ale z principu mi fb, nebo spíš teda jeho zvrhlí uživatelé (- tím myslím posty typu "právě jsem si vyměnila vložku, nebo - tohle je fotka našeho baráku a zejtra všichni odjíždíme na tejden pryč, atp. ) vadí.
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Twitter

Příspěvekod Durisek » 13 črc. 2015, 21:22

Je to presne jak říká Errol. Jednostranne sledovani zajímavých lidi, kteří me muzou necim obohatit. Jako priklad - vim komplet vse o domacim lisovani tabaku, videl jsem dusatka, který si clovek ani neumi představit, několikrát tydne vidim nove mistrovske dilo Marka Balkovce, recenze na Dunhill Tree years mature jsem cetl dřív nez se v Cechach objevila zprava o jejich reeditovani.
Rikam to proto, ze pokud se clovek chce "vzdělat" v jakemkoliv minoritnim odvetvi, je tohle perfektni nastroj.
RF> K FB nemam buhvijak kladny vztah, ale nevidim důvod sledovat lidi, co spamuji dementními statusy. Je to proste ustaleny zdroj informaci třeba toho druhu, který si popsal a tak je ho třeba brat. Pro poradatele akce je mnohem snazsi napsat zmenu parkoviste na FB nez mit www stranky a nekam to tam vepisovat.
Errol> Ja s Instagramem zacal kvůli ctvercovym obrazkum :P
Durisek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 538
Věk: 42
Registrován: 01 pro. 2013, 19:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Twitter

Příspěvekod RottenFox » 14 črc. 2015, 06:26

Však já tam ani nikoho dohromady v přátelích nemám, takže se mi žádné statusy nezobrazují (akorát ten Přibáň a Opráski) ale dokaď měla profil manželka, tak jsem několikrát viděl, jak si tam takové věci její "přátelé" psali. ;-)
Nebo tudle jsme seděli v hospodě a vedle nás sedělo šest holek a místo aby se spolu bavili, když už do tý hospody spolu šli, tak celou dobu dávali nějaký kraviny na fb nebo četli kraviny co tam dal někdo jinej. :lol:
O tom jsem mluvil. :wink:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků