Žádost o sponzoring

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Žádost o sponzoring

Příspěvekod basa333 » 19 bře. 2012, 10:11

Moje žena mě poprosila, jestli bych v okruhu mých známých nevznesl dotaz na případný sponzoring. Pokud byste někdo Vaší firmě chtěl trochu snížit daňový základ, zde máte možnost přispět na dobrou věc:

--------- žádost o sponzoring---------------------
Dobrý den, hledáme finanční pomoc pro projekt rozšíření dětského hřiště v Buštěhradě u Kladna, které se nachází na pozemku města, plně přístupném široké veřejnosti. Hrací plochu pro menší děti bychom chtěli doplnit o basketbalový koš pro dospívající mládež a zrekonstruovat pro ně stávající tenisovou cvičnou zeď. Zároveň je počítáno s obnovou historicky původního zařízení ruských kuželek v areálu fotbalového hřiště, kde mohou být později pořádány turnaje i pro dospělé. Protože se jedná o veřejně prospěšný projekt, je jeho součástí darovací smlouva, která je v případě daru vyššího než 1.000,- Kč dokladem pro uplatnění slevy v daňovém přiznání. Medializace i zveřejnění loga dárce na sponzorské tabuli v areálu a závěrečné vyúčtování akce je samozřejmostí. Tato činnost navazuje na již provedené projekty, které si můžete prohlédnout na adresách:

http://www.mestobustehrad.cz/prakticke/ ... hradek.php
http://www.mestobustehrad.cz/spolky/pelisek/hriste/
http://www.zsbustehrad.cz/ms/hriste/historie.php
------------ Konec žádosti------------------------


předem díky, v případě zájmu prosím sz. Celý projekt je v objemu cca 70.000,- Kč, 25000 je již sponzorsky zajištěno. Každých 1000,- Kč se počítá a pomůže dobré věci!
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 60
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 2 návštevníků