Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: PC hry II.

12 bře. 2015, 09:46

Teď hraju Assassin's Creed Rogue a musím říct že při srovnání s Unity platí takové to pořekadlo že "méně je někdy více". Rogue je do značné míry předělaný Black Flag se vším všudy, původně to dělali na starší konzole. Grafika není tak náročná, přesto je velice pěkná (ono k čemu je ta ultra-realistická grafika v Unity když si ji nemůžete vychutnat protože váš herní stroj to prostě nedává). Hratelnost a ovládání v podstatě identické jako v Black Flag. Nic moc nového, ale je to velice zábavné... :puffy:

Re: PC hry II.

12 bře. 2015, 11:55

Rogue mám též v hledáčku. Až někdy dohraju Black Flaga, tak do něj půjdu. :-) A pak si pořídím i Brotherhood, Revelations, dvojku a jedničku a budu to mít tak nějak komplet. :-) DLC asi vynechám.
S Unity a Victory mám smůlu. :-)
Jináč to Rogue vypadá fakt dobře a aj jsem na něj slyšel pět samou chválu, vesměs ve stylu že je lepčí než Unity.
Jediný co je naprt, tak že se hraje za Templáře. ;-)
Ad Black Flag, od Vánoc prakticky nemám čas, tož jsem sotva dorazil do Havany, ale co jsem tak kravnul po okolí, tak to vypadá velmi zábavně. :puffy:

Re: PC hry II.

12 bře. 2015, 15:05

Ja som práve cez víkend dohral Black Flag, umelo som to naťahoval a vyhladával vedľajšie misie, len aby som sa ešte nedostal nakoniec. Ale už sa stalo. Veľmi sa mi páčila táto hra.
Teraz behám a plazím sa ako Sniper Elite 3 :-)

Re: PC hry II.

12 bře. 2015, 15:21

Jo, z Assassin's Creed III jsem taky ždímal maximum. :) Fakt super hra. Byla mi sympatická hlavně dobovým a místním usazením. :) Nová Anglie v době bojů o nezávislost, super. :ok: A bylo to pěkně ztvárněné. Také Hraničáři mi byli velmi sympatičtí. :)

Re: PC hry II.

28 bře. 2015, 18:16

Hraje někdo Pillars of Eternity? Tam snad každý druhý kouří dýmku :puffy:
Jinak super hra, skvělý nástupce Baldurů. Škoda že už nejsem student, který může bez obav o práci a rodinu pařit do rána :(

Re: PC hry II.

28 bře. 2015, 19:26

To neznám, ale vypadá to dobře. Dík za upozornění, od časů Tormentu jsem něco takového nehrál.

Re: PC hry II.

28 bře. 2015, 23:20

Hrajete někdo World of Warplanes :?:

Re: PC hry II.

29 bře. 2015, 21:32

Jenom když je tam UFO :)

Re: PC hry II.

20 dub. 2015, 21:12

rozjíždí se čeština na Pillars http://pillars.funsite.cz/cestina/

Re: PC hry II.

21 dub. 2015, 06:59

To je něco s Evičkou Pilarovou? :plaster: :wink: :D

Re: PC hry II.

21 dub. 2015, 13:05

No jasně, survival horror :plaster: :mrgreen:

Re: PC hry II.

21 dub. 2015, 14:22

:offtopic1: Síla, že někdo, kdo chce dělat překlad, vrazí slovo "překlad" do jednoho krátkého odstavce 4x :mryellow:

Dnes jsme začali s překladem této skvělé hry. Jsme teprve na začátku, ale překlad se slušně rozběhl. Pokud by někdo z vás chtěl pomoct, může se nám ozvat na (...), kde mu dáme podrobnější info o překladu. Průběžně vás budeme informovat o pokroku v překladu.

Re: PC hry II.

29 dub. 2015, 08:35

Frčí CBT World of Warships.. už ste to skúsili?
Vyzerá to celkom zaujímavo. A hneď ako to to bude možné bude HUBAGO i na vlnách (dúfam, že i al fajká)
Momentálne jediná možnosť ako sa dostať do CBT je zakúpením prémiovej lode v prémium obchode. (Pozvánky sa očividne už nebudú rozosielať)

Re: PC hry II.

29 dub. 2015, 19:42

Al Fajká bude jen v tancích i když pár jedinců hraje i to ostatní

Re: PC hry II.

30 dub. 2015, 05:52

Rozdělení PC her na "tanky" a "to ostatní" nemá chybu! :ok: :lol: :mryellow: :wink: :clamp: :ok:
Odeslat odpověď