PC hry II.

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: PC hry II.

Příspěvekod bigdragon » 31 říj. 2014, 15:51

no jo jenže týmovky nic moc a ještě je mají docela zkur. . . změnit :mrgreen:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: PC hry II.

Příspěvekod tifik » 09 lis. 2014, 20:02

Nás je teoreticky na opevnění už dost, ale vytížení členů, kteří se věnují práci, rodinám atd. zatím komplikuje naplnění týmu. Ale máme už i fórum, na to, že jsme mladý klan, se rozvíjíme dobře ( a mimochodem, Draku, už chápu Tvojí snahu o přítomnost členů na TS, s těma lidma je potíž :-) ).

http://csia.forumczech.com/
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: PC hry II.

Příspěvekod bigdragon » 09 lis. 2014, 22:09

tifik píše: ( a mimochodem, Draku, už chápu Tvojí snahu o přítomnost členů na TS, s těma lidma je potíž :-) ).

no jo lidi jsou lidi :mrgreen: mimochodem přeji Ti aby se vám vyhly i další "dětské" nemoce začínajících a specielně FF klanů :ok:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: PC hry II.

Příspěvekod Nevill » 13 lis. 2014, 21:27

Dnes jsem začal hrát Assassin's Creed Unity...dost jsem se teda bál jestli to moje herní mašina ještě zvládne když jsem viděl ty minimální požadavky co zveřejňovali, ale jo, je to dobrý. Grafika je parádní, příběh zatím vypadá docela dobře, uvidíme... :puffy:

Jinak stalo se přesně to čeho jsem se obával - Far Cry 4 a Assassin's Creed Unity které vyšly obojí v listopadu. Jako to načasování Ubisoft fakt nezvládnul, mohli alespoň jednu z těch her dát už v létě a druhou v listopadu... :smoke3:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: PC hry II.

Příspěvekod RottenFox » 24 lis. 2014, 17:42

To já jsem si dneska objednal Assassin's Creed 3 (Mimochodem za docela slušnou cenu ). O vejkendu jsem koukal na Coolu na Re-Play a byl to zrovna špeciál o sérii Assassin's Creed. Zaujala mě právě trojka ohledně killení Anglánů v Americký válce o nezávislost. :) A pak ještě ten pirátskej díl (Black Flag nebo tak nějak, ale to mi zatím přijde drahý).
Ale z tý trojky mam radost. :) Už aby to z toho Oxfordshiru přišlo a moh' jsem killit Brity. :mryellow:

Jaké je Vítku to Unity? Alžběta to v Re-Play docela zdrbla. :) Hlavně přeplácanost davem lidí a mikrotransakce.
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: PC hry II.

Příspěvekod Nevill » 25 lis. 2014, 20:33

Z Unity jsem odehrál jen začátek, do té míry že jsem se relativně solidně vyzbrojil. Grafika je krásná, ale s tím davem je to fakt, jinak jedu plynule s grafikou ve střední kvalitě, ale na náměstí plném lidí se to občas začne cukat. A při free-runu se občas úplně nesmyslně přepíná pohled kamery, pochybuju že by to nějak opravili. Systém boje je zase jiný a rány se nevykrývají tak snadno jako v trojce nebo v Black Flag, bojovat je tu o hodně náročnější, asi to má hráče vést k stealth akci. Začátek je celkově hodně frustrující, než jsem si zvyknul na ovládání a trochu se vyzbrojil a vybavil postavu dovednostmi tak jsem umřel tolikrát že to raději nepočítám. Jako dávám tomu ještě šanci, ale zatím se mi zdá že Black Flag to může překonat jen grafikou. Soundtrack není špatný, ale při tom srovnání to není zdaleka taková pecka jako u Black Flag, Ubisoft už asi neměl rozpočet na to aby si mohl dovolit Briana Tylera (u Far Cry 4 to samé pokud jde o soundtrack)...
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: PC hry II.

Příspěvekod RottenFox » 26 lis. 2014, 07:05

Tak v Re-Play nekecali. :)
Ale ohledně tý grafiky, docela bych to chtěl vidět na next gen konzolích, to musí bejt nátěr.

Já jsem zatím pročetl plno recenzí na tu trojku a těším se na to čím dál víc. Bylo pro mě milé překvapení že tam je lov zvěře, námořní dobrodružství a vlastní malé městečko. Sandboxové open play hry s RPG prvky má RottenFox nejradši. :twisted:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: PC hry II.

Příspěvekod Breer » 22 pro. 2014, 22:08

tak sa nám rozbehli koncoročné výpredaje a niečo som už nakúpil :palm: (Settlers 7, Mortal Kombat KE, Civilization V, AC Black Flag, Wolfenstein NO, Europe Universalis IV...) na g2a.com, kinguin.net a steame :ok: a ešte mám pár hier v sledovaní
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: PC hry II.

Příspěvekod Nevill » 23 pro. 2014, 08:56

No, tak včera večer jsem zakoupil za 5,99 EUR na Steamu balík čtyř dílů GTA... :smoke5:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: PC hry II.

Příspěvekod OldaS » 23 pro. 2014, 19:57

Tak jsem si, kamarádi, pořídil chytrý telefon s velikým displejem. Abych vyzkoušel možnosti jeho x-jádrového procesoru, nainstaloval jsem hru. Vyjímečně mne nějaká zaujala a tak padla volba na Assassins Creed Pirates, což je zřejmě mobilní podoba Black Flag. Nikdy jsem hry nehrál, neumím to, ale jezdit po moři, chytat ryby, sem tam nějakou loď zničit, se zdálo být dobrým relaxem pro chvíle, kdy se prostě na něco třeba čeká... Červíček počal hryzat a já si řekl, že koupě jedné hry pro PC mou karmu nemůže rozhodit :lol: Volba byla jasná, takže jsem v obchodě pořídil 1x hru Black Flag za 500,- Zábava, která mne jistě čeká, za tu cenu stojí :ok:
1) Nešlo to nainstalovat.
2) Po nainstalování hra potřebovala další giga aktualizací
3) Chce přístup na internet (proboha proč?)
4) Hotovo, konečně je to tam! Rodino, nyní se na delší dobu odmlčím. Budu plavat, skákat, střílet, získávat vetší a lepší lodě, posádku, JUPÍÍÍ
5) :think: HMM, jde to nějak zpomaleně a zvuk se seká, ach jo, co tomu zas chybí? Asi je třeba přenastavit něco s kvalitou grafiky. Co, nestačí, ani na nejnižší detaily? JE TO VŮBEC MOŽNÉ???
Můj notebook, 2-3 roky starý, nestíhá. Jak to, že mne to před koupí hry vůbec nenapadlo?

Můj noťas má dostatečný výkon, paměť a kdo ví co ještě ale co nemá, je dostatečná grafická karta a s tím se prý nedá nic dělat :lol:
Hru jsem založil mezi cd a dvd a teším se na ní s koupí dalšího pc někdy v budoucnu... :palm: :palm: :palm:
Hraní zdar :mrgreen:
Uživatelský avatar
OldaS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 882
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2013, 16:45
Bydliště: Úpatí Naklethi - Č. Krumlov

Re: PC hry II.

Příspěvekod cechura09 » 23 pro. 2014, 20:06

Oldo, ja co dělám na Hadovi / nejstupidnější hra v každým mobilu/ výsledky mezi 18 až 35 body ti rozumím. :smoke6:
Apropos- S lodí je daleko více adrenalinu naživo - půjčuji si každoročně na pár dní jachetku ve Frymburku, což máš takřka za rohem. :puffy:

Obrázek
Uživatelský avatar
cechura09
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 541
Věk: 62
Registrován: 13 črc. 2014, 20:03
Bydliště: Brno

Re: PC hry II.

Příspěvekod Breer » 23 pro. 2014, 20:53

ja tak teraz sťahujem Wolfensteina, 40GB bez aktualizácií :palm: , ale pred kúpou som si overil, či mi to vôbec pôjde, že vraj celkom slušne, tak uvidíme :wink:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: PC hry II.

Příspěvekod RottenFox » 23 pro. 2014, 20:56

Olda: Hráls to teda na mobilu nebo notebooku? Nějak jsem se v tom ztratil. :)
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: PC hry II.

Příspěvekod OldaS » 23 pro. 2014, 21:14

Právěže jsem na tu hru přišel díky telefonu, na kterým jsem hrál pirates. No a padlo rozhodnutí pořídit black flag pro pc...
Uživatelský avatar
OldaS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 882
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2013, 16:45
Bydliště: Úpatí Naklethi - Č. Krumlov

Re: PC hry II.

Příspěvekod OldaS » 23 pro. 2014, 21:17

cechura09 píše:Oldo, ja co dělám na Hadovi / nejstupidnější hra v každým mobilu/ výsledky mezi 18 až 35 body ti rozumím. :smoke6:
Apropos- S lodí je daleko více adrenalinu naživo - půjčuji si každoročně na pár dní jachetku ve Frymburku, což máš takřka za rohem. :puffy:

Obrázek



No jo, to je jiná :ok: Krásné zátiší, vůně vody, sem tam šplouchanec... Měli jsme chatu jsme na Lojzových Pasekách, to je hned vedle Frymburka, určitě jsi okolo jezdil. Paráda a nej prázdniny :pray:
Uživatelský avatar
OldaS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 882
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2013, 16:45
Bydliště: Úpatí Naklethi - Č. Krumlov

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků