PC hry II.

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: PC hry II.

Příspěvekod kulitschka » 17 úno. 2018, 15:28

[quote="Alferi"]Z připravované hry Kingdom Come - autoři vybrali některé přispěvatele na vývoj hry a "zvěčnili" je v kostele coby svaté. :smoke5:

Už vychází, manžel je natěšenej.

Hrajete někdo Subnauticu? Je to scifi na vodní planetě, pro milovníky potápění a survival her parádní.
Uživatelský avatar
kulitschka
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 133
Věk: 36
Registrován: 24 led. 2013, 23:07
Bydliště: München

Re: PC hry II.

Příspěvekod Kirman » 17 úno. 2018, 17:18

KC:D je fakt pěkně udělaná hra, myslel jsem si, že s pořízením ještě počkám, ale počkal jsem přesně do druhého dne od vydání.
Uživatelský avatar
Kirman
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 263
Věk: 39
Registrován: 07 úno. 2014, 14:46
Bydliště: Nymburk

Re: PC hry II.

Příspěvekod Nevill » 18 úno. 2018, 00:46

Kingdom Come mi zatím přijde takové dost frustrující, ale to tak na začátku her bývá...málo peněz, špatné vybavení, skoro žádné skills...

Na systém boje si budu muset trochu zvyknout, lockpicking stěží otevřu jednoduchý zámek na spoustu pokusů. Asi nejdebilnější je to ukládání hry...jako chápu že to je fakt dobrej fór ukládat hru pomocí kořalky s názvem "Sejvovice", ale s ohledem na to jak často se tu dá něco pokazit nebo umřít, ocenil bych spíš normální ukládání co by nebylo takhle omezené...

Jinak grafika, hudba, příběh, všechno moc pěkné, ale ty začátky jsou takové dost "bolestné"... :smoke3:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: PC hry II.

Příspěvekod kulitschka » 18 úno. 2018, 18:21

Nevill píše:Kingdom Come mi zatím přijde takové dost frustrující, ale to tak na začátku her bývá...málo peněz, špatné vybavení, skoro žádné skills...

Jinak grafika, hudba, příběh, všechno moc pěkné, ale ty začátky jsou takové dost "bolestné"... :smoke3:


Tak já myslím, že se fakt snažili to udělat realisticky..prý když máš quest a zpozdíš se, normálně ti utečou postavy atd. Já to jen sleduju, historie atd mě nezajímá - nejblíž asi Skyrim :lol:
Uživatelský avatar
kulitschka
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 133
Věk: 36
Registrován: 24 led. 2013, 23:07
Bydliště: München

Re: PC hry II.

Příspěvekod Nevill » 19 úno. 2018, 09:11

kulitschka píše:Tak já myslím, že se fakt snažili to udělat realisticky..prý když máš quest a zpozdíš se, normálně ti utečou postavy atd. Já to jen sleduju, historie atd mě nezajímá - nejblíž asi Skyrim :lol:


Jo, je to tak. To se mi třeba stalo že mě teda pan Racek vzal do služby a že se mám hlásit kapitánu stráže Bernardovi na nádvoří že dostanu koně a jedem do Neuhofu vyšetřit nějaké zabíjení. Tak hurá ven a že pojedem do boje, a nějakému strážnému se nelíbilo že mám vytažené zbraně tak mě zastavil a protože jsem neměl moc peněz tak mě normálně zavřel do vězení. Prostě epic fail, to mi nedošlo že to nošení vytažených zbraní berou až tak vážně. Tam jsem strávil noc, pak mě pustili, na dvoře jsem měl koně tak jsem odjel do Neuhofu a tam jsem dostal od Bernarda vynadáno co si jako myslím, že na mě dlouho čekali a nakonec teda vyrazili beze mě a že kdyby bývali přijeli dřív tak mohli ty lapky zatknout... :smoke3:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: PC hry II.

Příspěvekod RottenFox » 20 úno. 2018, 17:27

:lol:
image_id: 26217
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: PC hry II.

Příspěvekod Nevill » 17 dub. 2018, 09:54

Tak Kingdom Come mám dohraný...ještě tam teda dojíždím pár posledních vedlejších questů a zkouším si namaxovat dovednosti jako pijáctví nebo kapsářství, ale hlavní příběh jsem už dojel do konce...

Jako ve výsledku to nebylo zlé, dobrý příběh, pěkná grafika, ta současná verze 1.4 už je poměrně stabilní a to ohromné množství chyb co tam bylo na začátku už do značné míry vychytali. Díky těm různým chybám jsem měl mockrát chuť s tím praštit, ale nakonec jsem se k té hře vždycky vrátil, prostě mi to nedalo...

Jinak včera jsem si pouštěl soundtrack a zdá se mi velice povedený, v té hře jsem to až tak moc nevnímal, ale i sám o sobě se dá docela dobře poslouchat...
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: PC hry II.

Příspěvekod Alferi » 17 dub. 2018, 11:29

Nevill píše:Tak Kingdom Come mám dohraný...


Mě se (až na jednu výjimku) větší bugy vyhýbaly, nebo jsem je možná velkomyslně promíjel, protože tenhle herní počin mi hodně padl do noty (na čemž se možná podílí i profesní deviace). Hra mi zabrala přes sto hodin, což jsem rozhodně nečekal. ... a kdybych si hned na začátku nepořídil mod na neomezené savy, určitě by to bylo mnohem víc. :twisted:

Mimochodem, dosáhl jsi archievementu "Karel Gott"? :smoke5:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Re: PC hry II.

Příspěvekod Nevill » 17 dub. 2018, 12:36

[quote="Alferi"][/quote]

Achievements mám zatím 30/49, ale tenhle tam nikde nevidím, to bude asi jeden z těch skrytých. Na to se taky ještě musím podívat... :smoke5:

Btw. to omezené ukládání jsem víceméně řešil jen na začátku hry, já jsem dost pilně pracoval na plížení a vylamování zámků, takže občas se mi povedlo nějakou sejvovici ukrást, nebo jsem už pak měl dost peněz za prodané předměty že jsem si ji mohl koupit. No a pak, když už jsem měl hru skoro dohranou, se tam konečně objevila ta možnost "uložit a ukončit"... :smoke3:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: PC hry II.

Příspěvekod RottenFox » 12 čer. 2018, 07:25

Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: PC hry II.

Příspěvekod Thorleif » 12 čer. 2018, 18:11

Copak Asasín, viděl jsi trailer na Cyberpunk?! :yum:
Uživatelský avatar
Thorleif
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 35
Věk: 36
Registrován: 09 kvě. 2017, 18:30
Bydliště: Liberec

Re: PC hry II.

Příspěvekod RottenFox » 12 čer. 2018, 18:48

Obrázek
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: PC hry II.

Příspěvekod Thorleif » 13 čer. 2018, 12:13

Vůbec je letošní E3 celkem bohatá na zajímavý tituly... Ghost of Tsushima (po Cyberpunku asi největší zářez za mě), Death Stranding (Metal Gear 5 byl úplně boži, co vyvede Kojima tentokrát jsem fakt zvědavej), The Last of Us 2 (vypadá skvěle), Control (mám rád tvůrce, snad se spravěj po nic moc Quantum Breaku), Beyond Good and Evil 2, a výhledově The Elder Scrolls 6...

A spousta dalšího na co jsem možná zapomněl...
Uživatelský avatar
Thorleif
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 35
Věk: 36
Registrován: 09 kvě. 2017, 18:30
Bydliště: Liberec

Re: PC hry II.

Příspěvekod Nevill » 15 čer. 2019, 14:08

Teď mi přišlo celkem úsměvné když jsem si na notebook natáhnul Steam, že bych si na tom třeba mohl zahrát nějaké ty starší a jednodušší hry, chtělo to po mně ověřovací kód z mobilní aplikace. Uvědomil jsem si že tu aplikaci sice na novém telefonu mám, ale ještě jsem ji nezprovoznil, tak se přihlásím a v mobilní aplikaci to po mně chce ověřovací kód z mobilní aplikace. Chvilku jsem nad tím kroutil hlavou a říkal si WTF, pak jsem se teda nakonec proklikal přes ověřovací sms že se to potvrdilo a dobrý. Ale kdo tyhle metody ověřování vymýšlí... :smoke3: :lol:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: PC hry II.

Příspěvekod Rog » 15 čer. 2019, 22:23

A čo si chceš zahrať? Nostalgicky si niečo zopakuješ, alebo sa pustíš do hier, na ktoré si nemal čas a odkladal si to... až ten čas bude? A teraz to prišlo? :joy:
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků