Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 29 črc. 2017, 22:52

Všem děkuju za podporu,ted´ jde o to aby to zabralo,to všechno co musim podstoupit.Je to běh na dlouhou trat´....Musim se přiznat,že nebejt Úžansona,kterej za mnou chodí každý den,tak bych byla už možná jinde.Je smutný,že člověku kterému jsem řekla ANO ,tak jen počítá kolik ho bude stát nafta,a čas co stráví nacestě zamnou.......A sebral mi Bobánka. :( ,za 14 dní co s ním jezdí,je to popelnice,a to nepočítám šrámy .Jsem zděšená co manželson udělal z Mého Bobánka za 2 týdny,jsem rozhudtná Bobánka odvézt,prostě někam.Já si ho vymazlim,zaplatim za to,a pak se dozvim,že ... :roll:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 29 črc. 2017, 23:23

Trochu mimo mísu,jěště si Bobánka užiju než se vrátim do špitálu,bude jízda po Prostoru :ok: :twisted:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod klasik51 » 28 srp. 2017, 12:40

Včera blbec, dneska se to vylepšilo.
Včera každoroční výlet do Frymburku. Procházka u Lipna s dýmkou, obed na břehu Lipna a parník.
Posezení na břehu na lavičce. Já se zvedl a šel študovat odjezdy lodí, když se chci vrátit, už ke mně přišla Hanička s Tomášem.
Tak jsme si rovnou dali oběd, já dokouřil fajku a chtěl jsem si jí vyčistit. Hanička sáhla do baťůžku pro moje kožené pouzdro,
zašátrala a zbledla. Nebylo. No a na té lavičce co jsme před tím seděli už také ne. Ani se nedivim, při té fregvenci chodců a cyklistů
okolo ní. V pouzdře jedna z nejoblíbenějších. :palm: Buldočka Rivra jsem naštěstí kouřil, ale stejně.
Jediné, čím jsem se utěšoval bylo, že jsem věděl, že v kapsičce pouzdra mám svoje vizitky, že snad někdo zavolá, nebo meil??????????
Věděl jsem, že hlavně záleží na tom, kdo to našel. :think: Našel zhruba 4.000,- :roll:
Než jsme odjížděli, zašel jsem do infocentra, tak jsem se ale po přečtení přijdu hned nikoho nedočkal.
Dnes ráno jsem tam volal, pouzdro i s dýmkou tam nějaká dobrá duše odevzdala. :clamp: :clamp: :clamp:
Ale proč to celé píšu.
:idea: :idea: Neplánuje někdo cestu do Frymburka? Výlet, víkend, dovča, služebka? Jsem domluven, že mi to tam zatim nechají a v
případě, kdybych věděl, že mi to někdo vyzvedne, předem bych zavolal kdo. :idea: :idea:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod OldaS » 28 srp. 2017, 19:23

Viz vlákno Ztráty a nálezy.
Uživatelský avatar
OldaS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 882
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2013, 16:45
Bydliště: Úpatí Naklethi - Č. Krumlov

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


cron