Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod basa333 » 21 čer. 2017, 09:55

Ricchie píše: Flying finger + London Squire (USA) + Bobs chocolate flake - to je výsledný blend mé dcery. Bob se z toho dal trochu vytahat, ale zbytek je fakt marný. Snad to bude kouřitelné... :palm:


já bych se toho nebál - podle toho, co jsem se dočetl o londonu, se bude ve směsi jednat o přírodní mírně latakický blend s nějakým orientem, trochou perique a příchutí čokolády. na tom snad ani nelze moc zkazit, možná ta chuť bude jen trochu komplexnější a bude tomu potřeba přidat něco, co tomu trochu určí jednoznačný směr, podle množství bobošky možná ještě nějakou čokoládu...
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod klasik51 » 21 čer. 2017, 13:14

Yetenek píše:A to byla chyba. Tím, že ho do sněsi přidala, určitě blenderka něco zamýšlela :smile:

:ok: :rofl:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Copatej » 22 čer. 2017, 21:08

Ricchie píše:...Flying finger + London Squire (USA) + Bobs chocolate flake - to je výsledný blend mé dcery. Bob se z toho dal trochu vytahat, ale zbytek je fakt marný. Snad to bude kouřitelné... :palm:


Já bych jí poděkoval a příspěvek směřoval sem viewtopic.php?f=10&t=382&start=855 :ok: šikovná holka :D :ok: :clamp:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 22 čer. 2017, 21:28

Hledám nejlepšího rozvodového právníka ,pomozte mi........................................Majetek i nemovisti jsou v mém vlastnictví,manžel má tu jen právo bydlení,má byt v rakousku na který bere peníz na nájem z mého baráku.Pro dobrého právníka bude muj případ sranda.A ted´jsem ještě na neschopence(po pravdě,byla bych raději zdravá,ale uhnala jsem se ,a dnes je ze mě jen stín z toho co jste na mě viděli-mé krásné vlasy jsou pryč,moje kousavost ale zůstala-jen díky Úžansonovy si stále připadám jako žena-on je fakt neskutečnej.Klucí chce se mi umřít-to už fakt nedávám...............
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod klasik51 » 23 čer. 2017, 07:03

Schimmrovka píše:.Klucí chce se mi umřít-to už fakt nedávám...............

Hele zeptej se Úžansona, jestli můžeš! :naughty:
A vracim se k tomu podruhé. Jak je to dávno, co jsem se Tě tady na fóru ptal "jak dlouho chceš tohle vydržet?"
Hledat to nebudu, tak dva roky? :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 25 čer. 2017, 00:37

klasik51 píše:Hele zeptej se Úžansona, jestli můžeš! :naughty:
A vracim se k tomu podruhé. Jak je to dávno, co jsem se Tě tady na fóru ptal "jak dlouho chceš tohle vydržet?"
Hledat to nebudu, tak dva roky? :think:

Úžanson se chtěl vrátit z jízdy a manželovi to ''vysvětlit'',měla jsem ho na oušku,nebejt jeho,tak došlo možná k neštěstí.A Zdendo máš pravdu,ale Úžansona se na tohle ptát nechci a nemůžu,on mě může chtít bránit,ale když spolu plánujem budoucnost,tak si to musim vyřešit bez něj,jako já se mu nebudu plést do jeho kostlivců.Když tu u mě byl na pár dní,bylo to hektický,nádherný,dramatický,úžasný a 4 dny byly jako mžik,ale makali jsme na zahradě,byli ve Waldkirchenu se koupat,vařili jsme spolu,udělali si mejdan-takovej jsem v životě nezažila :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:. O půlnoci jsem ho vezla ve strašnym lijáku na pohotovost do Budějc-dostal zánět spojivek,je trochu hajsavej na oči-byli jsme na traktoriádě a pak super grilovačka u mě na terase s přáteli a bratrsonem,z toho si moc nepamatuju,neb po dvou probdělých nocích jsem toho měla plný kecky,i na traktoriádě si kamarádi co mě potkali mysleli ,že jsem nametená-a přitom jsem chlastala jen blbej birell :roll: :evil:,ale bolesti v zádedech mi udělali,že chodim jak vožralá kachna :lol: ,ale co,Planá má o čem drbat-Úžansona jsem tam ukázala-si mě tam vodil-bude o čem drbat :ok: :twisted: ,pak jsem si musela sednout a on koukal a litoval,že si nevzal svého Kubatu a na příští rok mi prej udělá speciál,abych se ukázala.Pravda ,na mé potíže mi to moc dobře neudělalo,ale pan doktor dal radu,tak se Úžanson snažil a fakt dobře :twisted: -no nepomohlo to :cry: .A asi už k tomu nedojde,jen se zahojim,tak pujdu znovu pod kudlu :cry:.Ono totiž to byl Úžansonovo nápad,kdyby se TO povedlo,chtěl nasrat manželsona a hlavně mého šéfa.Byla by to hezká myšléénka,ale když se TO nepovedlo za posledních 15let.Ale přiznejme si-já i Úžanson-v našem věku.ale stejně......A NA MĚ!!! v nemocnici koukaj ,jak na starou bábu-a tak se i chovaj-je vám kolik?43 no se nedivte,jste v přechodu(to mi ale říkali už před dvěma lety).Moje nevlastní neteř porodila a bylo jí 45l a má nádhernýho kluka,a holku tej bude letos 27 a má dvě děti.No nemám co dodat k tomu našemu zdravotnictví.Jsem jen zářná ukázka a varování pro ostatní-CO všechno se může stát..........A jen silou vůle jsem do ted´ přežila.....
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 04 črc. 2017, 00:31

Všechno je jinak,mam tak tejden na to si něco užít a zažít.A manželson -reakce 0.Úžansonovi nedaj volno z práce,bratrson slouží vlasti...Jsem na pár dní doma.Klucí jsem v prdeli a doslova :(
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Baskervil » 04 črc. 2017, 07:08

Holka, tak si na to zapal dýmku a užij si klid. Zjistil jsem na vlastní kůži, že se to musí překouřit.
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 05 črc. 2017, 23:19

Před tejdnem pro mě přijela RZ a málem jsem jim po cestě do prachatickýho špitálu vykrvácela-ještě jsem napůl v bezvědomí navigovala řidiče-dal si mazácký kolečko na kruháči-já fakt musím mět něco extra,co bylo ve špitále nepřeju nikomu,(měli tam málo krve na transfůze pro mě)pak mě zase RZ přepravili do budějc-to bylo celem humorný-2x mě v čb před pavilonem vyložili a zase naložili,než nás vůbec přijali,pak mě zahodili na cca3h na pokoj a nikdo nejevil nejmenší zájem-a pak náhodou mě našla nějaká paní lékař-zaplat´bůh za mojí znalost ukrajinštiny a ruštinu na základce.No v propouštěcí zprávě mám napsáno-pacientka nespolupracovala-několikrát podotknuto!!!!!!!No ted´ jsem doma a příští středu mam termín s onkotýmem,ale je to mazec,někoho tam přivezou a NIC.......No uvidim co se mnou budou hrát za habad´uru,Ale jsem ženská zvídavá a v momentě,kdy se mi udělalo lepší,hodila jsem na sebe kaftan(maskovala jsem cévku),župan a vyrazila -byt´ pomalu,ale na výzvědy-pacienka nespolupracovala-byla jsem furt venku,bylo tak krásně a ještě večer 22st,a Úžanson za mnou chodil denně a přivezl mi co jsem potřebovala.A když mě měl manželson vyzvednout,že mě pouštěj domu-něco tak nasranýho a vzteklýho jsem viděla jen v Kurzu před třema lety a byl to hovado zupák,kterej měl myndrák,že jsem zastřílela lepší než on.Jo doma totál bordel a ještě chtěl manželson, abych pomáhala při sestavování nové houpačky-klucí odpustíte mi muj výraz.Moje odpověd´ byla,promin´te mi to-TOŽ TO SI POSRÁL PAŠÁKU,A NA TO TI KAKÁ PUN´T´A.
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod kremnicky » 06 črc. 2017, 07:00

"...tak nasranýho a vzteklýho..." - čomu sa divíš? Asi ho omíňali parohy od teba. Pripadá mi strašne sprosté takto niekoho verejne zosmiešňovať a ešte sa pri tom cítiť ublížene.
kremnicky
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 69
Věk: 64
Registrován: 27 dub. 2014, 13:29
Bydliště: Košice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod klasik51 » 06 črc. 2017, 11:13

kremnický nejsi v obraze, :naughty: tak si nech hloupé rozumy a neodsuzuj
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Baskervil » 06 črc. 2017, 14:30

Kremnicky, co Jana dělá, dobře dělá. Neznáš? Nesuď!
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Yetenek » 06 črc. 2017, 18:26

Nechci tu odpálit nějaký flame, konec konců asi taky nejsem v obraze, ale z toho, co bylo napsáno zde na foru, mi názor kremnického nepřijde zase až tak hloupý :think:
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1736
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Kili » 07 črc. 2017, 14:53

klasik51 píše:kremnický nejsi v obraze, :naughty: tak si nech hloupé rozumy a neodsuzuj


Jestli tomu správně rozumím, tak paní Jana podvádí svýho manžela, vypisuje tu svůj (zdá se mi zásadně intimní) život až do bizarních podrobností, ve spoustě příspěvků dělá z manžela naprostýho debila, ale když na to někdo napíše svůj názor, tak je to špatně? Aha...
Uživatelský avatar
Kili
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 289
Věk: 32
Registrován: 31 říj. 2014, 18:48
Bydliště: Praha 6

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 08 črc. 2017, 02:14

kremnicky píše:"...tak nasranýho a vzteklýho..." - čomu sa divíš? Asi ho omíňali parohy od teba. Pripadá mi strašne sprosté takto niekoho verejne zosmiešňovať a ešte sa pri tom cítiť ublížene.

Hele Pašáku,až mě budeš znát tak odsuzuj,a pročti si mi mé předchozí příspěvky!!!!!!!!!!!!Klucí z klubu mě většinou znají osobně,pomáháme si navzájem,a že zrovna když mi doktoři oznámili špatnou zprávu a oni mě podpořili,narozdíl od manželsonana!!!!!!!!!!!!.Promin´ asi budu protestovat že jsi členem klubu-a víš co, jsi mi momentálně u prdele-mám jiný starosti.Jak mi to řekli klucí na policejním srazu-budu hodná slušná a nezveřejnímto-fatk mi ZA TO nestojíš. :puffy: Ale vyjadřovali se dost hooodně nelichotivě-a věř tomu ,že to nejsou nějaký magoři z obvodů.Nevíš čí jsem,kam patřím ,z které rodiny pocházím a kdo za mnou stojí.Příště ti doporučuju si rozmyslet co napíšešeš!!! :naughty: Rejpat umí každej,ale uznat omyl a svou chybu-to umí jen gentleman :puffy:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků