Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Den BLBEC neboli erekce na slunci II

27 říj. 2012, 01:37

Pokračování předešlého tématu viewtopic.php?f=3&t=187&start=1470
Sobpeta




Tapinek píše:No, to jsem udelal (kolega z prace je mimo jine i pravnik). A jeho rada (a bohuzel se shoduje i s tim, co jsem nasel na diskuzich)? Byt maximalne pokornej, na miste se zrict odvolani a hned odevzdat papiry. A za 3 mesice si pozadat o zruseni zbytku trestu... :-/ Ze pry jakymkoli odvolavanim niceho nedocilim (neni pry na co, znaceni je jasne a to, ze jsem si nevsimnul cedule, je jen ma chyba) jen si to budu posouvat a ze na to pak prihlizeji pri zadosti o zruseni trestu...

Asi ti precejen mohl poradit lip... :think:

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

27 říj. 2012, 11:20

Taky bych doporučil číst D-fense.

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

27 říj. 2012, 14:18

Můj příspěvek z tématu Třebíčské kouření 2012

Sobpeta napsal:
Myslel jsem, že taky dojedu alespoň očumovat a poklábosit, ale na ten termín mi vychází nařízená odpolední( :twisted: ) sobotní směna. Bejt to alespoň ranní tak bych zajel do Dalešic rovnou z rachoty. Volno nemožné. Přeju všem zúčastněným příjemnou zábavu a budu držet pace :ok:


Musím říct, že mě zase po čase v práci pěkně na.rali. Středa, čtvrtek a pátek mi nařídili dovolenou, prej si všechnu volnou musím do konce roku vybrat. Bodejť bych neměl ještě 11 dní, když mi ji během roku prakticky nechtěli poskytnout. V úterý, když jsem dorazil do práce nechali mi podepsat papír na to, že v sobotu musím do práce. Mě i všem ostatním. No člověk nenadělá nic, do Třebíče jsem se sice těšil, ale nedá se svítit - v době, kdy se dávají zápisy i za to, že člověk nemá na montérkách připnutou identifikační kartu není jaksi vhodné odporovat. Co se ovšem nestalo. Všem v pátek oznámili, že se sobotní směna ruší z důvodu nedodání materiálu. Všem kromě mě, v práci jsem nebyl a nikdo mi nezavolal. Takže jsem tam dneska před druhou přikvačil a nikde nikdo, všude tma. Volal jsem mistrovi a ten se mlátil do hlavy a omlouval, že na mě zapomněli. Do té Třebíče jsem klidně mohl jet, kdyby se obtěžovali mi zavolat. Z práce v modrákách a bez dýmky se mi tam už nechtělo a teď se pustit do Dalešic ze Žďáru, to už bych tam dojel z křížkem po funuse - takže to vzdávám. Fakt mě to vytočilo. :twisted:

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

27 říj. 2012, 14:29

:palm: :alfajka:

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

27 říj. 2012, 15:20

To sou debilové :pray: ...Péťo drž se, ať tam někomu nerozbiješ hubu :ok:

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

27 říj. 2012, 15:41

Ovládám se už 10 let, zatím úspěšně, snad to nezanechá následky. :lol:
Pohled z okna mě částečně uklidňuje, sněží pěkně hustě. :think:

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

01 lis. 2012, 22:06

Den, kdy jsem odcházel z práce naplněn pochybami o jejím smyslu byl dovršen návštěvou ktejčovství, kde jsem si dal před týdnem opravit podšívku mé léty prověřené anglické nepromokavé bundyznačky Barbour. Předevčírem krejčovství někdo totálně vykrdl a vzal si s sebou i kus oděvu, kerý mne po dlouhých patnáct let provázel na mých stezkách. Byla to nejlepší bunda, kterou jsem kdy nosil a se kterou jsem peocestoval tři kontinenty. A teď jí šlohne nějaký špinavec.
K některým věcem člověk přilne, zvlášť když se stanou oduševnělými, tato byla jednou z nich a zdaleka ještě nebyla na odpos. Ach jo... :(
Naposledy upravil Scott dne 03 lis. 2012, 14:29, celkově upraveno 1

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

02 lis. 2012, 12:32

jak říkám takový věci nenaserou . . . ty příjdou líto.

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

02 lis. 2012, 12:54

Scott píše:…Předevčírem krejčovství někdo totálně vykrdl a vzal si s sebou i kus oděvu, kerý mne po dlouhých patnáct let provázel na mých stezkách. …(


V životě by mě nenapadlo, že se dá vykrádat krejčovství, ale je to tak. Švagrové ukradli svatební šaty 2 dny před svatbou. Naštestí krejčová podala heroický výkon a spíchla šaty znovu, ale kdo a proč krade svatební šaty??? :o

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

02 lis. 2012, 19:15

Scott píše:K některým věcem člověk přilne, zvlášť když se stanou oduševnělými,

Je to dva, nebo tři roky, už ani nevim, nám šlohli kola z garáže. Ze všeho nejvíc mě sra.., ztráta
mého sedla ROLLS, které se mnou putovalo z kola na kolo. Oproti těm kolům nemělo za ta léta
žádnou hodnotu, "jenom" tu citovou. Kola byla nová. :? Tak ti s tou bundou docela rozumim.

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

03 lis. 2012, 14:30

Jo, Zdeňku, pesně tak. Finanční hodnota byla sice mizivá, ALE... :smoke4:

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

23 lis. 2012, 04:56

Medcin píše:
V životě by mě nenapadlo, že se dá vykrádat krejčovství, ale je to tak. Švagrové ukradli svatební šaty 2 dny před svatbou. Naštestí krejčová podala heroický výkon a spíchla šaty znovu, ale kdo a proč krade svatební šaty??? :o

To je to samé,jako když ti vyberou barák a seberou automatickýho bubeníka originál k Hammondům a kábly se sesilovačem nechali ležet,neb nevěděli co berou,Ale zase sebrali 3 věci pro mě velmi důležité,ale pro jiné naprosto bez cenné.Naštěstí babíčka originály dokladů poslala už hodně dávno do banky do úschovy.Ale už ten pocit,že ti "někdo" LOZIL,hrabal v baráku,osobních věcech.A pak příjdou poldové a vlastně se tam hrablaj skoro stejně-je to bezmála 18 let,ale toho blbého pocitu jsem se nezbavila

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

23 lis. 2012, 14:46

Nás vykradli celkem 3x.
Poprvé - to se mi podařilo odrbat pojišťovnu. Ukradli mi asi 100CD a fungl novou věž. Pojišťovák hned, že nahradí pouze cenu prázdného média a z věže asi 10% ceny. V té době prázdné CD stálo pětistovku. Takže ostatní škody, které neuznal, se tímto dobře zaplácly.
Podruhé - vše uklizeno, jen ze skrýší zmizelo zlato a hotovost. Nechali dokonce pozlacené stříbro. Prostě profesionálové - to se na ně člověk ani nemohl zlobit.
Potřetí - banda cikánů. Bordel jak v tanku a nechali po sobě otisky, debilové. Sousedi je vyrušili, takže nic nestihli vzít, ale přesně jak říkáš, ten pocit, že se ti hrabali ve věcech…

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

23 lis. 2012, 15:35

Na to je jedna, lety prověřená odpověď. Pes. Ne, že by byl nepřekonatelnej, ale když jsou dva baráky a v jednom je pes, tak pudou do toho druhýho. No, je to odpověď sice alibistická, ale na druhou stranu nemam ty psy kvůli tomu...

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

23 lis. 2012, 17:55

No nás vykradli 2x....jednou garáž tu noc co jsme se nastěhovali do novýho baráku a většina věcí byla v garáži...ukradli tašku s asi 250ti original cd po tátovi, rybařinu Martinovi asi za 100 000,-, motorovku sekačku a tak....to bych pochopil...ale že mámě ukradli asi 3je kozačky a koženej kabát to jsem čučel. Podruhé vykradli jen zahradní domek se sekačkou atd a vzali i lopaty :lol: ...no to jsme ještě neměli Vlkodavku. Ale myslím že ten pes není pojistka, britney sice štěká ale mám pocit že když spí ukradli by i jí :lol: Vona je takovej flegmouš :palm: ...Zase je fakt že když ho ty parchanti vidí snad půjdou vedle
Odeslat odpověď