Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod pitrson » 27 říj. 2012, 01:37

Pokračování předešlého tématu viewtopic.php?f=3&t=187&start=1470
Sobpeta




Tapinek píše:No, to jsem udelal (kolega z prace je mimo jine i pravnik). A jeho rada (a bohuzel se shoduje i s tim, co jsem nasel na diskuzich)? Byt maximalne pokornej, na miste se zrict odvolani a hned odevzdat papiry. A za 3 mesice si pozadat o zruseni zbytku trestu... :-/ Ze pry jakymkoli odvolavanim niceho nedocilim (neni pry na co, znaceni je jasne a to, ze jsem si nevsimnul cedule, je jen ma chyba) jen si to budu posouvat a ze na to pak prihlizeji pri zadosti o zruseni trestu...

Asi ti precejen mohl poradit lip... :think:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod jersey.se » 27 říj. 2012, 11:20

Taky bych doporučil číst D-fense.
Uživatelský avatar
jersey.se
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 982
Věk: 46
Registrován: 02 led. 2008, 19:35
Bydliště: Praha 666

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Sobpeta » 27 říj. 2012, 14:18

Můj příspěvek z tématu Třebíčské kouření 2012

Sobpeta napsal:
Myslel jsem, že taky dojedu alespoň očumovat a poklábosit, ale na ten termín mi vychází nařízená odpolední( :twisted: ) sobotní směna. Bejt to alespoň ranní tak bych zajel do Dalešic rovnou z rachoty. Volno nemožné. Přeju všem zúčastněným příjemnou zábavu a budu držet pace :ok:


Musím říct, že mě zase po čase v práci pěkně na.rali. Středa, čtvrtek a pátek mi nařídili dovolenou, prej si všechnu volnou musím do konce roku vybrat. Bodejť bych neměl ještě 11 dní, když mi ji během roku prakticky nechtěli poskytnout. V úterý, když jsem dorazil do práce nechali mi podepsat papír na to, že v sobotu musím do práce. Mě i všem ostatním. No člověk nenadělá nic, do Třebíče jsem se sice těšil, ale nedá se svítit - v době, kdy se dávají zápisy i za to, že člověk nemá na montérkách připnutou identifikační kartu není jaksi vhodné odporovat. Co se ovšem nestalo. Všem v pátek oznámili, že se sobotní směna ruší z důvodu nedodání materiálu. Všem kromě mě, v práci jsem nebyl a nikdo mi nezavolal. Takže jsem tam dneska před druhou přikvačil a nikde nikdo, všude tma. Volal jsem mistrovi a ten se mlátil do hlavy a omlouval, že na mě zapomněli. Do té Třebíče jsem klidně mohl jet, kdyby se obtěžovali mi zavolat. Z práce v modrákách a bez dýmky se mi tam už nechtělo a teď se pustit do Dalešic ze Žďáru, to už bych tam dojel z křížkem po funuse - takže to vzdávám. Fakt mě to vytočilo. :twisted:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Fénix » 27 říj. 2012, 14:29

:palm: :alfajka:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Copatej » 27 říj. 2012, 15:20

To sou debilové :pray: ...Péťo drž se, ať tam někomu nerozbiješ hubu :ok:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Sobpeta » 27 říj. 2012, 15:41

Ovládám se už 10 let, zatím úspěšně, snad to nezanechá následky. :lol:
Pohled z okna mě částečně uklidňuje, sněží pěkně hustě. :think:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Scott » 01 lis. 2012, 22:06

Den, kdy jsem odcházel z práce naplněn pochybami o jejím smyslu byl dovršen návštěvou ktejčovství, kde jsem si dal před týdnem opravit podšívku mé léty prověřené anglické nepromokavé bundyznačky Barbour. Předevčírem krejčovství někdo totálně vykrdl a vzal si s sebou i kus oděvu, kerý mne po dlouhých patnáct let provázel na mých stezkách. Byla to nejlepší bunda, kterou jsem kdy nosil a se kterou jsem peocestoval tři kontinenty. A teď jí šlohne nějaký špinavec.
K některým věcem člověk přilne, zvlášť když se stanou oduševnělými, tato byla jednou z nich a zdaleka ještě nebyla na odpos. Ach jo... :(
Naposledy upravil Scott dne 03 lis. 2012, 14:29, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod bigdragon » 02 lis. 2012, 12:32

jak říkám takový věci nenaserou . . . ty příjdou líto.
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Medcin » 02 lis. 2012, 12:54

Scott píše:…Předevčírem krejčovství někdo totálně vykrdl a vzal si s sebou i kus oděvu, kerý mne po dlouhých patnáct let provázel na mých stezkách. …(


V životě by mě nenapadlo, že se dá vykrádat krejčovství, ale je to tak. Švagrové ukradli svatební šaty 2 dny před svatbou. Naštestí krejčová podala heroický výkon a spíchla šaty znovu, ale kdo a proč krade svatební šaty??? :o
Uživatelský avatar
Medcin
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 32
Věk: 55
Registrován: 19 říj. 2012, 22:50
Bydliště: Všenory, Praha-západ

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod klasik51 » 02 lis. 2012, 19:15

Scott píše:K některým věcem člověk přilne, zvlášť když se stanou oduševnělými,

Je to dva, nebo tři roky, už ani nevim, nám šlohli kola z garáže. Ze všeho nejvíc mě sra.., ztráta
mého sedla ROLLS, které se mnou putovalo z kola na kolo. Oproti těm kolům nemělo za ta léta
žádnou hodnotu, "jenom" tu citovou. Kola byla nová. :? Tak ti s tou bundou docela rozumim.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Scott » 03 lis. 2012, 14:30

Jo, Zdeňku, pesně tak. Finanční hodnota byla sice mizivá, ALE... :smoke4:
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 23 lis. 2012, 04:56

Medcin píše:
V životě by mě nenapadlo, že se dá vykrádat krejčovství, ale je to tak. Švagrové ukradli svatební šaty 2 dny před svatbou. Naštestí krejčová podala heroický výkon a spíchla šaty znovu, ale kdo a proč krade svatební šaty??? :o

To je to samé,jako když ti vyberou barák a seberou automatickýho bubeníka originál k Hammondům a kábly se sesilovačem nechali ležet,neb nevěděli co berou,Ale zase sebrali 3 věci pro mě velmi důležité,ale pro jiné naprosto bez cenné.Naštěstí babíčka originály dokladů poslala už hodně dávno do banky do úschovy.Ale už ten pocit,že ti "někdo" LOZIL,hrabal v baráku,osobních věcech.A pak příjdou poldové a vlastně se tam hrablaj skoro stejně-je to bezmála 18 let,ale toho blbého pocitu jsem se nezbavila
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Medcin » 23 lis. 2012, 14:46

Nás vykradli celkem 3x.
Poprvé - to se mi podařilo odrbat pojišťovnu. Ukradli mi asi 100CD a fungl novou věž. Pojišťovák hned, že nahradí pouze cenu prázdného média a z věže asi 10% ceny. V té době prázdné CD stálo pětistovku. Takže ostatní škody, které neuznal, se tímto dobře zaplácly.
Podruhé - vše uklizeno, jen ze skrýší zmizelo zlato a hotovost. Nechali dokonce pozlacené stříbro. Prostě profesionálové - to se na ně člověk ani nemohl zlobit.
Potřetí - banda cikánů. Bordel jak v tanku a nechali po sobě otisky, debilové. Sousedi je vyrušili, takže nic nestihli vzít, ale přesně jak říkáš, ten pocit, že se ti hrabali ve věcech…
Uživatelský avatar
Medcin
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 32
Věk: 55
Registrován: 19 říj. 2012, 22:50
Bydliště: Všenory, Praha-západ

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod jeleniste » 23 lis. 2012, 15:35

Na to je jedna, lety prověřená odpověď. Pes. Ne, že by byl nepřekonatelnej, ale když jsou dva baráky a v jednom je pes, tak pudou do toho druhýho. No, je to odpověď sice alibistická, ale na druhou stranu nemam ty psy kvůli tomu...
Uživatelský avatar
jeleniste
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1353
Věk: 42
Registrován: 19 zář. 2011, 13:22
Bydliště: Lipník (okres Mladá Boleslav)

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Namornik » 23 lis. 2012, 17:55

No nás vykradli 2x....jednou garáž tu noc co jsme se nastěhovali do novýho baráku a většina věcí byla v garáži...ukradli tašku s asi 250ti original cd po tátovi, rybařinu Martinovi asi za 100 000,-, motorovku sekačku a tak....to bych pochopil...ale že mámě ukradli asi 3je kozačky a koženej kabát to jsem čučel. Podruhé vykradli jen zahradní domek se sekačkou atd a vzali i lopaty :lol: ...no to jsme ještě neměli Vlkodavku. Ale myslím že ten pes není pojistka, britney sice štěká ale mám pocit že když spí ukradli by i jí :lol: Vona je takovej flegmouš :palm: ...Zase je fakt že když ho ty parchanti vidí snad půjdou vedle
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků