Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Copatej » 24 dub. 2017, 21:41

Před lavicí :plaster:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Baskervil » 25 dub. 2017, 07:46

Já vím. Z plna hrdla křičelo.
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Copatej » 25 dub. 2017, 08:40

:ok: :lol:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 27 dub. 2017, 21:15

U lavice dítě stálo,zplna hrdla křičelo-Já bych se svýma plícema mohla vyvolávat rychlíky v Budějovicíc na nádraží :lol: :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Gimli » 27 dub. 2017, 22:12

U lavice dítě stálo,
z plna hrdla zpívalo
Na tranzistor k tomu hrálo
do rytmu se kývalo.

Hudba kvičí nervy ničí
nepeče se pečeně
Co si syčí na vařiči
matka křičí zděšeně

Mléko prchá!Běda běda!
Nateklo mi do boty
Táta bude bez oběda
Pro tebe ty zlobo,Ty!

Zanech řvaní moje zlato
Hraj si ,tu máš kohouta!
Jedva,matka dořekla to
Bouch bác!Letí do kouta.

Podlily se krví oči
povalené matičce
Pozvedne se,povyskočí
a pak řekne kratičce

Pojď si proň,ty Polednice
pojď vem si ho tuláka
stojí,stojí u lednice
nepracuje,huláká.

Malá,bledá,tváře divé
pod plachetkou osoba
škytá,heká,prská,plive
vichřici se podobá

Vlivem síly odstředivé
plachetka když zvedne se
odhalí se hnáty křivé
Bože,to je recese.

Kde se vzala bledá má
pod plachetkou perzóna
do dnes nevím proč mi dala
dvojitýho nelsona

A pak řekla: naval dítě
nekoukej tak zarytě
na ta slova začla hbitě
honit dítě po bytě

Když pak celá rozechvělá
dítě v rohu lapila
pozval jsem jí,kdyby chtěla
by se se mnou napila

Nejprve se upejpala
pak se vrhla na whisky
Pro mě v domě nenechala
nic než prstů otisky

Od té doby dnes a denně
jak poledne udeří
malá,bledá neprodleně
narve se mi do dveří

Vypije mi slivovici
vypije i petrolej
proto nikdy Polednici
na dítě si nevolej
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 27 dub. 2017, 23:28

Miluju Erbena,ale tohle pojetí je nepřekonatelný :ok: :ok: :ok: -věř,že misterpárty pro Daschra co u mě bude v červnu,tak to budu přednášet :ok: Musim otočit kolečko co bylo v loni v Radčicích u Berounky. :wink: :ok
Jo a trochu mě to připomnělo,když mi bratrson dal na měsíc na převýchovu dcéresonku-jezdila pak další léta sama a dobrovolně a dnes studuje v Brně vysokou,nějaký nano-nebo co technologie-už jí raději nepouštím do kuchyně,aby mi z hovězího po burgunsku nechtěla vyrobit myčku na nádobí,neb prohlásila, že manželson tu nevydrží tak dlouhou,jako ta myčka od ní.A hlavně prej ta myčka nebude jezdit 3x do roka na dovolenou :shock: .No,když tak přemýšlím,že reciklace materiálu by byla na snadě....... :think: :D Jo a už tu máme zase 7cm sněhu-jěště že jsem nepřezula :palm: :wink:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 29 dub. 2017, 23:29

Včerejší jízda do Prachatic k lékaři byla šílená,ale dojela jsem tam.Sestřička ani nepočítala ,že dorazím,ale protože jsem byla líná a bez sil vyměnit zimáky/a řetězy mám ještě v autě :wink: /,tak jsem to dala,horší byla cesta zpět,stále chumelilo na Libíně mlha ,že by se dala krájet a za zadkem jsem měla borce co ani nepovažoval za nutné si zapnout světla :roll: .A stromy ohnuté pod tíhou sněhu byli až skoro na silnici-pohádka.Jen jsem se bála,aby se to nezlomilo zrovna na mě :palm: .U doktora jsem dostala injekci,ale pan doktor nepočítal,že ještě dám lidla a kaufland,tak jsem doma před barákem pomalu vypadla z auta a vzpamatovala se až ted´ večer.Tak jsem další měsíc marod :| :|
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 01 kvě. 2017, 23:52

Z tý injekce jsem se vzpamatovala až dnes,byl to nejhorší výkend za moje marození-aby se mi ulevilo,tak jsem si napustila vanu horké vody,a nebejt manželsona,tak jste mi ted´ mohli jít na funus :eh: .Poprvé se ukázal že je muj manžel,nejen že včas mě vytáhl,rozdejchal a zase vrazil zpátky do vany,aby semi ulevilo/zakázala jsem mu volat záchranku,nechci do krumlovský nemocnice a to dost důrazně/ a -pak mě hlídal-no každá investice se musí hlídat-to jsem poznala dnes,jak jsem ho milovala,viděla v něm pomalu boha,co jsem mu obětovala,naučila se kvůli němu věcí,ale pro sebe...když jsem chtěla něco pro sebe,tak jsem začla zlobit-malování na sklo,fajky,vaření-vadí mu to.Ted´ je spokojenej,jsem doma zavřená,nikam nemůžu,nikoho nevidim,přátelum říká,že mi není dobře,jen jsem si vyvzdorovala večerní telefony(on čumí na seriály) a jednou za 14 dní zdrhnu a jedu s Úžansonem.Asi by bylo lepší kdyby mě manželson nevylovil :|
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod klasik51 » 02 kvě. 2017, 06:55

Schimmrovka píše: Asi by bylo lepší kdyby mě manželson nevylovil :|

Hele děvče, na tyhle úvahy jsi ještě moc mladá. A co by si tady Úžasňák bez Tebe počal. :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Baskervil » 02 kvě. 2017, 08:02

Schimmrovka píše: Asi by bylo lepší kdyby mě manželson nevylovil :|


Jen blbni. A co my?
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 04 kvě. 2017, 22:45

Já vím,měla jsem slabou chvilku,bohužel to mám ted´ často,ale udělalo se hezky ,tak vemu trachtůrek a jdu huntovat záda na zahradu,tam si vždycky srovnám myšlenky,ale nebejt úžansona,tak nevim,dnes mi šéf vzkázal po manželsonovi,at´ dám výpověd´ a že mi zaplatí co je mi dlužen-k dnešnímu dni to dělá 2800,- euro a vánoční prémie asi 16000,-kč,plus 3 měsíční platy,no to se načeká a nebo já :roll: .Já mam ale času dost,A velké díky kluci,je milé vědět,že je tu někdo komu bych chyběla :ok: :smoke5: .No další kontrola u lékaře je 26.5..No a já osobně bych to viděla ještě i na červen(manželson bude 14 dní v chorvatsku),tak to bych mohla začít uvažovat,že se vrátim do práce-pokud lékař usoudí,že už mužu,a pak mužem diskutovat o výpovědi a za jakých podmínek,se mnou nezametou jako s ostatníma.Na jednu stranu se ohání rakouskejma zákonama,ale jsme v Čechách,ale když se budou tím rakouskem ohánět-není problém-sejdem se u pracovní soudu v rakousku a já jako manželka rakouského příslušníka(ted´ trochu lituju,že jsem nevzala rakouské občanství,když mi ho nabýdli)mám dost velkou šanci to vyhrát i s návdavkem.No a práci?S ohledem na mojí pověst,tak si trochu můžu i vybírat,no uvidíme až se dám do hromady.Jo a v pondělí si jedu pro ovečkyny s vlečn´ákem na pejsky-pujčí mi ho bratrson,abych to nemusela strkat do Bobánka a v úterý je budu zpracovávat :ok: :twisted: .Nože nabroušeny,háky pověšeny,škopky a kýble nachystány,plátna na zabalení připravena :ok:,jen mrazák musim ještě odlechčit :lol: . :mryellow
A zastřelili mi souseda :cry: :evil: ,nedřív mu rozbili domeček a pak ho honili,ale to jsem už šla pryč a pak přišel manželson,že padla rána :palm: :evil: ....
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod klasik51 » 05 kvě. 2017, 06:44

:shock: :shock: jakýho souseda zase :palm: ????? Ještě že to nebyl sousedson .........
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Tapinek » 05 kvě. 2017, 08:12

Nebo spis sousedkyn??? :rofl: Kdyz uz jsou ty haky pripraveny... ;-) :mrgreen:
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 14 kvě. 2017, 23:01

Bobra :( ,muj soused byl Bobrson :mrgreen: :ok: ,vyčistil celé udolíčko potoka od klacků-ty větší mi prošly komínem,jen ucpal rybářům přepad z rybníka,tak chuděra musel :evil: .No ovečkyni jsou už v mrazáku,jen jsem to odnesla slabším nachlazením.Ten debil co mi je prodal sliboval,že budou v boudě-ne ,honili jsme je jako idioti pomalu po celé vsi,jo beránek se nechal chytit,ale ta mrcha ovečka,mít flintu-no ,nevim kam bych asi prvně mířila :think: .Ale jo nakonec byla ve vlečn´aku a jelo se domu,jen za Kájovem průtrž,že jsem musela zastavit,a to nemluvim,no bratrsona asi zabiju až mu tu káru budu vracet,nešel blinrk a jiné.S úžansonem jsme měli trochu jiné plány,ale ty ovečkyni nás odrovnali totálně oba dva,že jsme ve finále byli rádi,že vůbec sedíme v autě :lol: .No káru mu budu vracet vypucovanou,mohla bejt i opravená,kdyby najednou na to nespěchal-rok jí mě strčenou v zahradě,úžanson řekl,že mu jí zrychtuje,no jeho smůla-,že jí ani takhle nekoupil.Kalich hořkosti jsem dopíjela ještě druhý den ,když jsem ovečkyny porážela,beránek strčil hlavu hned do oprátky,ale ovečku jsem rvala z vlečn´áku po smiku a jěště mě ta mrcha chtěla trknou.Jen když jsem zpracovávala,tak bylo 3 st a chvílema vánice-na květen super počasí :wink: .Jo a bez pomocníka se to dělá fakt dobře-manželson vysmah a že přijede až bude po všem.Jediný co manželson udělal,že ráno dojel do krámu mi koupit slivovici,ale s ohledem na probíhající nastydnutí-měla jsem šílenou rýmu,to skoro nebylo potřeba-jen trochu do čaje abych moc netuhla při stahování :D .Docela jsem přemýšlela,že to odvezu k šéfovi-má přeci jenom vysokozdvižný vozejk ,to by se to stahovalo.Ale asi s ohledem na to, že marodim,tak by to nezkous :mrgreen: .No tak jsem to musela dělat v garáži na Bobánka,no a průvan a zima,ani sauna nepomohla.Ale už je naporcováno,uloženo.Jen žena od toho kamaráda si myslí,že chci založit chov-Jani hezky se tam o ně postarej-já odvětila celá zchvácená-samozřejmě,s láskou a největší péčí se o ně postarám- a moje jedinná myšlenka byla,maj životnost 24 hodin max :wink: .Ve sklepě jim taky bylo dobře,pěkně uzráli,a mohla jsem je z fleku prodat o osm stovek dráž,když jsem je ukázala už hotový ve sklepě,ale nedám, zdlabu je sama :ok: .Většinou to vařim když mi má přijet návštěva která to ocení,aby jsme si to vychutnali..Fotky z porážky nemužu ani dát na FC,neb jsem marod,ale stálo mě fakt hodně sil.Ale ten pocit dobroty na talíři :ok: :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 23 kvě. 2017, 21:50

Klucí,fyzicky nic moc,ale manželson v pondělí odlétá do turecka na 14-dní.To bude nádhera,no zatím vybílím co ještě zbylo k bílení,umeju si okna,přijede úžanson,bude grilovačka pro pár přátel,zlikviduju pár porostů co mě fakt štvou a manžel si to tu pěstuje-no co no,umřelo to
:lol: ,bude koupání ve Waldkirchenu,obden masáže u Bohunky.Škoda ,že bude pryč JEN 14 dní :cry: .A hlavně v pondělí odpojim televizi,neb budu natírat nábytek pod tím,to bude božskej klid :pray: ,a zapojit ,né že bych to neuměla,ale proč-že? :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků