Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Breer » 29 lis. 2012, 21:47

v pondelok sa zadarilo... :palm: vystupoval som pred hotelom v Paríži z taxíka, vzal kufor tašky zaplatil....po prihlásení na hotel, idem telefonovať a mobil nikde, ostal v taxíku, samozrejme že som spz nevedel a na centrále nedisponujú údajmi o jazdách taxikároch...tak nahlásená strata na polícii, imei a ostatné údaje, ale neverím, že ho niekto na políciu donesie...

btw: taký mobil je riadne svinstvo, keď som chcel potom volať z hotela nevedel som si spomenúť skoro na žiadne tel. číslo :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6014
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Copatej » 30 lis. 2012, 07:35

Tak to nezamrzí, ale na.ere :wink:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 17 pro. 2012, 01:25

Copatej píše:Tak to nezamrzí, ale na.ere :wink:

Pravdu díž,já si od dob mobilů nedokážu zapamatovat vlastní číslo-pevnou to jo :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Namornik » 03 úno. 2013, 22:23

Vejklend na prd...šéf si udělal výron kotníku, takže budem v práci jen 2 a maminka se dnes složila a ve špitále řekli že maj podezdření na embolii plic :palm:
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Fénix » 03 úno. 2013, 23:11

ať to dobře dopadne :pray:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Baca » 03 úno. 2013, 23:26

Namornik, drzim palce, vsetko dobre dopadne.
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Scalex » 31 bře. 2013, 11:39

Hmmm... Velikonoce u nás budou opravdu veselé... v noci nám spadla zeď mezi naší a sousedovic zahradou. Naštěstí celá spadla na sousedovic stranu (kde nebylo nic, jen udusaná hlína), protože kdyby spadla na naší stranu, tak zničí zhruba třicítku bonsají, z nichž některé mají kolem padesáti let. 8^/

Takže teď jdeme stavět provizorní plůtek, aby nám nezdrhli psi a zítra budeme místo koledování dělat šaluňk a základy pro novou zeď...
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Alferi » 31 bře. 2013, 13:38

Scalex píše: kdyby spadla na naší stranu, tak zničí zhruba třicítku bonsají, z nichž některé mají kolem padesáti let. 8^/


No to by se mi asi kousla pumpa. :palm:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Bob76 » 31 bře. 2013, 14:00

Scalex píše:Hmmm... Velikonoce u nás budou opravdu veselé... v noci nám spadla zeď mezi naší a sousedovic zahradou. Naštěstí celá spadla na sousedovic stranu (kde nebylo nic, jen udusaná hlína), protože kdyby spadla na naší stranu, tak zničí zhruba třicítku bonsají, z nichž některé mají kolem padesáti let. 8^/

Takže teď jdeme stavět provizorní plůtek, aby nám nezdrhli psi a zítra budeme místo koledování dělat šaluňk a základy pro novou zeď...

Pokud je v Nymburku stejně jak u nás na moravském slovácku,teda pěkný fujavec vítr se sněhem,tak děkuji pěkně vůbec vystrčit nos z domu. :?
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Mack » 31 bře. 2013, 14:37

mně kdysi spadla opěrná zeď pod barákem ve svahu (mrazy, voda atd), ve starosti, aby nepochodoval dům, tak mi oprava stála cca 70 tis...
ovšem jak se to mohlo stát v Nymburce, který je dle mého na rovině, mi hlava nebere :roll:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Scalex » 31 bře. 2013, 15:30

Mack píše:ovšem jak se to mohlo stát v Nymburce, který je dle mého na rovině, mi hlava nebere :roll:


Jednoduše. Stačí, když jsou předci škudlilové nebo blbci. Nebo oboje dohromady. Což se projevilo tak, že před lety postavili zeď bez základů. Prostě vyhrabali rejhu a do ní rovnou začali pokládat cihly. Zázrak, že to za těch 20 let nespadlo. Spodek zdi byl totálně provlhlý, ty cihly pod zemí vypadají, jako kdyby se teprv měly dát pálit do pece.

Nymburská rovina má i nevýhodu - vítr se moc nemá o co lámat, takže v nárazech má docela sílu.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod sihanuk » 31 bře. 2013, 15:58

S těma bonsajema jsi měl štěstí v neštěstí. :ok:
Uživatelský avatar
sihanuk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1701
Věk: 50
Registrován: 28 lis. 2010, 17:13
Bydliště: Kokovice 56, Klobuky

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 02 kvě. 2013, 00:17

Tak den blbec zažívám od 5.dubna-to jsem přijela domu(o 2 dny dřív a neohlášená :think: )-a to jsem neměla dělat-za prvé-manželson ani nebyl doma a za druhé,neb jsem neměla klíče,tak jsem se pomalu musela vloupat domů :palm: :palm: .A to co jsem uviděla mě vyrazilo dech(plánovaná rekonstrukce jedné z ložnic v APP zasáhla celý barák).Půl hodiny na to co jsem absolvovala 4 hodiny jízdy autem,a po jedné pořádné štamperli a plzni,jsem se vrhla na vysavač a než se manželson uráčil dorazit domu,tak jsem měla vyluxovanej půl baráku,se dost divil co dělám doma-už to příště neudělám,přiject dom dřív-já vůl :palm: .Ajak jsem si myslela,že dám první tejden oddych,tak makám na baráku(aby se tu dalo bydlet-né že by se nesnažil,to se snažil,ale představy o úklidu -tak to jsme se nikdy neshodli-ani po 21letech spolu),jak barevná a do toho ta přestavba-což je spíše pro mě psychycky než manuelně náročný,neb manželson má "špáren" syndrom a to je horší pomalu než dřevomorka :palm: ,ale výsledek je stejnej.Ale naštěstí mám ku pomoci kamárádku(vystudovanou stavařku),tak mi pomohla manželsona přesvědčit o správnosti mého postupu,tak se zejtra bude betonovat :clamp: :clamp: :ok: (já vím ,že je to brutální řešení ve staré chalupě,ale osvědčilo se proti věčné vlchkotě od spoda-barák není podsklepen)a následně izolovat.Jinak už mám pomalu polovinu vejdělku z rakouska utraceno-nové kanape a komody do "stodoly",nové matrace,jedny nové dveře na "zbytečný" záchod,jedny dveře do APP,beton,izolace,omýtky-no prostě peníze lítaj-doufám jen,že mi zbude na můj vysněnej trachtůrek na zahradu a o infrasauně se mi bude zase jen zdát :( .Tak to jen v krátkosti po mé několika měsíční absenci.Ale vrátila jsem se s novou krásnou čtenářkou a pár pixlama dobrého tabáčku.
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod LudaT » 02 kvě. 2013, 06:22

Musíš na tom hledat ty pozitiva. Většina historek který začínají větami "jsem přijela domu(o 2 dny dřív a neohlášená :think: )-a to jsem neměla dělat" většinou končí rozvodem. :lol:
Na úklid většina chlapů holt není. A jak se začne bourat a přestavovat tak ......to už pak jde samospádem. Hlavně ať to pak máte hezký :puffy:
Uživatelský avatar
LudaT
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 202
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2013, 09:59
Bydliště: Nedaleko Brna

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Scalex » 05 kvě. 2013, 10:19

Dnes mám výročí svatby... patří to do tohoto vlákna nebo ne? 8^) :plaster:
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


cron