Offroady a čtyřkolky v lese

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Offroady a čtyřkolky v lese

Příspěvekod sonorek » 23 led. 2014, 06:37

beda píše::arrow: sonorek Tady bych štípal řití i ty jejich nápravy :mryellow:


Chápu, moje prdel by na tom byla stejně :ok:
Já si taky dovolím pěkné prasečiny, i když jsem v lese sám a někde se položit na bok bo jít přes boudu by znamenalo pěknej průšvih, ale do takovéto nebo podobné akce by mne nedostali ani párem volů. Nicméně se mi tyhle zběsilosti strašně líbí. Klobouk dolů před těmi blázny.
Uživatelský avatar
sonorek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 170
Věk: 48
Registrován: 26 zář. 2013, 09:38
Bydliště: Bystřec

Re: Jaké auto

Příspěvekod Jakub » 23 led. 2014, 16:24

sonorek píše:
....Já si taky dovolím pěkné prasečiny, i když jsem v lese sám .....

budu za rejpala a štváče, ale: pokud ne takto, ale vůbec jezdíš po lese, byť by ten les byl tvůj tak seš .... no nenapadá mě žádný slušný slovo... srry
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Re: Jaké auto

Příspěvekod Gimli » 23 led. 2014, 16:31

Jo auto, ale motorky a čtyřkoky, nejlépe pět za sebou a cestou zprasit i louky, to je teprve masakr.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Jaké auto

Příspěvekod klasik51 » 23 led. 2014, 17:43

Taky jsem si řikal proč klobouk dolu. :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Jaké auto

Příspěvekod sonorek » 23 led. 2014, 18:34

Existujou místa, kde se jezdit dá, dokonce jsou k tomu vybraná. Možná by to chtělo vytáhnout zadek z města a něco podobného vyzkoušet. :mrgreen: Žiji od mala na dědině a nepozoruji, že by se občasným zablbnutím ničila příroda. Jsou jiné věci co by se měli řešit, než tyhle blbiny.
Uživatelský avatar
sonorek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 170
Věk: 48
Registrován: 26 zář. 2013, 09:38
Bydliště: Bystřec

Re: Jaké auto

Příspěvekod beda » 23 led. 2014, 19:14

Jezdim už jen když je důvod, dřevo atp. Párkrát jsem byl blbnout a vždycky provar. Třikrát tahání, dvakrát offem, jednou traktor :mryellow: Škody jak na běžícím pásu. ARO 243 - poloosa zadní, blatník přední, fšechny rohy nárazníků až na jeden, ušmiknutej košíček na volnoběžce a servaný ložisko vodní pumpy :palm: Na Patrolu omačkaný oba nášlapy, zrcátko na kusy, gufero na přední poloose kaput, automatika na jedný volnoběžce taky, oba dorazy na přední nápravě pryč a o lemech a přednim blatníku s lampou radši ani nechci přemejšlet :palm: Bydlim taky na venkově a to ještě jakože fakt celkem divokym a jezdit se tu dá uplně fpoho aniž by člověk něco ničil, nebo někoho rušil. Stačí to mít okolo prošlápnutý, vědět kde se těží dřevo a je o zábavu postaráno. Beztak je to nejlepší tam, kde řádilo už něco většího. Nehledě na to, že neni od věci mít poblíž toho lesáka s tim traktorem, ať se nemusí pěšky moc daleko :mryellow:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Jaké auto

Příspěvekod littlebull » 23 led. 2014, 19:37

sonorek píše:Existujou místa, kde se jezdit dá, dokonce jsou k tomu vybraná. Možná by to chtělo vytáhnout zadek z města a něco podobného vyzkoušet. :mrgreen: Žiji od mala na dědině a nepozoruji, že by se občasným zablbnutím ničila příroda. Jsou jiné věci co by se měli řešit, než tyhle blbiny.

Když žiješ na té dědině, tak jsi měl líp pozorovat starou (tím myslím starou - ne poválečnou) generaci. Jak se chovala k přírodě. Dovedla s ní žít, brát si její plody a nekurvila jí. Zrovna předevčírem mi nějakej kretén na čtyřkolce totálně rozjezdil louku s čirůvkama, byly zdálky vidět, rozjezdil je zcela úmyslně a do hloubky. Je fakt že se to za pár let asi zase srovná. :wink:
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Jaké auto

Příspěvekod Gimli » 23 led. 2014, 22:02

Jako puberťák jsem hodně jezdil na motorce, nějak přišlo každýmu normální, že se vykraví v pískovně. V životě bych s kroskou nikomu nevjel do louky natož do zasetýho. Jako kluk jsem chodil kosit seno obyčejnou kosou a tak nějak mi přišlo normální, že se jezdí po cestě nebo v tý pískovně. Dnes má každej čtyřkolku a čím větší je to zbohatlík, tím větší dobytek. Jen pár lidí jezdí aspoň trochu s rozumem. Znám člověka kterej si myslel, že po předcích podědil kus lesa na rezonanční dřevo - parta motokrosařů ho vyvedla z omylu - udělali si z lesa trať během pár dnů bylo jasný, že bude mít ze stromů tak akorát kvůli obnažení kořenů palivo . U nás tohle dost lidem leze krkem a chápu, když někdo vykřikuje, že tyhle voly vezme flintu.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Jaké auto

Příspěvekod Baca » 23 led. 2014, 23:21

Lahka pomoc :-). Kamarat tieto panske hracky servisuje a na strednom slovesnku prisli na to ako tieto hovada z lesa vypoklonkovat. Ak si uz nejaku trasu vyjazdia staci do kolaji pod uroven napichat sikmo rezane kusky tenkeho roxoru. Musi byt zahrabany tak 1cm pod uroven. Noha sa na hrot nepretlaci, ale koleso v zabere ano, aspon na kazdy treti stvrty. Jedna pneumatika nestoji prave male peniaze a ak musi tlacit motorku ci stvorkolku 3km z lesa ............ Potom sa to da aj tak ako urobili urbarnici na Zmepline. Natiahli drat asi 20 cm nad uroven uplne volne, raz za cas sa drat namota na podvozok a tiez nie je sranda vymotat ocel z hriadeli, moze byt aj hrdzavy ostnaty drat . Posledny sposob je pockat si na tie hovada a spoza stromu im PRUDKO postavit do cesty vo vyske hlavy slusne velky kus konara :-P
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Jaké auto

Příspěvekod slabak » 24 led. 2014, 00:15

parta motokrosařů ho vyvedla z omylu - udělali si z lesa trať

..jezdim motokros a tohle nebyli motokrosari, ale kokoti...kdo jezdi motokros, v zivote nepojede do lesa, ale pouze na trat, ktera je na to delana a tam se poradne sveze...v lese se motokrosar nesveze....a kdyz tenhle frajer, co lita po louce a v lese, nekdy nahodou prijede na motokrosovou trat, objede kolo a s fyzickou je v haji..ono na trati a na louce je to sakra velky rozdil...
slabak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 317
Věk: 52
Registrován: 23 črc. 2012, 09:59
Bydliště: Praha 10

Re: Jaké auto

Příspěvekod sonorek » 24 led. 2014, 06:35

littlebull píše:Když žiješ na té dědině, tak jsi měl líp pozorovat starou (tím myslím starou - ne poválečnou) generaci. Jak se chovala k přírodě. Dovedla s ní žít, brát si její plody a nekurvila jí. Zrovna předevčírem mi nějakej kretén na čtyřkolce totálně rozjezdil louku s čirůvkama, byly zdálky vidět, rozjezdil je zcela úmyslně a do hloubky. Je fakt že se to za pár let asi zase srovná. :wink:


beda píše:Jezdim už jen když je důvod, dřevo atp. Párkrát jsem byl blbnout a vždycky provar. Třikrát tahání, dvakrát offem, jednou traktor :mryellow: Škody jak na běžícím pásu. ARO 243 - poloosa zadní, blatník přední, fšechny rohy nárazníků až na jeden, ušmiknutej košíček na volnoběžce a servaný ložisko vodní pumpy :palm: Na Patrolu omačkaný oba nášlapy, zrcátko na kusy, gufero na přední poloose kaput, automatika na jedný volnoběžce taky, oba dorazy na přední nápravě pryč a o lemech a přednim blatníku s lampou radši ani nechci přemejšlet :palm: Bydlim taky na venkově a to ještě jakože fakt celkem divokym a jezdit se tu dá uplně fpoho aniž by člověk něco ničil, nebo někoho rušil. Stačí to mít okolo prošlápnutý, vědět kde se těží dřevo a je o zábavu postaráno. Beztak je to nejlepší tam, kde řádilo už něco většího. Nehledě na to, že neni od věci mít poblíž toho lesáka s tim traktorem, ať se nemusí pěšky moc daleko :mryellow:


Jezdím na ty místa jak beda. Do čirůvek nikomu nejezdím, srny s kolouchy nesrážím a důchodce na procházce nechávám naživu.
Viděl jsi někdy místo, kde se vyřádí harvestor? Nebo co vypouští do vzduchu LKT co zapřáhne víc než má? Viděl jsi stromy kolem míst co ty lachtani jezdí? Nebo jakej smrad jde z motorové pily?? To že se párkrát projedu tam co oni, ze mne nedělá ropáka. Za celý život toho nezničim víc, než jeden traktor v lese za jeden den.
Uživatelský avatar
sonorek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 170
Věk: 48
Registrován: 26 zář. 2013, 09:38
Bydliště: Bystřec

Re: Jaké auto

Příspěvekod jersey.se » 24 led. 2014, 06:56

Tak... bych to asi nechal na svědomí každého, ona na každou svini se už někde vaří voda jak se říká :twisted: . Akorát nevím proč sem taháš traktor. Traktor nejezdí do lesa pro zábavu, ale pro jeho údržbu (tedy příležitostně je to i pro mě zábava) a kolikrát i pro nápravu toho, co tam někteří masturbanti napáchají nejen motorkama a čtyřkolkama, ale kolikrát i obyčejnými bicykly.
Uživatelský avatar
jersey.se
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 982
Věk: 46
Registrován: 02 led. 2008, 19:35
Bydliště: Praha 666

Re: Jaké auto

Příspěvekod littlebull » 24 led. 2014, 07:32

sonorek :arrow: jo, ale původně šlo o jiný lidi a ježdění.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Jaké auto

Příspěvekod sonorek » 24 led. 2014, 08:21

Jasně, já jenom chci, aby mne nikdo nesrovnával s debilem, co vědomě s motorkou přeorá louku. U nás jsou lesy a pole samá cesta. Žádný zákaz vjezdu a stejně tam žádný provoz není. Nikdo nikoho nevyhání páč nikdo nikomu neničí pole a les (smrkovou plantáž). Vezmu stan, děti a můžu si tábořit kde chci. Nikdo tě nebuzeruje. Samozřejmě se čeká, že po sobě uklidím a zaleju ohniště. Když už někdo dělá zle, pak to jsou turisti a různé návštěvy které viděli les na fotce a myslí jak ekoterorista Bursík.
Uživatelský avatar
sonorek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 170
Věk: 48
Registrován: 26 zář. 2013, 09:38
Bydliště: Bystřec

Re: Jaké auto

Příspěvekod beda » 24 led. 2014, 14:21

Z osobní zkušenosti vim, že ideální řešení off orientace je najít si zaměstnání, kde se člověk vyřádí a ikdyž něco dok..ví, tak ještě za ten čas s tim dostane zaplaceno. Jinak to hobby je prostě provar :wink: Uvidíš, stačí pár hodin s krumpáčem, lopatou a hráběma pod autem ve sněhu. Semtam přimrznout rukama v noci v mínus patnácti k lanu navijáku a touha po adrenalinu hned vystydne. Mi prostě připadá nerentabilní vydělávat někde v sáčku a pak to utrácet někde v holinkách po uši v blátě, snažíc se zaháknout utopený oko v ornici. To je lepší rovnou jít dělat na farmu. Páč jakmile člověk v sobě má tyhle podivný choutky, jakože zábavou mu je někde pokoušet pro nic za nic hodiny woseru s vyproštovánim, tak to neznamená nic jinýho, než jedince geneticky a duševně vybavenýho pro poněkud surovější reality, než je vysedávání někde v kvádru na obchodnim obědě. Prostě lidi jsou takový a makový a ani jedno neni problém, dokud si nepopletou kde a co maj díky svym dispozicim dělat.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků