Hodinky jako nezbytný doplněk

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod Fanys » 28 led. 2014, 22:49

Vzhledem k tomu, že se jich většina po nějaké době zase sama vrátí, tak mám cca páté. Kdyby to byly Rolexky, tak by mne to možná mrzelo. :think:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod Copatej » 28 led. 2014, 23:04

V roce 1993 jsem si koupil TISSOTy za nehorázných 25 klacků (poradil mi to tehdy starší bratr, že to je super kup) :palm: ...moc mě to nebralo, prachy byly, tak co...nosil jsem je tři roky, než došla baterka a když mi na Václaváku řekli, co bude stát výměna a veškeré obštrukce kolem, uschoval jsem je a od té doby je nenosím. Ale mám úchylku ve starých "cibulých", jakožto hodinách všeobecně - nástěnné, podlahové, krbové atd...fotit to nebudu, páč nemám čas a myslím si, že fotek ze svých různých přiblblých koníčků, už jsem do tohoto fóra nacpal víc než dost :D
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod Dejmal » 29 led. 2014, 07:20

No o mě se už trochu ví,že na hodinkách ulétávám a děje se mi to už od školních let a nekončí to a stále se to zhoršuje,asi jako s dýmkama ...
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5813
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod Tapinek » 29 led. 2014, 08:05

Suunto Ambit Silver
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod Rog » 29 led. 2014, 08:29

Tapinek píše:Suunto Ambit Silver


Nejaký šunt..? :lol:
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod Tapinek » 29 led. 2014, 09:32

Jj, ja mam na šunty úchylku. ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod Mathias Sandorf » 29 led. 2014, 10:06

Hodinky zbožňuju, ale většinou se kochám jen virtuálně či za výlohou. Momentálně už od svých 18tých narozenin nosim hodinky, který nejsou nějaká extra třída, ale dostal sem je od prarodičů v době, kdy byl táta v nemocnici a byly sme na tom celá rodina finančně hodně zle. Takže sem nečekal ani tyhle hodinky a sou prostě citovka :smoke2:
Jinak už teď se dívám do dáli k třicátým narozeninám a přemýšlím, na který hodinky nechám příbuzenstvo se složit :mrgreen:
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod midloch » 29 led. 2014, 10:29

Hodinky nosim na ruce od detstvi - behem skolnich let byly nezbytne pro predstavu kolik minut zbyva do konce hodiny (ac jsem mel na stredni uz mobil, nebylo mozne jej o hodine vubec vytahovat z kapsy - skolni rad). Za maturitu jsem dostal hezke obycejne Casio (rucicky plus datumovka) a od te doby nosim jen ty. Nicmene jsem si na noseni hodinek tak zvyknul, ze kdyz jdu z domu, tak je musim mit vzdy na ruce - asi dvakrat se mi stalo, ze jsem je zapomnel a od autobusu jsem se pro ne vracel.
Uživatelský avatar
midloch
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1271
Věk: 38
Registrován: 14 srp. 2008, 05:51
Bydliště: Praha

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod bellardo » 29 led. 2014, 11:14

Pravda, pravda
hodinky jsou krásný doplněk, nezbytný přítel a věrná hračka (aspoň pro mě). Já sám jsem jich vlastnil již několik, které se po určitém čase odebírají do hodinkového nebe. Bohužel se mi je podaří vždy nějakým způsobem zničit. Nosím je na ruce vždy a v podstatě je nikdy nesundávám. Když je nemám na ruce, tak je tu pravděpodobnost, že mi tu ruku zrovna rentgenují a donutili mě je sundat anebo je zrovna chvilka kdy jsem jedny zničil a jdu si pro druhé. Žena mi už roky nadává, že bych si je mohl sundat aspoň při tom :mryellow:
Jsem člověk docela aktivní, co se všeho druhu pohybu týče (i když to moc vidět nejde) :think: a tak je hlavně využívám k tomu konkrétnímu účelu.
Dneska jsem vlastníkem čtyř funkčních strojků, ale tak nějak pošilhávám po dalším. Nejčastěji mám na ruce Suunta, které jsou mé nejoblíbenější, střídám je s Sigmou, která už pomalu začíná vypovídat službu a doplňuji to hodinky Festina a jeden stroj značky BMW, které jsem kdysi dostal už ani nevím k čemu.
V těchto dnech jsem řešil dárek klukovi k osmnáctinám, který si řekl taky o hodinky (kdo ví po kom to má) a při výběru hodinek pro něj jsem se tak nějak zakoukal po dalších, která vlastně nezbytně a nutně potřebuji :ok: , jen přemýšlím, co řeknu mojí polovičce, až se zase bude ptát k čemu je vlastně potřebuji. Ještě nevím co by to mělo být, ale určitě něco vyberu. Jó kdyby člověk nemusel koukat do peněženky, tak to by byla jiná
Uživatelský avatar
bellardo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 123
Věk: 55
Registrován: 19 úno. 2012, 13:54
Bydliště: Strážnice

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod Dejmal » 29 led. 2014, 12:48

Mathias Sandorf píše:Jinak už teď se dívám do dáli k třicátým narozeninám a přemýšlím, na který hodinky nechám příbuzenstvo se složit :mrgreen:



zlaté pravidlo praví Whisky ze Skotska, dýmka z Anglie,auto z Německa a hodinky ze Švýcarska, když už se budou skládat :mryellow:
Naposledy upravil Dejmal dne 29 led. 2014, 15:05, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5813
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod Mack » 29 led. 2014, 14:32

akorát Irové a Američani píší „whiskey“, kdežto Skotové a Kanaďané „whisky“ :puffy:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod Dejmal » 29 led. 2014, 15:05

SRY jsem se uklepl...
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5813
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod bigdragon » 29 led. 2014, 17:08

kdysi před léty jsem si koupil Casio WVA 430TE jen ty moje mají římské číslice a to ještě né všechny :mrgreen:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod Krhút » 29 led. 2014, 19:36

Léta letoucí , tedy asi 9 let tahám tyto Timexy ,mají už druhé pouzdro , neboť to první bylo sežráno agresivním potem :wink: http://www.timex.cz/view.php?Page=Detai ... Expedition
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

Příspěvekod kalik » 29 led. 2014, 21:14

Krhút: Mám rovněž Timex expedition, ale asi jiný ročník, takže vypadaj trochu jinak a maj kovový pásek. Jsem s nimi spokojený.
Uživatelský avatar
kalik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 154
Věk: 45
Registrován: 28 srp. 2012, 07:09
Bydliště: Město piva

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků