Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 14:23

Jak tak pročítám tohle fórum, tak zjišťuji, že spousta z nás je svým způsobem na něčem „závislá“ (když pominu dýmku :mryellow: ), ale nikde jsem nenarazil na někoho, kdo by měl stejné postižení jako já a proto se ptám: „co Vy a hodinky pánové“

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 14:40

Tak já jsem si před pár lety pořídil tyto:
Obrázek
Dal jsem za ně asi 6000,- a jsem maximálně spokojený.

Casio ProTrek

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 14:45

Naposledy jsem měl digitálky značky Kessel se sedmi melodiemi. To mohl být tak rok 1986. Pak jsem asi deset let trpěl nevědomostí, kolik je hodin, protože hodinky na ruce nesnesu, fyzicky mi vadí. Někdy kolem roku 1996 jsem si koupil PDA, na kterém se zobrazoval čas, no a od roku 1998 mi čas zobrazuje mobilní telefon.
Hodinky na ruce nikdy nosit nebudu a na cibule jsem málo vystajlovaný (s cibulemi jde ruku v ruce i určité oblékání a tak). Takže zatím zůstanu u toho mobilu a časem třeba u něčeho, jako jsou brýle od Googlu.

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 15:03

Tak ja osobne na hodinkach ulitavam a myslim, ze je to pro nekoho podobne "postizeni" jako dymky. Na jake mam dnes naladu, chut atd :-)

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 15:09

Mám od promoce super hodinky Tissot Touch, ale poslední rok leží v šuplíku a trpělivě čekají na chvíli, kdy budu mít čas nechat vyměnit baterku :mryellow:
V mezidobí jsem si uvědomil, že mi hodinky v zásadě vůbec nechybí :shock: a vystačím si s mobidebilem (jinak jsem měl nějaké hodinky vždy snad od narození) Taky mi před pár lety začaly blbnout ruce, a po delší době práce k večeru mě hodinky začaly tlačit :think: Takže dost možná už nadále bez hodinek...

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 15:48

V r. 1986 jsem koupil kapesní Molnije, dvouplášťovky a od té doby jen ty.

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 16:37

bellardo píše:Jak tak pročítám tohle fórum, tak zjišťuji, že spousta z nás je svým způsobem na něčem „závislá“ (když pominu dýmku :mryellow: ), ale nikde jsem nenarazil na někoho, kdo by měl stejné postižení jako já a proto se ptám: „co Vy a hodinky pánové“

Jasně,na chronomagu jsem jak doma :smile: Jaké máš,moc ses nerozepsal?

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 17:32

Už drahně let mi věrně slouží Wenger AirForce XL... 2. sklo a 3.tah - z kůže jsem přešel na kaučuk :ok:

image_id: 17983

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 17:39

Naposledy jsem měl digitálky značky Kessel se sedmi melodiemi. To mohl být tak rok 1986. Pak jsem asi deset let trpěl nevědomostí, kolik je hodin, protože hodinky na ruce nesnesu, fyzicky mi vadí. Od roku 1998 mi čas zobrazuje mobilní telefon.
Hodinky na ruce nikdy nosit nebudu a na cibule jsem málo vystajlovaný (s cibulemi jde ruku v ruce i určité oblékání a tak). Takže zatím zůstanu u toho mobilu. Nebo u ničeho, v civilizaci je čas vidět všude, v přírodě jej odhadnu s dostačující přesností.
PS: zvláštní poděkování Scalexovi za copyright

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 17:51

Já to střídám tak po deseti letech. Ke třicátinám jsem si pořídil hodinky značky Bissex ... teda vlastně Bisset (švýcarská firma vlastněná Poláky). Jsem naprosto spokojen. :smoke1:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 18:15

Já nakonec vždycky hodinky rozbiju někde o futra, takže to řeším mobilem. :(

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 18:34

naklon píše:Já nakonec vždycky hodinky rozbiju někde o futra, takže to řeším mobilem. :(

nj, proto nosim hodinky obrácené ciferníkem k dlani a mám momentálně něco s názvem swiss... spokojenost, šlapou jak hodinky :wink:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 19:59

Marathon TSAR - ten kaučuk i po letech tak voní :lol:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 21:27

Občas hodinky zapomenu na nočním stolku a nemohu si vzpomenout na kterém, tak si za 400,- Kč koupím další.

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

28 led. 2014, 22:06

Napiš nám kolikáté už jsi si koupil? Rád bych si ujasnil počet :cool: :think:
Odeslat odpověď