Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

29 srp. 2017, 11:12

Jen počkej, Zdeněčku, až se na tebe na té tvrzi všichni, do koho sis někdy zapustil drápek, sesypou. To se to pak ti dva roztomilý bodyguardi celkem hodí... :twisted: :plaster:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

29 srp. 2017, 11:21

Přesně, pak přileze....
Ale my mu připomeneme, jak byl na nás ošlklivý.

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

29 srp. 2017, 11:50

Na Vás dva nikdy :naughty: a už jsem si vzpomněl proč Vás mám rád, už to vím Víím :puffy:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

29 srp. 2017, 12:52

No proto...
Už jsem se začínal bát, že na nás budeš vyjímečně ošklivý právě dnes...
Zdeněčku, jen se drž nás dvou, nic se ti nestane! A když bude nejhůř a někdo by si na nás chtěl dovolovat, tak jen počkej, jak budeš rád, že s námi budou i naše drahé polovičky. Ty se do nich pustí, že budeme muset nakonec ty vepřové hody sníst sami. Ne, že by nám to nějak extra vadilo, my si nacpeme panděro celkem rádi, že jo Radku :mryellow: a pak si ještě nacpeme fajfku z tabáčku od Zdeňka a bude nám hej :smoke5:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

29 srp. 2017, 13:24

Pokud bych mohl vynechat ten Klasický tabáček, tak s tebou souhlasím. :ok:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

29 srp. 2017, 13:36

Když budeš velice hodný kluk, tak Zdeněk určitě rád přinese tabáček, který bude chutnat i tobě :yum:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

21 zář. 2017, 13:58

Mě tak napadlo - dá se na Seiko Sumo sehnat nějaký kožený řemínek aby tam nebyla tak hrozně velká mezera? Zkusil jsem na ně přendat modrý kožený řemínek z těch mých Seiko Pressage, ale jak tam to vypadá skvěle tak na Sumo je to prostě divný... :smoke3:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

22 zář. 2017, 06:37

Já osobně na Seiko Sumo nic hezkého neznám. Jediné, co mě napadá, je nějaké hezké kožené ZULU, ale to by chtělo fakt vyzkoušet. Já nosím Sumo jen na kovu ;)

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

22 zář. 2017, 09:12

JaRooN píše:Já osobně na Seiko Sumo nic hezkého neznám. Jediné, co mě napadá, je nějaké hezké kožené ZULU, ale to by chtělo fakt vyzkoušet. Já nosím Sumo jen na kovu ;)


No přes léto jsem je měl na proužkovaném NATO což nevypadá vůbec zle, teď jsem na ně zase dal zpátky ten kov. Kožené ZULU by asi stálo za zkoušku, dík za radu! :puffy:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

22 zář. 2017, 09:36

Rádo se stalo :smoke1:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

26 říj. 2017, 17:32

Tak to je materiál :palm: :shock:
http://www.autoforum.cz/predstaveni/tyh ... -internetu

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

26 říj. 2017, 18:48

Možná pro někoho budu vypadat jako barbar, ale tak nějak mi ani nevadí, že si ty hodinky na ruku asi nikdy nenasadím...

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

26 říj. 2017, 18:51

Mě taky ne. Nemusím mít všechno :smoke1:

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

20 pro. 2017, 09:14

nesnesu na levé ruce nic těžkého a dlouho jsem nosil všemožné plastové digitálky. letos jsem byl hodný a nepral jsem se :wink: a ježíšek mi našel tyhle hodinky a má žena mu řekla, že to jsou ty správné

už je mám doma a doufám, že už mi vydrží do konce života, je to stroj jako blázen, jak z jiného světa. stiskneš knoflík, ručičky se samy protočí a máš zase přesný čas. jsi v jiném časovém pásmu, korunkou nastavíš třeba bangkok, ručičky se párkrát samy protočí a máš čas v bangkoku :shock:. to celé bez baterie, v lehounkém titanovém provedení a rádiem řízené.

Re: Hodinky jako nezbytný doplněk

20 pro. 2017, 10:30

Hele Tome, nechci Ti šlapat na hračku, ale řekl bych, že nějakou baterii mít musí :think:
Ale v každém případě, ať slouží a máš z nich stále radost. :ok:
Odeslat odpověď