Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

13 lis. 2005, 16:55

Nevill píše:Tenhle týden se se mnou rozešla přítelkyně a ani bych nečekal jakou mi jsou mé dýmky skvělou útěchou. Holt mám rád věci s trvalejší hodnotou...jo, a taky jsem zjistil kolik mám najednou volného času... :puffy:


Cejtím s tebou, poznal jsem, jak tyhle ztráty bolej. Ale jak říkáš, jsou fajn momenty, který to dokážou dobře hojit, a dýmka je účinná navýsost!
Naposledy upravil country dne 14 lis. 2005, 07:48, celkově upraveno 2

13 lis. 2005, 17:02

mack píše:Neville, mám tě rád a ani nevím jak reagovat v tvé zapeklité situaci. Jako svědek Jehovův ti možná odlehčím otázkou, kterou začíná naše Strážní věž: Už jsi někdy přemýšlel o bohu ....?


Jako vtip dobrý... a já myslel, že Strážní věž začíná slovy "probuďte se"? :lol: Boha si svým způsobem každý nosíme v sobě, co jsem na to přišel, už nad tímhle tématem nerozjímám...

13 lis. 2005, 18:03

Nevill píše:Tenhle týden se se mnou rozešla přítelkyně a ani bych nečekal jakou mi jsou mé dýmky skvělou útěchou. Holt mám rád věci s trvalejší hodnotou...jo, a taky jsem zjistil kolik mám najednou volného času... :puffy:


co na to říct bolí to :? . ALE určitě je to začátek k tomu abys poznal ještě lepší ženskou. A věř mi že se vyplatí hledat a počkat, ona ta pravá existuje :wink:

13 lis. 2005, 18:30

tak Neville ještě jeden vtip: jsem hrozná léta s velitelkou (terminologie Bigragona) a v pracovně mám léta připíchnutý obrázek od karikaturisty Jiránka. Stojí tam takový dědek a říká velitelce "jsi krásná, kouzelná Maruško, škoda, že jsem tě nepoznal dřív než pivo..."

13 lis. 2005, 18:41

Nevill píše:Tenhle týden se se mnou rozešla přítelkyně a ani bych nečekal jakou mi jsou mé dýmky skvělou útěchou. Holt mám rád věci s trvalejší hodnotou...jo, a taky jsem zjistil kolik mám najednou volného času... :puffy:


Podle mých zkušeností se takové změny velmi často později projevily jako veliké štěstí, co mě potkalo :wink: .

13 lis. 2005, 18:48

mack píše:tak Neville ještě jeden vtip: jsem hrozná léta s velitelkou (terminologie Bigragona) a v pracovně mám léta připíchnutý obrázek od karikaturisty Jiránka. Stojí tam takový dědek a říká velitelce "jsi krásná, kouzelná Maruško, škoda, že jsem tě nepoznal dřív než pivo..."


Jo, tak na tom něco bude...jdu na pivo! :P

13 lis. 2005, 18:49

mack píše: jsem hrozná léta s velitelkou (terminologie Bigragona)


sice to nejčastěji používám, ale vymyslel to Dick :D tak abychom ho nepřipravili o autorská práva :wink:

13 lis. 2005, 19:49

mack píše:tak Neville ještě jeden vtip: jsem hrozná léta s velitelkou (terminologie Bigragona) a v pracovně mám léta připíchnutý obrázek od karikaturisty Jiránka. Stojí tam takový dědek a říká velitelce "jsi krásná, kouzelná Maruško, škoda, že jsem tě nepoznal dřív než pivo..."

Nemohl bys to vyfotit a plácnout to do alba? Rád bych tím potěšil jednu slečnu :D .

13 lis. 2005, 20:16

bigdragon píše:sice to nejčastěji používám, ale vymyslel to Dick :D tak abychom ho nepřipravili o autorská práva :wink:

Dík za ochranu (c) :wink:

13 lis. 2005, 21:02

Alferi píše:Nemohl bys to vyfotit a plácnout to do alba? Rád bych tím potěšil jednu slečnu :D .

já si to stáhl ze stránky
http://cuk.dreamworx.cz/cz/prazdroj-1.php
omlouvám se, je to od mistra Renčína a ne od mistra Jiránka
jestli se ovšem s tou slečnou jenom oťukáváš, tak jí to raději neukazuj :!:

13 lis. 2005, 22:43

mack píše:
Alferi píše:Nemohl bys to vyfotit a plácnout to do alba? Rád bych tím potěšil jednu slečnu :D .

já si to stáhl ze stránky
http://cuk.dreamworx.cz/cz/prazdroj-1.php
omlouvám se, je to od mistra Renčína a ne od mistra Jiránka
jestli se ovšem s tou slečnou jenom oťukáváš, tak jí to raději neukazuj :!:

My už jsme právě otřískaní až až :)

19 lis. 2006, 22:58

Jednoho dne sem před časem přibylo snad deset stran a teď rok nic. Asi jsou dýmkaři obecně vesměs duševně utěšení lidé...

Dnes večer jsem zažehnal jedno svoje kulturní fópá, totiž že jsem nikdy předtím nebyl na mši. Nejsem věřící, křesťanem se cítím toliko co do kultury a etiky, ale stejně jsem měl pocit, že svojí rozměrnou neznalostí liturgie o něco důležitého přicházím. Vzpomínám si, že v tomto threadu kdysi v "protičernoprdelnickém" zápalu běsnil Taurendil, že s křesťanstvím nemá osobně nic společného. To je pochopitelně omyl, křesťanství a jeho učení patří k základům Evropy jako takové a odedávna vždy tvoří jeden ze základních pilířů společenských paradigmat. Už proto si myslím, že svým nezájmem bych se sice fakticky vzato příliš o mnoho neochudil, rozhodně by ale pro mě význam a rozměr spousty věcí, jimiž společnost žije (dříve jako celek, dnes už jenom její menší část), zůstal utajen.
Dojem z celého toho "podniku" mám podle očekávání smíšený. Kázání a atmosféra moc zajímavé, rozpaky z motliteb. Rozhodně to ale nepociťuji jako ztrátu času (o tom co jsem celý den NEdělal nemluvě :) ). Mimochodem kostel byl tady narvanej jako rychlík do Brna. Český farář by se toho možná i lekl. :)
Natan a jiní poučení prominou moje humpolácké formulace. Obyvatele Humpolce prosím rovněž o shovívavost.

27 lis. 2006, 20:25

25. prosince půjdu na Českou mši vánoční od pana Jana Jakuba Ryby. Už se nemůžu dočkat...

28 lis. 2006, 17:24

Malinko se vrátim na začátek tutoho tématu.
Pročet 1. čtyři stránky a dost sem se dověděl ale jedno mi vrtá hlavou.
Na to mi může odpovědět asi jen Bohemund )pokud už to nebylo někde dál napsaný)
1. Neni mi jasný co vede mladýho člověka k tomu aby šel do kláštera.
2. to je jako na furt a navždy nebu můžeš kdykoli říct nazdar já to balim?
3. Víra sice neni o hmotných statcích ale může mnich (nebo jak to nazvat) vlastnit třeba auto nebo jinej majetek? (jsem zarytej motorista a v krvi mi probublává benzín s naftou)
4. Malinko kacířská myšlenka: neni to jen jistý pohodlí jít do kláštera? Přecijen se tim člověk vyhne zodpovědnosti. Nemusí mít strach o práci. Má kde bydlet, co jíst...
Honí se mi hlavou mnohem víc věcí ale ty teď nějak nedokážu přesně formulovat.

Jen POZOR nemyslim ty dotazy nijak zle prostě jsem zvědavej a tuto je to nejzásadnější na co si neumim odpovědět. :wink:

28 lis. 2006, 17:50

martin_100 píše:Malinko se vrátim na začátek tutoho tématu.
Pročet 1. čtyři stránky a dost sem se dověděl ale jedno mi vrtá hlavou.
Na to mi může odpovědět asi jen Bohemund )pokud už to nebylo někde dál napsaný)
1. Neni mi jasný co vede mladýho člověka k tomu aby šel do kláštera.
2. to je jako na furt a navždy nebu můžeš kdykoli říct nazdar já to balim?
3. Víra sice neni o hmotných statcích ale může mnich (nebo jak to nazvat) vlastnit třeba auto nebo jinej majetek? (jsem zarytej motorista a v krvi mi probublává benzín s naftou)
4. Malinko kacířská myšlenka: neni to jen jistý pohodlí jít do kláštera? Přecijen se tim člověk vyhne zodpovědnosti. Nemusí mít strach o práci. Má kde bydlet, co jíst...
Honí se mi hlavou mnohem víc věcí ale ty teď nějak nedokážu přesně formulovat.

Jen POZOR nemyslim ty dotazy nijak zle prostě jsem zvědavej a tuto je to nejzásadnější na co si neumim odpovědět. :wink:
odpověd nikdy nenajdeš...motáš duchovno a blbou materii... je otázka, kterou se lidé zabývají celé věky... co vlastně jsme, odkud jsme se tady vzali, k čemu směřujeme....
Odeslat odpověď