Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Diskuse o politice VIII

16 črc. 2016, 10:43

My vám přivezeme domů muslimské teroristy a vy nám za to odevzdáte své legálně držené zbraně. Vaše EU.

V Izraeli by ten terorista neujel 2 km. V Nice se čekalo až se najde ozbrojený policista.

Re: Diskuse o politice VIII

16 črc. 2016, 13:20

Proč je rozstříleno místo spolujezdce a ne řidiče :think:
image_id: 23808

Re: Diskuse o politice VIII

16 črc. 2016, 13:41

Vypadá to na střelbu z úhlu.

Re: Diskuse o politice VIII

16 črc. 2016, 20:08

Někde jsem četl, že ho pak našli na místě spolujezdce.

Re: Diskuse o politice VIII

18 črc. 2016, 14:01

Tak nevím, zda to nepatří spíše do vtipů: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dalsi-ostuda-predsedy-Junckera-Zacal-mluvit-o-lidrech-z-jinych-planet-a-nikdo-kolem-nechapal-445077. Zdá se , že po Paroubkovi začal i Juncker :D .

Re: Diskuse o politice VIII

24 črc. 2016, 13:55

V USA zatkli a uvěznili dvě nezletilé kanadské holky, které překročily v honbě za Pokémony státní hranice. V Evropě proudí přes státní hranice spousta pokémonů a nic takového se neděje.

Re: Diskuse o politice VIII

24 črc. 2016, 14:38

Z textu je zřejmé, že v hledáčku represivních orgánů nejsou Pokémoni, nýbrž ti, kteří si dovolí je honit.

Re: Diskuse o politice VIII

24 črc. 2016, 19:25

Kulturní obohacení
Určitě to není terorista, islám na něj neměl vliv, jenom se jedná o frustrovaného mladého perspektivního budoucího Němce, který přišel zachránit na pozvání pí Merkelové Evropu. Takových je Německo plné a je třeba je integrovat, pěstovat, krmit a milovat. Jsem zvědav na multikulturní manipulace německých politiků, kteří sami sebe utěšují tím, že jde o pouhé pomatence.


Obrázek

Re: Diskuse o politice VIII

27 črc. 2016, 01:11

Obrázek

Re: Diskuse o politice VIII

28 črc. 2016, 09:07

pitrson píše:Tak vida, opravdu silna zeme ma na vyber i svou variantu. Odted tzv. britsky model.. :puffy:
btw. obavam se, ze i zde bude pro nas ostatni platit ona reakce "více Evropy pro všechny".

A je to tu, ani to moc dlouho netrvalo..

Re: Diskuse o politice VIII

28 črc. 2016, 12:26

Před několika dny mne lehký infarkt přesvědčil, že ani souložit není v mém věku zcela bezpečné. Docela mne potěšilo, že z tohoto pohledu nejsou tyto apokalyptické zprávy důležité a ani mne nemrzí, že se dokončení IV. říše nedožiji. :ok:

Re: Diskuse o politice VIII

28 črc. 2016, 16:43

pitrson píše:A je to tu, ani to moc dlouho netrvalo..


Ještě si počkej. Já vidím jen bloggera, který má problém s angličtinou nebo porozumením psanému slovu. :think:

Re: Diskuse o politice VIII

30 črc. 2016, 20:43

Co ten Putin zase vyvadi? Nejdriv Brexit a ted tohle? :palm:

Re: Diskuse o politice VIII

30 črc. 2016, 20:55

Putin může dělat co chce, v Něměcku to je totiž jinak než se zdá, což plně dokazuje tato investigativní žurnalistika A jestli se to někomu nelíbí, ať se jde bodnout :mryellow: .

Re: Diskuse o politice VIII

30 črc. 2016, 22:51

Tak aspon vidis , jak dlouhy ma prsty. Dosahne i do toho emerickyho eserocka..
Odeslat odpověď