Diskuse o politice VIII

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Vorža » 06 pro. 2016, 11:53

A zákaz sedících záchodů, muslimové si musí stoupat na prkýnka, aby se vy.... v podřepu. Jasná diskriminace.
Uživatelský avatar
Vorža
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1037
Věk: 69
Registrován: 10 říj. 2011, 14:22
Bydliště: Praha 4

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Rudolf Steiner » 12 pro. 2016, 12:44

Přemýšlel jsem, zda- li to nedat do vtipů, především pak výrok pana " Žilky", ale kategorie černého humoru tu není: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pokus-o-znasilneni-zdravotni-sestry-v-Praze-Imigrant-je-venku-z-basy-466747
Uživatelský avatar
Rudolf Steiner
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 476
Věk: 52
Registrován: 14 čer. 2013, 09:46
Bydliště: Deutschböhmen, Landkreis Aussig

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Gimli » 12 pro. 2016, 13:33

Tak rozdíl mezi dokonaným skutkem a pokusem samozřejmě je. Otázka spíš zní, zda se tímhle vyjádřením Stropnický snažil skutečně jednání toho Afghánce bagatelizovat, jak to z článku vyznívá. Výroky Skály nebo Doubravy taky stojí zato. Nejrozumnější bylo vyjádření Kellera.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Rudolf Steiner » 13 pro. 2016, 09:28

No ja nevím, možná se pletu, ale budu- li chtít např. vyhodit do vzduchu nějaké to obchodní centrum a kolemjdoucí mi v tom zabrání, budu souzen za teroristický útok, nikoliv za pokus.
Uživatelský avatar
Rudolf Steiner
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 476
Věk: 52
Registrován: 14 čer. 2013, 09:46
Bydliště: Deutschböhmen, Landkreis Aussig

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Gimli » 13 pro. 2016, 11:44

Pokud to bude takto jednoznačné, tzn. k dokonání nedojde jen proto, že ti zabrání kolemjdoucí, budeš souzen za pokus podle sazby jako za dokonaný čin. Tady nejde jednoznačně stanovit, proč nebyl skutek dokonán a to měl předpokládám Stropnický na mysli. Samozřejmě se můžu mýlit.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod beda » 13 pro. 2016, 21:01

Hele kámo časem pochopíš, že hřích je definovanej už dávno a dost přesně, jakákoliv snaha pasovat se do role soudce je modloslužbou. Veškerý tyhle excesy ega mají jasně danou expiraci :twisted:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Gimli » 13 pro. 2016, 21:51

Bedo, definice hříchu, role soudce atd. se téhle debatě neřeší. Ovšem tohle poznání přijde asi až zítra :wink: .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod PoKlaT » 26 pro. 2016, 13:35

Trocha reality.
Na nová auta dotace, za stará naopak příplatek, navrhuje stát. Tak fajn… Co si ty s...ě ještě nevymyslí… Revize kotle (800-1500). revize komína (800), v elektřině platím nesmyslné větráky či slunce, ve vodě Francouze, v tabáku neziskovky. Uhlí už je dneska drahé jako s...ě, a je čím dál horší, cenu dřeva vyšroubovali na šílenou výšku kvůli nesmyslným štěpkám pro Skopčáky.

Zakázali mi kouřit v hospodě, vnitráci mě sledují na internetu, kdekdo mě může udat za cokoli, všude mě sledují kamery. Kdekdo mi může vlézt do baráku na kontrolu bůhvíčeho, když chci jet někam autobusem, tak abych si na tu cestu šetřil, platím na auto pojistku, dálniční známku, kontrolu u doktora, technickou, teď i nějakou pokutu, mám nařízené zimní pneumatiky, spoustu vybavení, které musím nesmyslně měnit. K doktorům musím dojíždět a když jdu do lékárny, tak se nestačím divit.

V krámě kupuji jedovaté potraviny, výrobky nikdo neopravuje, všechno se vyhazuje. Na baráku, který jsem koupil za zdaněné peníze, musím stejně platit daň státu, pojištění, a musím ho z něčeho udržovat, aby mi nespadl na palici. Kamkoli vlezu na úřad, platím nějaké poplatky, a ještě na mě čumí jak na otravný hmyz.

Halík, Janda, Schwarzenberg a řada dalších darmojedů, které platím, ze mě dělají venkovského burana a nevzdělaného pitomce…A mohl bych pokračovat…

A kdekdo se mi snaží vnutit, že můj největší nepřítel je Rusák…. H...o!… Můj největší nepřítel je tenhle stát a jeho politici….Žádný Rusák, žádný soused, žádný normální člověk mě tak zavile nepronásleduje a neokrádá tak, jako tenhle náš dobytek…
Nas...ý spoluobčan.
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 69
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod beda » 26 pro. 2016, 18:47

Dej si majzla, s těmahle kecama z tebe bude konspirátor :wink:
Dobytek bych z toho ale vynechal, to co popisuješ má přímo své jméno, bestie s malym b :twisted:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Gimli » 26 pro. 2016, 20:36

Když jsou ty vánoce, tak aby i konspirátoři věděli, že ilumináti na Vás všechny myslí i ve sváteční dny :wink: :

Vážení spoluo...
Ne.
Vážení spoluspiklenci, milé ovce, ba dokonce i vy, prašivá bando konspiračních teoretiků!
Mnozí z vás jste si teď jistě již po několikáté ze svých televizních přijímačů a jiných internetů vyslechli poselství vašich politiků o tom, jak se vám v uplynulém roce dařilo - kolik se navázalo obchodních styků, jak se povedlo vzdorovat neoprávněným požadavkům vašich spojenců, jak máte všichni důvod být nešťastni a jaké hrozby se před vámi otevírají. Předpokládám, že protože mne nikdo nezvolil, neočekáváte ode mne, že vám také budu lhát.
Žádné hrozby se před vámi neotevírají. Když vám něco hrozí, znamená to, že to můžete odvrátit. Apokalypsa, Nový světový řád ani Den purpurových sliznic vám ale nehrozí, ty prostě přijdou, i kdybyste se na hlavu stavěli.
Do té doby vám přeji hodně veselí, plné sklenice a také půl kopy laciných televizních pohádek, na které si můžete svorně v rodinném kruhu zanadávat. Užívejte života a buďte rádi, že na tom nejste tak bídně, jako děti v Bangladéši, které pro vás tyto pohádky vyrábějí za půl dolaru na měsíc a příslib setkání s Jiřinou Bohdalovou.
Netrapte se a nestarejte se.
My se staráme za vás.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Alferi » 27 pro. 2016, 08:21

György Soros by to neřekl líp. :twisted:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod beda » 27 pro. 2016, 15:39

Jsem to říkal, dávat si majzla :lol: Bububu po vánocích :palm: Já ani dárky nečekal a televizní program neviděl leta :wink:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod peťák » 04 led. 2017, 20:53

Uživatelský avatar
peťák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2031
Věk: 50
Registrován: 05 úno. 2011, 19:18
Bydliště: Mokropsy

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod pitrson » 11 led. 2017, 16:10

No vida, konecne nam v tom udela nekdo poradek :smoke5:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Rudolf Steiner » 12 led. 2017, 08:22

pitrson píše:No vida, konecne nam v tom udela nekdo poradek :smoke5:


Tak na to snad jen už takto: http://www.czexit.net/
Uživatelský avatar
Rudolf Steiner
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 476
Věk: 52
Registrován: 14 čer. 2013, 09:46
Bydliště: Deutschböhmen, Landkreis Aussig

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků