Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Diskuse o politice VIII

02 led. 2018, 17:00

Tak letos už to nestihneme, ale příště to chce začít řešit včas :smoke5:

Re: Diskuse o politice VIII

10 led. 2018, 09:10

Jakožto monarchista k volbám nejdu, hlava státu se nevolí. Přesto si dovolím napsat názor kolegů, kteří budou volit Ing. Zemana. Vyčetli totiž někde, že pokud prezident zemře v úřadě, jsou tři dny placeného volna kvůli státnímu smutku.

Re: Diskuse o politice VIII

10 led. 2018, 21:13

Tak to by bylo asi jediný pozitivum :plaster: . Jako skeptik předpokládám, že jeho voliči budou disciplinovanější, neb v mém okolí je mnoho remcajích, ze kterých vypadne že stejně volit nepůjdou...

Re: Diskuse o politice VIII

10 led. 2018, 21:19

3 dny dovolené bych bral, ale za to mi to nestojí.. Bohužel slyším i od "normálních" lidí že ho budou volit.. :-(

Re: Diskuse o politice VIII

12 led. 2018, 08:10

Jiří Drahoš má podle mého největší šanci uspět. Jak to vidí ostatní?

Re: Diskuse o politice VIII

12 led. 2018, 08:57

já to tak vidím též a budeme jej se ženou volit. jestli to ovšem bude stačit... :think: :wink:

Re: Diskuse o politice VIII

12 led. 2018, 11:32

Sakra, se uz konecne musim podivat, kdo to vlastne je :think:

Volby za dverma, a ja porad nemam anunk, co sou zac ty chlapci na kandidatce :lol:

Re: Diskuse o politice VIII

12 led. 2018, 12:16

Já už se těším po volbách. Ať to dopadne jak chce, všichni příznivci neuspěvších kandidátů budou "demokraticky" tvrdit: takhle to nemělo být, takhle je to hrozně špatně, takhle je ohrožena naše demokracie i budoucnost. To bude smršť. :smoke5: :gasmask:

Re: Diskuse o politice VIII

12 led. 2018, 16:02

To hrozi jen v pripade, ze Zeman setrva. Zemanovi priznivci takhle neblbnou :smoke5:

Re: Diskuse o politice VIII

12 led. 2018, 16:55

Tak svobodně se vyjádřit k demokracii patří, kývání a servilita, je vlastní tomu minulýmu režimu. Ovšem pokud by Zeman nečekaně nevyhrál, tak to Aeronet vysvětlí Sóóórošem, zednářema, Bildebergem, Římským klubem, Iluminátama, USA, NATO, EU, HAARP, chemrails a Ukrofašistama, koncem státnosti diktátem EU, diktátem z češtiny
a mrogelonama. Najde se neznámá část proroctví baby Vangy, která předpoví bědy a mrzení z toho. Obřadní hradní ovce sežere fíkus a otráví se, Zeman se vrátí na Vysočinu a Topolánek pustí Dalíka, což bude každýmu jedno, neb delikventofilní fanoušky si získal Kajínek chystající se na světové turné přednášek. Parlamentní listy vydají článek, kde renomovaný historik národu fundovaně sdělí, že ta to může zase Kalousek, tak jako za většinu historických křivd. Nekrytý petrodolar zásadně posílí. Olívie Žižková natočí s Tomášem Ortelem protestní duet proti novému prezidentovi, text složí Hannig na melodii Neposlušných tenisek s refrénem " majnstrýmový voliče on má " s podprahovým sdělením, že by chtěl někam už konečně zvolit. Putinův poradce pro Visegrád a přilehlé gubernie zmizí neznámo kam :smoke5: .... Lumpenkavárna si najde nový terč a bude se pořád válet. To až do dalších voleb, neb se zaktivizuje před kandidaturou Tomia Okamury na prezidenta a Miloslava Roznera na viceprezidenta : :wink: .

Re: Diskuse o politice VIII

12 led. 2018, 21:25

Gimli: :ok:

Re: Diskuse o politice VIII

13 led. 2018, 12:10

Já radši nic neříkám, protože jsem před lety byl na konferenci financované Sorosem, takže jsem se tím pádem stal podezřelým zaprodancem kapitálu. :mryellow:

Re: Diskuse o politice VIII

13 led. 2018, 17:16

Gimli píše:Tak svobodně se vyjádřit k demokracii patří, kývání a servilita, je vlastní tomu minulýmu režimu. Ovšem pokud by Zeman nečekaně nevyhrál, tak to Aeronet vysvětlí Sóóórošem, zednářema, Bildebergem, Římským klubem, Iluminátama, USA, NATO, EU, HAARP, chemrails a Ukrofašistama, koncem státnosti diktátem EU, diktátem z češtiny
a mrogelonama. Najde se neznámá část proroctví baby Vangy,...
Tak samozrejme. Kdyz nahodou voby dopadnou jinak, nez bych chtel ja, tak vyrazim na namesti demonstrovat, aby bylo po mym. Taky sem tam zajdu na miting tech co vyhrali a pocastuju je aspon vejci, abych dal najevo, ze demokracie je poslapana, protoze muj nazor neuspel. To je ta spravna demokracie. Volic tu neni od toho, aby si delal, co chce. Ten ma poslouchat a bejt vdecnej, ze se o nej straj jeho elity a ze za nej neustale bojujou.. Pochopil sem to spravne? :smoke5:
No nemas to jednoduchy. Zejmena, kdyz se svet zrovna netoci podle tvych predstav. Toho casu, co to sezere, jizdny do Prahy taky neni zadarmo, vajicka zdrazily. Vubec mi prijde, ze tve pojeti demokracie leze do penez. Pak este sledovat aeronet, lukoil a vubec, klobouk dolu. Nemas to vubec lehky... :ok:

Re: Diskuse o politice VIII

13 led. 2018, 17:24

➡️ Pitrson: něco podobného jsem chtěl napsat. Předběhl jsi mě. Jen bych ještě dodal, že by měly taky přijít instrukce od šéfa, co si mám myslet a jaký zdroj informací mám přijímat a jaký odmítat.

Re: Diskuse o politice VIII

13 led. 2018, 22:37

Ministerstvo vnitra již loni zřídilo útvar, který Ti vysvětlí co si máš myslet. http://www.mvcr.cz/cthh/clanek/centrum-proti-terorismu-a-hybridnim-hrozbam.aspx
Odeslat odpověď