Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Ebay jako prodejce

24 úno. 2017, 15:54

Zdravím,
má tu někdo zkušenost na Ebay jako prodejce? Jsem zaregistrovaný na Ebay.com dlouho, ale vždy jsem jen kupoval. Když chci nyní prodat, bere mě to jako že jsem US citizen a dle toho se odvíjí i poštovné. MUSÍM vyplnit ceny a společnost po USA a teprve potom jen tak okrajově International shipping. Prostě USA je mandatory. Nelze např. napsat, že do USA nechci posílat vůbec. Své adresy mám všechny správně v ČR. Zkusil jsem se přihlásit pod svým účtem na Ebay.de a Ebay.co.uk, ale očividně můj účet platí pouze pro americky Ebay. Řešil to někdy někdo a byl by mi případně to ochoten ukázat, co dělám blbě?
Díky

Re: Ebay jako prodejce

24 úno. 2017, 16:19

před lety jsem se o to krátce zajímal, ale když jsem viděl, co všechno bych musel deklarovat (různá prohlášení o tom, že za něco ručím a za něco neručím) a odkazovat se na x paragrafů, tak jsem se na to chlapsky vys..al a bylo taky dobře. o usa ovšem nepadlo ani slovo, hnal jsem to jen přes germány.

Re: Ebay jako prodejce

24 úno. 2017, 18:18

No asi to tak dopadne, zaskrnes si, ze do USA neposilas a hotovo. Mam dost pozitivnich feedbacku a pokud si zalozim novy ucet na Ebay.de, prijdu o ne a jsem jako na Aukru, pokud nemas dost komentaru nebo provedenych transakci,nevzbuzujes prilis duvery...

Re: Ebay jako prodejce

24 úno. 2017, 18:30

Zkus podporu eBay.uk přes chat. Tam ti poradí online. Ale já taky zjistil, že eBay prostě není jen eBay, ale má oddělené subjekty.

Re: Ebay jako prodejce

25 úno. 2017, 07:51

To máš zvláštní účet, mě můj funguje na všech e-bay do kterých jsem se hlásil :think:

Re: Ebay jako prodejce

25 úno. 2017, 08:06

na jeden účet už jsem nakupoval v německu, usa i anglii, myslím, že to nehraje roli, jen se musíš s tím prodávajícím domluvit. dokonce jsem i kašlal na to, že si zaškrtl, že do cz neposílá. chvíli se osíral a nakonec vždycky poslal. u některých prodejců ale kupodivu ani nejde poslat nabídku, mají to nějak jinak zablokované. to už je ale trochu OT.

Re: Ebay jako prodejce

25 úno. 2017, 10:34

Nakupovat ano, psal jsem o prodeji. Koukal jsem na ruzna fora, nelze prevest ucet z ebay.com na ebay.de, proste to tak maji nastaveny. Priklad: nekdo se zaregistroval na Ebay.de a pak se prestehoval do USA, neslo prevest ucet z Ebay.de na Ebay.com. Bud musel pouzivat ucet zaregistrovany v Nemecku nebo udelat novy v USA. Toliko postrehy z ruznych diskuznich for.
Radku, ty si otevres stranku ebay.com, prihlasis se. Odhlasis, otevres ebay.de a prihlasis? Ja myslel, ze to tak pujde, ale ani nahodou, nelze. Registroval jsem se na Ebay.com

Re: Ebay jako prodejce

25 úno. 2017, 10:48

Jo, mě to jde. UK,USA, DE, IT vše na jeden účet

Re: Ebay jako prodejce

25 úno. 2017, 14:04

I mně to tak funguje. Registrován jsem se na ebay.com a kdykoliv přepíšu adresu na .de, .co.uk, .it, to je fuk, jsem stále přihlášen...

Re: Ebay jako prodejce

25 úno. 2017, 15:18

Tak to mam nejake dojeb..e. Zkousim, nelze. Zkusim napsat na help co s tim prevodem uctu do jine zeme.
Odeslat odpověď