Klobouk

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Nosíte klobouk ?

Jasně, často a rád
23
24%
Občas jako že i jo
36
38%
Ale kdepak
37
39%
 
Celkem hlasů : 96

Příspěvekod Šimi » 01 dub. 2005, 21:16

www.tonak.cz

Jsou tam katalogy plné klobouků. Mailem jsem si zjišťoval, jak sehnat jeden konkrétní. Došla mi odpověď s telefonem na paní Jelenovou, která má tohle na starosti. Ta mi sdělila, že posílají i na dobírku.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 01 dub. 2005, 21:20

Simi píše:www.tonak.cz

Jsou tam katalogy plné klobouků. Mailem jsem si zjišťoval, jak sehnat jeden konkrétní. Došla mi odpověď s telefonem na paní Jelenovou, která má tohle na starosti. Ta mi sdělila, že posílají i na dobírku.


tonak umi :)

Obrázek
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Šimi » 01 dub. 2005, 21:28

Tvůj vkus je opravdu unikátní. Ale proti gustu.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 01 dub. 2005, 21:37

Simi píše:Tvůj vkus je opravdu unikátní. Ale proti gustu.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


s tim bych mohl vyrazit tak maximalne do klubu blue oyster :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Šimi » 01 dub. 2005, 21:44

TAm bys byl hvězda.

Jednou, když sem dělal v baru, jeden padrťák, co se mocně tvářil jako velký umělec, a došli mu prachy, chtěl abych si tam nechal zástavou jeho podobný klobouk, než ty prachy donese. No kdo z vás by souhlasil. Tvrdil, že stál 5000, ale nedal bych za něho ani 50.
Naposledy upravil Šimi dne 01 dub. 2005, 22:37, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 01 dub. 2005, 21:48

Simi píše:TAm bys byl hvězda.

Jednou, když sem dělal v baru, jeden padrťák, co se mocně tvářil jako velký umělec, a došli mu prachy, chtěl abych si tam nechal zástavou jeho podobný klobouk, než ty prachy donese. No kdo z vás by souhlasil. Tvrdil, že stál 5000, lae nedal bych za něho ani 50.


co to bylo za bar? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Šimi » 01 dub. 2005, 22:39

Nejdřív to byla herna a pak noční bar na hlavní třídě v Olomouci. Zajímavých zážitků tam bylo víc. Ale v tom klobouku bys tam nezapadl. Modrá ústřice je Modrá ústřice.
:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Šimi » 23 dub. 2005, 10:06

Tak jsem si pořídil nový klobouk. Až bude album, hodím sem foto. Vybral jsem si ho na stránkách Tonaku. Poslal jsem jim mail, kde že by se jako takový klobouk dal u nás pořídit a dostal jsem kontakt na jistou paní Jelenovou. Ta mi klobouk poslala z Tonaku do prodejny v Novém Jičíně. Tam jsem si ho zkusol a už nesundal.

:pipe1:
Mimo jiné jsou ochotni klobouk poslat i na dobírku. Ale klobouk je potřeba vyzkoušet.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Zababa » 20 led. 2008, 11:58

Já Mám Stetsony dva a jsem s nima maximálně spokojen. První jsem si koupil do deště, a druhej takovej slamák, když je moc sluníčka. Oba nocím moc rád.
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod martin_100 » 20 led. 2008, 14:40

No tak to já sem si jednou na Bahnech* koupil hadrovej (taková spíš umělina) australák a sem spokojenej.
Nosim ho na akce kde se celej den běhá na slunci proti úpalu a když prší tak je dobrej že nekape za límec ... ale jinak promokne no.
Jinak když sem byl menší a jezdil s maminou po čundrech tak sem měl jakovej no klobouk ... spíš hučku jak pro loupežníka ... to sem nosil velice rád.

* den pozemního vojska ve vojenskym újezdu u Strašic
Uživatelský avatar
martin_100
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 320
Věk: 38
Registrován: 26 bře. 2006, 21:17
Bydliště: Rybnice

Příspěvekod Mike Hill » 16 čer. 2008, 00:48

Ten kto mal tú česť ma spoznať na živo, tak vie, že nikdy nechodím hore bez a najradšej mám svoj čierny klobúk. Hneď po fajkách, najobľúbenejší predmet čo mám. :pipe1:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Nevill » 16 čer. 2008, 08:36

Co tomu říkáte, pane Klobouku...? :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod kovářskej » 16 čer. 2008, 10:58

Jj, klobouk jsem nosil černej stetson, na vandry a podobně, ale jednou jsem ho zapomněl ve vlaku a od tý doby nosím placatý čepice s kšiltem - typický "leninky".Klobouky ála kanadská jízdní mi moc neseděly, ale přemejšlím o tom klobouku australáku, kámoš koňák ho má a je prej fakt nezničitelnej.Už o něm teda přemejšlím pár let, ale ještě jsem se nerozhoupal.Jinak vlastně jedinou kloboukoidní věc co nosím když hrajem se starou partou je taková jako "buřinka" ale to si k tomu musím vzít dycky další propriety jako vestu, džíny, kožený koňský chrániče, holstr,kvér, vysoký černý boty, ostruhy, dlouhej mantl a k tomu všemu samo kontrabas.Ale za tu srandu to stojí. Jo, jednou jsem kluky vyšplouch a přijel hrát hned ze šichty umouněnej a v zástěře.Tak měli stylový kecy jako že pistolníka zastřelil kovář kladivem a musí místo něj hrát.Ale lidi to brali s humourem :D
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Příspěvekod Rujir » 16 čer. 2008, 11:09

Mike Hill píše:Ten kto mal tú česť ma spoznať na živo, tak vie, že nikdy nechodím hore bez a najradšej mám svoj čierny klobúk. Hneď po fajkách, najobľúbenejší predmet čo mám. :pipe1:


Hmmm... Cierny klobuk? Tych vela po BA nebeha. Nesiel si nahodou v piatok rano z Dlhych Dielov 33-kou? :P
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Příspěvekod Mike Hill » 16 čer. 2008, 13:26

kovářskej :arrow:
Svoju Leninku som stratil teraz pred týždňom pri splavovaní Hrona. V noci po tme ma strhol prúd aj s člnom ku brehu a zachytil som sa o konáre stromov. Česť jej pamiatke. Ostal mi už len čierny baret, klobúk a biela Leninka ktorú nosím len zriedkvao na fetišistické vystúpenia rpi vianočných fajkových minizrazoch.

Rujir :arrow:
Určite si nevidel mňa, bo ja som už týždeň na východe pri Košiciach a v Karlovej Vsi sa len veľmi zriedkavo vyskytujem. Ale dnes sa vraciam do matičky Prešporáckej a mohli by sme potom v príslušnom vlákne zosnovať aj nejaké to stretko už konečne. :wink:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků