Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

18 dub. 2005, 12:57

Ještě poslední (snad) vysvětlení:
Milan Zabloudil píše:4 Quido: To bys potom ani nemohl poslat ten vtip o mladým faráři který dává prvně zpověď a děvče mu říká...

To bych teda nemoh, ale znovu: (skoro) nic proti vtipu samotnýmu, jde o to, kdo ho komu a před kým říká. Já bych ho neposlal, ostatní ať si dělají, co chtějí, pokud se to někoho nedotkne.

19 dub. 2005, 00:26

Fénix píše:to Qido - tak to jsem rád že se rámcově shodujeme.
Dýmka míru - to je dobrý :D


Jenom poslední (snad) detail - to že jsem "celej večer házel vtipy o židech" byla doufám básnická hyperbola?? Nešlo o vtipy o židech, ale židovský vtipy, a byly tušim dva nebo tři.
Sorry, že se v tom znovu vrtám, ale teď se mi to nějak intenzivně vybavilo a nerad bych tu byl za dvorního rasistu nebo vejlupek katolického antisemitismu.
Snad už je to opravu téhle kauzy šmytec.

19 dub. 2005, 00:35

Qido píše:
Fénix píše:to Qido - tak to jsem rád že se rámcově shodujeme.
Dýmka míru - to je dobrý :D


Jenom poslední (snad) detail - to že jsem "celej večer házel vtipy o židech" byla doufám básnická hyperbola?? Nešlo o vtipy o židech, ale židovský vtipy, a byly tušim dva nebo tři.
Sorry, že se v tom znovu vrtám, ale teď se mi to nějak intenzivně vybavilo a nerad bych tu byl za dvorního rasistu nebo vejlupek katolického antisemitismu.
Snad už je to opravu téhle kauzy šmytec.


To je tak že já v tom nevidím opravdu zásadní rozdíl, navíc když většina židovských vtipů je o židech :) ale chápu co chceš říct a máš pravdu. Za rasistu tě nikdo soudný pokládat nemůže :!:

19 dub. 2005, 04:33

Já si myslím, že rasizmus je když někdo vyvyšuje jednu rasu nad druhou a to ani já nedělám pro mě je cigán jak černoch 8)

19 dub. 2005, 08:46

Fénix píše:většina židovských vtipů je o židech :)


BOhužel ale ne všechy vtipy o Židech jsou židovský :wink:

19 dub. 2005, 08:49

bigdragon píše:Já si myslím, že rasizmus je když někdo vyvyšuje jednu rasu nad druhou a to ani já nedělám pro mě je cigán jak černoch 8)


To je něco jako řekl ten policajt Luisianě: nejsem v žádným případě rasista, nenávidím jenom negry a žlutý. :D

19 dub. 2005, 08:52

amerika silnice příkop v něm mrtvý černoch 68 střelných ran
dva policajti jeden říká druhému "Johny tak strašnou sebevraždu už jsem dlouho neviděl"

19 dub. 2005, 09:00

... chudáci útlocitní :oops:

19 dub. 2005, 09:02

cigány mám rád, ale jestli je má pánbůh raději tak ať si je klidně vezme

19 dub. 2005, 09:21

bigdragon píše:amerika silnice příkop v něm mrtvý černoch 68 střelných ran
dva policajti jeden říká druhému "Johny tak strašnou sebevraždu už jsem dlouho neviděl"

Takhle nějak se přece před časem zasebevraždil policejní prezident nebo kdo, ne?

19 dub. 2005, 09:23

Qido píše:
bigdragon píše:amerika silnice příkop v něm mrtvý černoch 68 střelných ran
dva policajti jeden říká druhému "Johny tak strašnou sebevraždu už jsem dlouho neviděl"

Takhle nějak se přece před časem zasebevraždil policejní prezident nebo kdo, ne?


nebyl prezident, ale jak říkáš a ani nebyl černej (jen malinko rudej) byl ve funkci od roku 1970 :D

19 dub. 2005, 10:40

piter píše:
Qido píše:a ve společnosti, kde se vyskytuje nějakej Žid, bych je pro jistotu nepovídal vůbec.


ovsem nevis, jestli nejakej Zid neni i mezi nama . . .


To se dá zkontrolovat! Přece podle obřízky! :lol:

19 dub. 2005, 10:41

Todík píše:
piter píše:
Qido píše:a ve společnosti, kde se vyskytuje nějakej Žid, bych je pro jistotu nepovídal vůbec.


ovsem nevis, jestli nejakej Zid neni i mezi nama . . .


To se dá zkontrolovat! Přece podle obřízky! :lol:


Žid opřený o břízku
sám si dělá obřízku

(sorry kolego, nic osobního. Stejně to vymyslel Plíhal)

:arrow: tak takhle by to asi nemělo vypadat...

19 dub. 2005, 10:45

Alferi píše:
Todík píše:
piter píše:
Qido píše:a ve společnosti, kde se vyskytuje nějakej Žid, bych je pro jistotu nepovídal vůbec.


ovsem nevis, jestli nejakej Zid neni i mezi nama . . .


To se dá zkontrolovat! Přece podle obřízky! :lol:


Žid opřený o břízku
sám si dělá obřízku

(sorry Harel, nic osobního. Stejně to vymyslel Plíhal)


Tak teď už vím, kdo koho kontroloval! 8) :lol: :lol: :lol:

19 dub. 2005, 14:25

Alferi píše:Žid opřený o břízku
sám si dělá obřízku


a cigáni by si měli dělat uřízku
Odeslat odpověď