Rybarsky listek

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod sihanuk » 16 srp. 2019, 23:08

Gimli: :clamp: :clamp: :rofl: :rofl: :rofl:
Uživatelský avatar
sihanuk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1701
Věk: 50
Registrován: 28 lis. 2010, 17:13
Bydliště: Kokovice 56, Klobuky

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod Tapinek » 17 srp. 2019, 06:44

Cos čekal? Copak se dá šlapkám věřit?... Dětino.... :clamp: :ok: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod klasik51 » 17 srp. 2019, 09:39

Hele Rosický, :palm: s napětím jsem čekal, co byla příčina. Co jsem opomněl. Nic, to jsem rád. :ok:
Jen je mi líto, těch dětí, že to neviděly. :twisted: :D Taky bych rád. :plaster:
Jinak malá technická - ze sjezdu (i malého) nikdy nemáme jeden PEDÁL dole. Vždy jsou kliky vodorovně (v terénu). To samé v zatáčkách
na silnici, kliky vodorovně, nebo tam kam se zatáčí, tak ten PEDÁL je nahoře. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale bylo od Tebe zodpovědné, že jsi všechny svoje ženy důkladně poučil o tom jak vypadá bezpečná a zodpovědná jízda. :ok: :palm:
Uplně vidím, jak Tě ten pařez katapultoval, musel to být úžasný let. :cool:
Co pojišťovna, ještě Ti nevypověděla smlouvu?
Tak mi napadá, Rosický asi marodil za jiný prachy. :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod Yetenek » 17 srp. 2019, 11:23

Tak mě napadlo - Dejmal s Peťákem tu mají svoje vlákno o dýmkách (zaslouženě, chlapi dělají pěkný dýmky), nezaložíš vlákno "Gimliho úrazy"? Jsem přesvědčený, že by patřilo mezi nejčtenější a nejoblíbenější. :smile:
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1736
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod Gimli » 17 srp. 2019, 19:40

Tak o poloze šlapek to už vím, neb jsem udělal vlastní zkušenost. Ta je k nezaplacení :mryellow: . Pojišťovna je v pohodě, nic jsem si tentokrát nezlomil, byť stále skuhrám a už mi bylo i líp. Jinak vlastní vlákno asi nemá smysl, nic podobného už neplánuju a tohle byla poslední taková událost, takže by jen leželo ladem. :lol: .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod Yetenek » 17 srp. 2019, 19:48

Gimli píše:.... nic podobného už neplánuju a tohle byla poslední taková událost, ...

Noo..., nikdy neříkej nikdy. Tyhle věci přicházejí neplánovaně. :smile:
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1736
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod Bentley » 17 srp. 2019, 21:41

Má pravdu, předseda..... ostatně přítel James to říkal taky. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Bentley
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 515
Věk: 64
Registrován: 15 lis. 2006, 10:23
Bydliště: Praha 6

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod PoKlaT » 18 srp. 2019, 06:32

Gimli píše:.... nic podobného už neplánuju a tohle byla poslední taková událost, ...

Yetenek píše:Noo..., nikdy neříkej nikdy. Tyhle věci přicházejí neplánovaně. :smile:

Nehoda není náhoda :wink:"Každý je sám sobě odpovědný za vše co se mu přihodí" Gimli evidentně nežije v harmonii se svým podvědomím a to má potřebu ho za to trestat. :smoke5:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod Gimli » 18 srp. 2019, 08:02

Podvědomí za to určitě nemůže. Mám kromě hyperaktivity i vnitřní klid :mryellow: . Všechno je to náhoda, nebo souhra okolností a nejčastěji vlastní umění nemožnýho.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod klasik51 » 18 srp. 2019, 08:35

Gimli píše:Tak o poloze šlapek to už vím, neb jsem udělal vlastní zkušenost. .

:shock: Tak koloušku, poloha šlapek je trochu jiná, než jsem popisoval. :D
A jestli pak manželka ví o Tvé zkušenosti se šlapkama a polohách. :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod Gimli » 18 srp. 2019, 09:32

Ví, byla byla kousek od toho, když právě kvůli té blbé poloze dokonce podemnou jedna šlapka praskla . Ale Radka to vzala v pohodě, prej si mám koupit novou. I s tím, že nakonec si koupím šlapky dvě je prej smířená :mryellow: :wink: .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod Dejmal » 19 srp. 2019, 07:30

Svatá to žena....
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5812
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod klasik51 » 20 srp. 2019, 07:50

Si ji snad ani nezasloužíš. Jo a 15ctka klíč. :ok:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod Jack.Grave » 17 kvě. 2020, 08:45

Tak po dlouhé odmlce tu mám další historku z mých rybářských eskapád aneb jak jsem dostal kartáč od RS: Jelikož současná epidemioligická opatření v souvislosti s virem KS Číny mi zabránila zahájit sezonu koncem března začátkem dubna (kdy už je na můj vkus slušné počasí a jeden se nemusí bát že na rybách zmrzne). Tak jsem po nezbytném doplnění rybářského cajku, jenom dva pruty na plavanou + navijáky, protože se mi loni povedlo poslat další matchku do karbonového nebe. Tak začátkem května jsem vydoloval z útrob české pošty vydoloval svoje balíky s cajkem a pro zajímavost malý jihočeký obchod umí vybavit zásilku rychleji než nejmenovaný středočeský obchod s rybářským cajkem (tady se mi objednávka flákala víc jak 3 dni v systému jako zpracovává se ikdyž zboží bylo skladem na prodejně).
Tak jsem 5. května konečně vyrazil poprvé na ryby a co čert nechtěl cestou jsem zjistil že při reorganizaci cajků jsem pohřešil propisku a tak jsem se napůl cesty otočil zpět do civilizace a vydal jsem se shánět propisku. vyzkoušel jsem několikero trafik, kde na mě cizokrajný personál čuměl jako na vola co jako že chci, poté jsem vltetěl do supermarketu (Lidl), kde měli všechno možné, ale ne psací potřeby (v Albertech je mají) tak jsem ještě navštívil drogerii (mám dojem že to byla DM Drogerie), kde jsem našel v regálu poslední propisovačku značky Pilot za hříšných 99,- Kč a tu přichází zrada nevšiml jsem si že ta propiska je gumovatelná (Rybářský Řád praví: (...) zapíše docházku nesmazatelným způsobem do (...) )
Výprava 1. na mojí oblíbené Malé Říčce ve Stromovce velmi dobrá rychlá chytačka se spoustou "piraní" t.j. cejnů papíráků, kterých je tam víc než dost, když člověk vík kam jít nahodit. Zapsáno onou nnešťastnou propiskou.
Výprava 2. na SNII-Nepomucký Rybník v Malé Moskvě (rybník u metra B stanice Hůrka) taky celkem slušná rybačka, ale co se týče záběrů chudší. Taky se mi tam podařilo vylovit botu (mokasín), potom jsem tam na plavačku zapřáhnul nějakého mohykána co se se mnou nebavil vymotal mi asi 100 m vlasce než mi upálil forpas. Opět zapsáno neštastnou propiskou.
Výprava 3. vydal jsem se na další zmých oblíbených revírů Vltava 7A na Zbraslavi. A jako obvykle jsem se časně ráno vydal na cestu ověšen cajky jako horský nosič. A když jsem po víc jak hodinovém transportu MHD dorazil na vyhlédnuté místo tak jsem se vyprostil z kurtů od batohu, futrálu na pruty etc, tak jsem si zapsal příchod (pozor propiska), rozmíchal jsem krmení nastrojil pruty a po chvíli nahodil a v poklidu si rybařím, první záběr perlín na plavačku po chvíli záběr na feedru, kde po chvíli zdolávám 36 cm karase stříbřitého (jediný záběr na feeder co se mi včera povedl). Potom jsem na plavačkový proutek ulovil pár plotiček, když tu se rozhodnu zalovit v batohu pro něco k pití a tu koutkem oka vidím jak se můj plavaškový proutek začíná cukat ve vidličkách a splávek mizí pod hladinou, zasekávám začíná souboj s kaprem, po opatrné přetahované je v podběráku slušně stavěný lysec (cca 50 cm + a vykrmenej jako prasátko určitě měl skoro 4 kg), jen mne překvapil rozsah napadení Chobotnakou rybí v ústech (pijavičky jsem odstranil). Znova nahazuji do rozkrmeného fleku a po chvíli přichází druhý záběr a to podtaně razatnější jehož výsledkem je 44 cm řádkáč kapr. Znova nahazuji a v mezičase pozoruji lovícího ledňáčka a volavku co se promenuje o kus dál a tváří tohle je moje voda a táhněte do háje. Potom se snažím odlákat labuťáka co se snaží somrovat jidlo a ideálně mě vyhnat z fleku. A pochvíli přichází RS a tak mu podávám povolenku a rybářský lístek. RS se podivuje nad mým škrabopisem a ptá se mne na číslo u posledního zápisu což mu odpovím (401019 což je správné), poté zaloví v kapse a vytáhne gumu a zkusí zápisi a objeví že zápisy docházek jsou napsány smazatelnou propiskou (bez jakéhokoliv zlého úmyslu dodávám) a tak dostávám zápis do povolenky s poznámkou příště je to za 12 měsíců bez povolenky. Po odchodu RS dál rybařím a chytím pár cejnů a plotic, po nějaké době aktivita ryb ustala a po chvíli balím a jdu domů lehce připálenej od sluníčka a utahanej jak pes. Jinak zdolávat kapra na prut osazeným vlascem 0.18 s návazcem z vlasce 0.14 s háčkem velikosti #14 je zážitek k nezapomenutí.
Ponaučení: Neberte si na ryby ( a nezapisujte) docházku do povolenky propiskami značky Pilot a předejdete výtkám od RS.
Jack
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re: Rybarsky listek

Příspěvekod klasik51 » 18 kvě. 2020, 07:59

:ok: :D hezké
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků