Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Kdo si myslíte, že vyhraje?

Česká republika
55
42%
Slovenská republika
13
10%
Kanada
24
18%
USA
2
2%
Rusko
22
17%
Švédsko
5
4%
Finsko
2
2%
Někdo jiný
8
6%
 
Celkem hlasů : 131

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

17 kvě. 2015, 19:12

Já myslím, že i tak je to úspěch.

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

17 kvě. 2015, 20:05

Tak určitě :twisted:
Když vezmeme v potaz Žvejkalovo protěžování svých koní forma-neforma, neuvěřitelné neustálé kvedlání se sestavou, jediné vítězství nad silným soupeřem, šílenou defenzívní práci celého týmu, poslední dva nejdůležitější špíly odehrané bez vstřelené branky (stejně jako loni :!: )... tak je ta brambora vlastně zlatá.
Pozitivní věci: Džegr, Voras a 4.lajna (pokud zrovna hrála pospolu)... a to je sakra málo :naughty:

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

17 kvě. 2015, 21:00

Patřit mezi čtyři nejlepší na světě není zas tak špatné..... :smoke1:

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

18 kvě. 2015, 08:15

Rahmed: Myslíš, že si Žvejkalovo koníci předplatili víc herního času na ledě? :lol: :plaster:
Já bych to zase tak špatně neviděl. Po bitvě, každý generál.
Bylo jasně patrné, že Kanada hrála o třídu lepší hokej než zbytek světa a dostat od nich jen dva góly je slušná prohra. Rusko odešlo s šesti.
Možná máme až přehnaná očekávání, je však třeba se na věc dívat s odstupem. :think:
Jakýkoli český sportovec v jakémkoli sportu jednou uspěje, češi ho hned napasují do role věčného vítěze a když pak jednou skončí druhý nebo hůř, okamžitě ho pomluví jak sklamal a že měl navíc a co všechno udělal špatně atd.....
O hokeji to bohužel platí dvojnásob.

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

18 kvě. 2015, 15:47

Přesně tak.

Včera večer o tom mluvili ve studiu MS. Češi se několikrát za sebou dostali do čtvrtfinále MS a uspěli (tuším 5x za sebou), takže nevypadli a mohli pokračovat dál. Jasně,další zápasy třeba nevyšly, ale zase ruku na srdce, když si vezmeme ostatní silné soupeře, tak každý z nich alespoň jednou v uvedeném klíčovém zápase vyhořel a tudíž skončil. Takže já bych to letos jako vyložený neúspěch rozhodně nebral, jasně byly tam určité herní rezervy, ale co se týká Kanady tak myslím, že vyhrála naprosto zaslouženě. To jak včera napráskali rusákům bylo úžasné. Krásnej hokej.

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

18 kvě. 2015, 16:36

Na úspěch se zvyká dobře, ale uznat lepšího soupeře to taky není od věci. Hold zlatá éra už skončila a nezbývá než čekat co ukážou další. Hold jednou dole jednou nahoře, ale zatím nikdy ne úplně vespod.

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

18 kvě. 2015, 19:16

No vzhledem k hernímu projevu především ve skupině, a pak vlastně i po celou sezónu, beru čtvrté místo jako úspěch. Zlatá éra holt fakt už skončila a je vidět, že ani výměna trenéra to nezmění.

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

18 kvě. 2015, 19:22

Sláva vítězům, čest poraženým...nehráli chlapci úplně špatně, ale je to spravedlivé zrcadlo celého turnaje...jak už se psalo, musí nám dorůst mladá reprezentace s chutí bojovat a hrát jako jeden tým...a to od samotného začátku :wink: ..."bramborovka" je jistým stimulem pro další roky...nechám se překvapit, páč vím, že to zase jednou přijde...držím pěsti :ok:

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

18 kvě. 2015, 20:57

Tak tak pravda ani trenér to nespraví hold javorové listy sou momentálně lepší než lipoví květ.

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

19 kvě. 2015, 12:56

Nedat gól dva poslední zápasy - za to se stydím, jinak mají kluci palec nahoře, předčili má očekávání :ok:

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

16 lis. 2015, 08:15

Tak děvčata - :ok: velký hlubokosklon
a zajímavá vlajka na té fotce :wink:
http://www.sport.cz/ostatni/tenis/clane ... a.html#hp-

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

16 lis. 2015, 13:21

... a kousek od ní zase visel Zvíkov :palm: Obě jsem měl celou dobu na očích :roll:
Ale sehrály to parádně, se zápletkou do posledního míčku :ok:

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

17 lis. 2015, 15:14

klasik51 píše:Tak děvčata - :ok: velký hlubokosklon
a zajímavá vlajka na té fotce :wink:
http://www.sport.cz/ostatni/tenis/clane ... a.html#hp-

Děvčatům samozřejmě tleskám a máš pravdu, je to děs, když si na státní symbol každý druhý čmárá, co ho napadne. :twisted:

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

18 lis. 2015, 07:58

...mi připomnělo...
#930 NEDŮSTOJNÉ VARIANTY ČESKÉ VLAJKY

Re: Hokej (MS, olympiáda...)

18 lis. 2015, 11:56

Fénix píše:... a kousek od ní zase visel Zvíkov :palm: Obě jsem měl celou dobu na očích :roll:
Ale sehrály to parádně, se zápletkou do posledního míčku :ok:

Tak ten zážitek Ti opravdu závidim a přeju. Myslim ten sportovní. :ok: :think: no a ten druhej taky :twisted: :D
Odeslat odpověď