Život bez televize 8-o

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Qido » 27 kvě. 2005, 12:05

Darkstar píše:dokonce nevlastnim ani televizi :lol: )


To teda zírám! Já jsem se jí taky bránil ještě několik let po svatbě, ale kvůli večerníčkům jsem pak vyměk'. To mě teda potěšilo, že ještě existují zapadlí vlastenci!
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod mirek » 27 kvě. 2005, 12:08

Existují, ale je jich čím dál míň, i já jsem jeden z odpadlíků. Ale vděčně na tu dobu vzpomínám, když člověk někam jel, nestaral se, jestli má "naštelované" video, aby mu náhodou nědo neuteklo :oops:
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Darkstar » 27 kvě. 2005, 12:15

Qido píše:To teda zírám! Já jsem se jí taky bránil ještě několik let po svatbě, ale kvůli večerníčkům jsem pak vyměk'. To mě teda potěšilo, že ještě existují zapadlí vlastenci!


Lidi se mi obcas smeji, kdyz se mi zeptaji zda jsem se dival na ten "uzasny" porad, nebo film, tak v klidu odpovidam, ze ne a nezapomenu se zeptat kolik k tomu pripojili reklam :-) Ne, proti reklamam nic nemam, fakt ne. Po vecerech si ctu Dumase, stare knihy z let 1924-1926, nebo jen tak sedim pred barakem a dymam si v klidu dymecku a premyslim. Televize mi skutecne nechybi a ziju bez ni nekecam uz 6. rok :-)
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 27 kvě. 2005, 12:31

Darkstar píše:
Qido píše:To teda zírám! Já jsem se jí taky bránil ještě několik let po svatbě, ale kvůli večerníčkům jsem pak vyměk'. To mě teda potěšilo, že ještě existují zapadlí vlastenci!


Lidi se mi obcas smeji, kdyz se mi zeptaji zda jsem se dival na ten "uzasny" porad, nebo film, tak v klidu odpovidam, ze ne a nezapomenu se zeptat kolik k tomu pripojili reklam :-) Ne, proti reklamam nic nemam, fakt ne. Po vecerech si ctu Dumase, stare knihy z let 1924-1926, nebo jen tak sedim pred barakem a dymam si v klidu dymecku a premyslim. Televize mi skutecne nechybi a ziju bez ni nekecam uz 6. rok :-)


úchyl ! :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 27 kvě. 2005, 12:38

Já teda mám, takovou tu starou kulatou plastikovou černobílou, ale nejede mi na ní obraz. Ale na zprávy v 6:30 a sedm večer stačí.
(u mne to není až tak o přesvědčení, ale schrastit prachy na telinu... to asi potrvá, priority jsou jiné :lol: )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Qido » 27 kvě. 2005, 12:48

bromden píše:Já teda mám, takovou tu starou kulatou plastikovou černobílou, ale nejede mi na ní obraz.


Takovou bych chtěl taky :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Qido » 27 kvě. 2005, 12:51

Darkstar píše:Ne, proti reklamam nic nemam, fakt ne. Po vecerech si ctu Dumase, stare knihy z let 1924-1926, nebo jen tak sedim pred barakem a dymam si v klidu dymecku a premyslim. Televize mi skutecne nechybi a ziju bez ni nekecam uz 6. rok :-)


Zelenám závistí :wink: Bez televize člověk stihne neuvěřitelný množství věcí. Ale proti reklamám mám hodně, hlavně proti uřvaným českým, když občas zahlídnu nějakou západní, bývá lepší.
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 27 kvě. 2005, 12:54

cože :shock: život bez Simpsnů, Přátel, Halo halo není to nuda? :(
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Qido » 27 kvě. 2005, 12:56

No o Simpsonovejch vim jenom, že to jsou takový ty šeredný figurky, to ostatní slyšim poprvé v životě, ale nuda mi to nepřijde.
Ale abych se nepřetvařoval: když někdy potřebuju úplně vypnout, je i ta televize dobrá. Hlavně německý kriminálky.

Btw. mám takový nepříjemný pocit, že jsme lehce OT*.


*) Pro Bohemunda: OT v tomto případě neznamená Řád německých rytířů, ale off topic :lol: :lol:
Naposledy upravil Qido dne 27 kvě. 2005, 12:58, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Milan Zabloudil » 27 kvě. 2005, 12:58

Já bych řek, že reklamy jsou z 99,9% uhozený všechny, ale nechápu v čem vám vadí televize? Vždyť to přece není povinost koukat se každý den. Já se rád podívam na anglické krimi, hlavně ty trošku starší ( nové stejně nedávají) a vzhledem k tomu, že v průběhu roku jde každá několikrát, tak ani nemám stres s časem, chce se mi - koukám, nechce -nekoukám :lol:
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 27 kvě. 2005, 13:02

bigdragon píše:cože :shock: život bez Simpsnů, Přátel, Halo halo není to nuda? :(


Tedy hlavně bez Přátel, zbytek je o třídu níž (a pořád skvělý !)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Nevill » 27 kvě. 2005, 13:05

Život bez Southparku, dokumentů na Discovery a záznamů z Poslanecké sněmovny...? :smoke6: Mno je fakt, že bývalá přítelkyně televizi nesnášela, ale já ji sleduju celkem rád, jen to chce si vybrat kvalitní pořady a nesledovat každou kravinu... :smoke3:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Milan Zabloudil » 27 kvě. 2005, 13:12

to Quido : Ty koukáš na německý kriminálky :shock: :?: :shock: :!:
kus jedné jsem loni viděl a větší srač.. snad nejde natočit, blbější byl snad jen racek jonathan livingstone :D
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 27 kvě. 2005, 13:16

já teda německý kriminálky taky nemusím ale co mi zbývá když jdou zrovna v dobu kdy hraju šipky :?
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Simon » 27 kvě. 2005, 13:18

Fénix píše:
bigdragon píše:cože :shock: život bez Simpsnů, Přátel, Halo halo není to nuda? :(


Tedy hlavně bez Přátel, zbytek je o třídu níž (a pořád skvělý !)


halo, halo je uplne nejvic :D
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 návštevníků


cron