Operační systém

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Jaký OS používáte??

Linux
6
10%
Apple
1
2%
Windows
53
88%
 
Celkem hlasů : 60

Windows XP

Příspěvekod Fénix » 24 srp. 2004, 13:09

Právě jsem prodělal akutní změnu OS, takže pls. buďte trpěliví ve všech záležitostech.
Btw pokud máte nějaké zajímavé poznatky ohledně Win XP, můžete je hrnout sem, protože s tímhle OS nemám nejmenší zkušenosti.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Windows XP

Příspěvekod Jana » 24 srp. 2004, 13:12

Fénix píše:Právě jsem prodělal akutní změnu OS, takže pls. buďte trpěliví ve všech záležitostech.
Btw pokud máte nějaké zajímavé poznatky ohledně Win XP, můžete je hrnout sem, protože s tímhle OS nemám nejmenší zkušenosti.


Pokud chceš všechny potenciál. závazdný slova vyhvězdičkovat, tak já si myslím, že je to pěkně ******** a ******* záležitost. A když ti to má běhat na sítí, tak teda kór!
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Re: Windows XP

Příspěvekod tuton » 24 srp. 2004, 13:40

Fénix píše:Právě jsem prodělal akutní změnu OS, takže pls. buďte trpěliví ve všech záležitostech.
Btw pokud máte nějaké zajímavé poznatky ohledně Win XP, můžete je hrnout sem, protože s tímhle OS nemám nejmenší zkušenosti.


Ja jsem si to rovnou prenastavil na "klasicky vzhled" a na "klasickou nabidku start". Ty XPeckovsky vifikundace mi lezly silene na nervy. A zaobleny hrany voken pry akorat zatezujou pamet. Jinak docela spokojenost. Problemy se samovolnym vypinanim kompu jak prisly tak odesly. Tolik ma skromna zkusenost.
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Twineryy » 24 srp. 2004, 13:41

Tak já se teda k všeobecným brekům nad XPéčkama nepřipojuju. Mám je doma už od tý doby co pirátsky vyšly (pššššššt :wink: ) a no problem. Naštěstí si " :) nebezpečnou :) " aplikaci včas odstřelí. Když se v nich moc natvrdo nerochňáte, tak držej a doma jsem snad do modrý smrti ještě nespad ťuk, ťuk.

Na síti větší než pro dva počítače, to je jiná věc. Ale když byl někdo tak h..... a vrazil si je tam, tak ať trpí :lol: :lol: :lol: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod imagoo » 24 srp. 2004, 13:57

Já do XP musel jít, protože poslední DTP aplikace jedou už jen na nich. A nenapadá mě nic, nač bych si měl stěžovat kromě přehnané aktivity s naskakováním vokna s obsahem vloženého CD. Samozřejmě jsem kulatý rohy taky hned odprásk pryč a jinak to moc nevnímám, pro mě to je cosi, co jede kdesi pod total comanderem :D
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Twineryy » 24 srp. 2004, 14:01

imagoo píše:Já do XP musel jít, protože poslední DTP aplikace jedou už jen na nich. A nenapadá mě nic, nač bych si měl stěžovat kromě přehnané aktivity s naskakováním vokna s obsahem vloženého CD. Samozřejmě jsem kulatý rohy taky hned odprásk pryč a jinak to moc nevnímám, pro mě to je cosi, co jede kdesi pod total comanderem :D


Tak si vypni automatické oznámení o vložení, nebo v registru přiřaď autoplay u CD hodnotu 0 a máš po problému. Nebo si pusť nějakýho Tweaka, třeba Optimizer XP a v něm si bezpečně Windowsy vyladíš a nemusíš se bát, že v registru něco pos.... :D
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod imagoo » 24 srp. 2004, 14:06

Twineryy píše:
imagoo píše:Já do XP musel jít, protože poslední DTP aplikace jedou už jen na nich. A nenapadá mě nic, nač bych si měl stěžovat kromě přehnané aktivity s naskakováním vokna s obsahem vloženého CD. Samozřejmě jsem kulatý rohy taky hned odprásk pryč a jinak to moc nevnímám, pro mě to je cosi, co jede kdesi pod total comanderem :D


Tak si vypni automatické oznámení o vložení, nebo v registru přiřaď autoplay u CD hodnotu 0 a máš po problému. Nebo si pusť nějakýho Tweaka, třeba Optimizer XP a v něm si bezpečně Windowsy vyladíš a nemusíš se bát, že v registru něco pos.... :D


Já jsem si říkal, že to bude dost jednoduchý, ale byl jsem jen línej hledat kde a jak.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod GtW » 24 srp. 2004, 20:04

Ja neustale tvrdim, ze kdyz clovek povypina vsechny nesmysly ve win XP, dostane stare dobre w2k;-)

Osobne bych do XP nikdy nesel - mel jsem je nejakou dobu v praci a nepresvedcily mne, naopak mam velmi dobre zkusenosti s dvoulitrama a nikdo mi je nebyl schopen vyvratit...
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Příspěvekod Simon » 24 srp. 2004, 20:25

GtW píše:Ja neustale tvrdim, ze kdyz clovek povypina vsechny nesmysly ve win XP, dostane stare dobre w2k;-)

Osobne bych do XP nikdy nesel - mel jsem je nejakou dobu v praci a nepresvedcily mne, naopak mam velmi dobre zkusenosti s dvoulitrama a nikdo mi je nebyl schopen vyvratit...


stare dobre w2k? stare ano, dobre nikoliv, dobrej bejvaval PC DOS i nektery MSDOSy, od te doby je to vsechno v prdeli :shock:

...sem c++ vyvojar uz od dob turbo c pod zminovanym dosem:)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Prorok » 24 srp. 2004, 20:45

nojo, leda prejit na linux... jeste jsem se k tomu nedonutil, ale nastesti jsem si ted na sebe upletl bic (skolu :wink: )
Uživatelský avatar
Prorok
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 175
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 09:50
Bydliště: Brno

Příspěvekod Simon » 24 srp. 2004, 21:07

Prorok píše:nojo, leda prejit na linux... jeste jsem se k tomu nedonutil, ale nastesti jsem si ted na sebe upletl bic (skolu :wink: )


fi mu? tam je tak pretucnakovano a unixum kazdy tak rozumi, ze v pocitacove hale jsou jediny stroje ktery funguji ty na windowsech, pac se v nich tamni odbornici nehrabou ponevadz je to pod jejich profesionalni uroven :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Prorok » 24 srp. 2004, 22:10

jj, fi mu... no uvidim, az tam budu ;) ty ses absolvent?
Uživatelský avatar
Prorok
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 175
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 09:50
Bydliště: Brno

Příspěvekod Simon » 24 srp. 2004, 23:09

Prorok píše:jj, fi mu... no uvidim, az tam budu ;) ty ses absolvent?


po 4 letech sem to zabalil a i s 4 letym odstupen to pokladam za velmi rozumny krok, pricemz nejrozumnejsi by bylo tam vubec nelizt :lol:

tragedie, plejada nymandu kteri si potrebuji napravit posramocene sebevedomi, brandejs, brim, .... doplnena lidmi kteri slovo praxe snad maji i ve slovnku cizich slov zabarveno aby se tim nahodou nenakazili...shrnu to, super byl zlatuska, kral, nejakej pikolik s cvut kterej tam "vypomocne" ucil distribuovany systemy a matyas(i staudek), zbytek patri do jedne z vyse jmenovanych 2 kategorii, ale treba se uz leccos zmenilo, i kdyz pod vedenim doc rndr matysky by to byl zazrak srovnatelny s tim, kdy vysla hvezda na vychode :D

...lingvistickou a grafickou vetev osazenstva sem nezkousel
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 30 zář. 2004, 08:40

Ja ze overlocknem bartona...a zamrzli mi xp-cka normalne nabehli akurat prave bez ikony a listy.Skusal som vsetko mozne...bez pomoci.skusal som aj figel s prekopirovnim suboru "sam"...nic..Skusal som okrem beznych veci rstrui ///System restore apl./ otvorilo sa mi dialogove okno a prazdne...ja ze grafika/nedavno som menil/ manualne som dal prec vsetky subory a nepomohlo...tak som nakonec reinstaloval a teraz v poho.
dokonca je vsetko funkce okrem translatora2004 musim reinst.
fuch...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod meduard » 04 říj. 2004, 07:52

v notebooku mam xp, furt sa serie, v počitači w2k a no problem
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků


cron