Harley Davidson a iné motocykle

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod harel » 04 zář. 2005, 23:44

Taurendil píše:Tak vela stastia zelam a pekne zakruty (zela sa to aj traktoristom, ci nie? :D ). Inak ak sa podari financne a nedostanem v dohladnej dobe rozum, kupujem Simsona. :lol: Aj kamarata som nakazil tym, ze lepcie ako nemat moto ziadne je mat maleho starecka a na nom sa vyblbnut, kym bude velka moto. Lesy, hory, luky traste sa, Taurendak sa uz ruti... :twisted: :D

No neviem s tvojou postavou na Simsone, to ma prosim ta zavolaj, ked budes mat prvu jazdu ... :lol: :lol: :lol:
... ale uznavam, ze niekde treba zacat. Ked uz tak aspon Jawka 350, aby ta to vobec odviezlo. Tymto prispevkom vobec nenarazam na tvoju nadvahu :lol: :lol: :lol: 8)
S vetrom vo vlasoch 8)
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Taurendil » 05 zář. 2005, 00:06

harel píše:
Taurendil píše:Tak vela stastia zelam a pekne zakruty (zela sa to aj traktoristom, ci nie? :D ). Inak ak sa podari financne a nedostanem v dohladnej dobe rozum, kupujem Simsona. :lol: Aj kamarata som nakazil tym, ze lepcie ako nemat moto ziadne je mat maleho starecka a na nom sa vyblbnut, kym bude velka moto. Lesy, hory, luky traste sa, Taurendak sa uz ruti... :twisted: :D

No neviem s tvojou postavou na Simsone, to ma prosim ta zavolaj, ked budes mat prvu jazdu ... :lol: :lol: :lol:
... ale uznavam, ze niekde treba zacat. Ked uz tak aspon Jawka 350, aby ta to vobec odviezlo. Tymto prispevkom vobec nenarazam na tvoju nadvahu :lol: :lol: :lol: 8)
S vetrom vo vlasoch 8)


Ved o to prave ide, ked uz haluz, tak poriadna, ne? A s 350 bych asi blbnut mimo cesty nesiel, to by mi uz na nej prilis zalezalo. A inak aby si nebol prekvapeny, ked ta dojdem do Bystrice na Simaci pozriet, hej? :D :lol:
Inac nemam nadvahu, mam podvysku. :D
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod harel » 05 zář. 2005, 08:30

Taurendil píše:
harel píše:
Taurendil píše:Tak vela stastia zelam a pekne zakruty (zela sa to aj traktoristom, ci nie? :D ). Inak ak sa podari financne a nedostanem v dohladnej dobe rozum, kupujem Simsona. :lol: Aj kamarata som nakazil tym, ze lepcie ako nemat moto ziadne je mat maleho starecka a na nom sa vyblbnut, kym bude velka moto. Lesy, hory, luky traste sa, Taurendak sa uz ruti... :twisted: :D

No neviem s tvojou postavou na Simsone, to ma prosim ta zavolaj, ked budes mat prvu jazdu ... :lol: :lol: :lol:
... ale uznavam, ze niekde treba zacat. Ked uz tak aspon Jawka 350, aby ta to vobec odviezlo. Tymto prispevkom vobec nenarazam na tvoju nadvahu :lol: :lol: :lol: 8)
S vetrom vo vlasoch 8)


Ved o to prave ide, ked uz haluz, tak poriadna, ne? A s 350 bych asi blbnut mimo cesty nesiel, to by mi uz na nej prilis zalezalo. A inak aby si nebol prekvapeny, ked ta dojdem do Bystrice na Simaci pozriet, hej? :D :lol:
Inac nemam nadvahu, mam podvysku. :D

Si ocakavany. Spať budeš predpokladám v Trnave potom v Nitre, no a potom so zaťatými zubami to už do BB spravíš na šupu :lol: :lol: :lol:
Cize si na tento vylet rezervuj nejakych 10 dni.
3 dni do BB, 3 dni v BB, 3 dni spiatocna cesta plus jeden den rezerva na opravy.
Pekny vylet :lol: 8)
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod mirek » 05 zář. 2005, 08:39

harel píše:Si ocakavany. Spať budeš predpokladám v Trnave potom v Nitre, no a potom so zaťatými zubami to už do BB spravíš na šupu :lol: :lol: :lol:
Cize si na tento vylet rezervuj nejakych 10 dni.
3 dni do BB, 3 dni v BB, 3 dni spiatocna cesta plus jeden den rezerva na opravy.
Pekny vylet :lol: 8)

Náhodou, nepodceňuj tyhle skvělé stroje. Ještě pamatuju dobu, jak Japonci opovrhovali všemi Hondami i Yamahami, a hromadně u nás v Mototechně kupovali "Ťimťoň". Nebo že by to nebyli Japonci? Už si to tak přesně nepamatuju :lol:
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Labat » 11 zář. 2005, 10:28

Doufám že nebudu moc OT kdy se zeptam, neví někdo z Vas coznamena ta 150 u značky maleho motocyklu A1 na těch nových řidičácích :?: neznamená to kubaturu :?: No jestli jo tak to třeba taková Kentoya Lens by mě hodně zajímala :wink: Na babetě už mě to moc neba :(
Uživatelský avatar
Labat
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 72
Věk: 50
Registrován: 09 srp. 2005, 10:24
Bydliště: TŘEMOŠNICE

Příspěvekod Fénix » 11 zář. 2005, 14:03

Labat píše:Doufám že nebudu moc OT kdy se zeptam, neví někdo z Vas coznamena ta 150 u značky maleho motocyklu A1 na těch nových řidičácích :?: neznamená to kubaturu :?: No jestli jo tak to třeba taková Kentoya Lens by mě hodně zajímala :wink: Na babetě už mě to moc neba :(


nevím nevím, podle právní úpravy z roku 2001 by měla být A1 do 125 cm3 a výkonu max 11 kW, ovšem možná mezitím byla novelizace (?)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Taurendil » 17 zář. 2005, 02:44

Fénix píše:
Labat píše:Doufám že nebudu moc OT kdy se zeptam, neví někdo z Vas coznamena ta 150 u značky maleho motocyklu A1 na těch nových řidičácích :?: neznamená to kubaturu :?: No jestli jo tak to třeba taková Kentoya Lens by mě hodně zajímala :wink: Na babetě už mě to moc neba :(


nevím nevím, podle právní úpravy z roku 2001 by měla být A1 do 125 cm3 a výkonu max 11 kW, ovšem možná mezitím byla novelizace (?)


Novelizovane to nebolo. Vodicaky su

AM - do 50 ccm a max. 45 km/h (od 15 rokov)
A1 - Do 125 ccm, max 11kW (od 16)
Ao - Do 25KW, bez obmedzenia kubatury (od 18 )
A - Bez obmedzenia (od 21, na SVK dostavas A po dvoch rokoch, od kezdy mas Ao na zaklade cestneho prehlasenia. V CR treba ist na preskusanie)
Tieto obmedzenia platia pre tych, co si vodicak na velku moto robili az po vstupe do EU. Kto si predtym spravil A, tak ma automaticky vsetky 4. Ja som napriklad dorobil vodicka nedavno, takze mam Ao a vsetky nizsie.
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Taurendil » 17 zář. 2005, 03:18

Este ad Kentoya a vsetky cinske motoznacky. Nepocul som o majitelovi, ktory bol fakt spokojny.. Tieto cinske moto su vyrabane s cielom co najnizsej predajnej ceny a to sa premieta do kvality. Takze ak je na tej moto nieco dobre, tak to byva max motor (casto licencne Hondy a pod.), ak vobec. Neodhovaram ta, zvlast ak planujes "len" skuter, ale tak ci tak si to este rozvaz.

Pri rozhodovani urcite precitaj motoride.sk , vypichnem teraz dva clanky:
http://motoride.sk/?ID=752&readers=3700
http://motoride.sk/?ID=614&readers=4416
precitaj si ich, precitaj aj diskusie, skus pohladat aj ine clanky.
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Labat » 24 zář. 2005, 22:09

Dik za rady, abych se přiznal podíval sem se do pár moto krámků a na Kentoyu už nemyslím, moje favoritka je včíl Yamaha YBR 125, no ale manželka je silně proti, že bych se na tom určitě přizabil, no asi to nechám uležet do jara :?
ale je fakt pěkná :wink:
http://www.yamaha.cz/default.asp?sectio ... owColors=1
Uživatelský avatar
Labat
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 72
Věk: 50
Registrován: 09 srp. 2005, 10:24
Bydliště: TŘEMOŠNICE

Příspěvekod mirek » 25 zář. 2005, 12:39

Labat píše: moje favoritka je včíl Yamaha YBR 125, no ale manželka je silně proti, že bych se na tom určitě přizabil, no asi to nechám uležet do jara :?


Tohle snad není zas tak vražedná kubatura :D
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod archduke » 12 lis. 2005, 02:36

Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod bigdragon » 12 lis. 2005, 08:45



podle mě jsi to vytáhl s ustalovače trošku dřív :D

a teď vážně je to docela dobrý
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod harel » 02 bře. 2006, 15:26

Bože, Božííííííčku nech je tu už jar, please .................please. Dnes som v ateliéri preštartoval Haryka a úplne som sa rozcítil. Táto zima je hnusná, okrem dobrej lyžovačky samozrejme 8)

2. júna odchádzame na vežký výlet do Grécka. Už aby to bolo ...
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Šimi » 02 bře. 2006, 15:44

harel píše:Bože, Božííííííčku nech je tu už jar, please .................please. Dnes som v ateliéri preštartoval Haryka a úplne som sa rozcítil. Táto zima je hnusná, okrem dobrej lyžovačky samozrejme 8)

2. júna odchádzame na vežký výlet do Grécka. Už aby to bolo ...


Přeju ti to, znám tenhle splýn, je to o nervy.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Krhút » 02 bře. 2006, 22:33

Labat píše:Doufám že nebudu moc OT kdy se zeptam, neví někdo z Vas coznamena ta 150 u značky maleho motocyklu A1 na těch nových řidičácích :?: neznamená to kubaturu :?: No jestli jo tak to třeba taková Kentoya Lens by mě hodně zajímala :wink: Na babetě už mě to moc neba :(

Podskupina A1 s harmonizačním kódem 150 = malé motocykly nebo mopedy do 50 ccm a maximální konstrukční rychlostí 50 km/h :(
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků