Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

28 čer. 2018, 19:06

:naughty: promiň Miro, ale použití Gorkáč se nedá porovnávat s použitím book hunter

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

28 čer. 2018, 19:24

No, hlavně my starší prostě pamatujeme doby, kdy jsme všichni byli hunteři čehokoliv, protože se vše shánělo a nic nebylo jen tak jednoduše k mání.
Takže si tohle označení zas až tak neužíváme... :smoke3:

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

28 čer. 2018, 21:38

klasik51 píše::naughty: promiň Miro, ale použití Gorkáč se nedá porovnávat s použitím book hunter

Máš pravdu :ok: . Gorkáč bol pre mňa vačší čelindž, ako pre Kovářského book hunter. :mryellow:
On to dal z prvej a ja som sa štúdiom obohatil... takže win-win :ok: :mryellow: :smoke1:

Ospravedlňujem sa za :offtopic1: , Off Topic :!: debatu, ktorú som nechtiac spustil.

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

09 črc. 2018, 07:18

Tak teď jsem dočetl G.K.Chesterton: Muž,který byl Čtvrtek.

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

03 lis. 2018, 14:09

Minulý týden jsem dočetl Ready Player One od Ernesta Clina a film opět nedosahuje kvalit knihy.

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

03 lis. 2018, 19:00

Nedávno jsem dočetl Uncompromising Honor od Davida Webera - celá série s Honor Harington je parádní military sci-fi.
Jinak louskám novely ze světa Battletechu a těším se až vyjde novej Žamboch - Hledáni smrti (Bakly) jako e-kniha.

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

22 lis. 2018, 15:35

No, protože si budu doma tak dva měsíce "válet šunky", tak jsem si vzal Vondruškovu Přemyslovskou epopej.
1. svazek jsem "zhltnul" za 3 dny, jak mě to chytlo.
A to u toho nešlo :puffy: doma nekouřím.

Edit 23.11. - a dnes povinnou četbu “Život s dýmkou”. :puffy:

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

29 lis. 2018, 08:50

Tak jsem se nějak začetl do knihy od Jitky Vodňanské: Voda, která hoří.

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

17 led. 2019, 14:01

Haruki Murakami (obecně většina knih od něj stojí za to), momentálně na nočním stolku "Kronika ptáčka na klíček"... :ok:

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

23 úno. 2019, 00:16

Som rozbitý (unavený) a mal som dávno spať. Mám za sebou prvú kapitolu knihy Češi proč jsme kdo jsme a jak dál? od Františka Koukolíka a musím sa pustiť do druhej kapitoly... :mrgreen: . Jeho štýl mi vyhovuje a kniha sa mi javí ako dôležitá.

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

23 úno. 2019, 08:18

To je ten Koukolík co dělal primáře neuropatologie v Tomajerce v Krči? Takovej prošedivělej kudrnáč? Já mám rozečtenou knížku od nějakýho Patrika Hartla - Nejlepší víkend. Dá se to. Dostal jsem to k vánocům autora neznaje tak jsem trochu nedůvěřivě začal číst ... no a tak jsem se začetl že jsem po jednom podvečeru a večeru v půlce knížky.

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

23 úno. 2019, 16:28

Tak ve čtečce momentálně Husitskou trilogii od Sapkowskeho, po ní je tam v plánu opětovné přečtení všech knih točících se kolem Trhlinových válek a další plán je Noční klub :)

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

23 úno. 2019, 18:32

Já teď dočetl Raději zešílet v divočině od Aleše Palána. Nej kniha za poslední rok, vřele doporučuji.

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

25 úno. 2019, 12:10

kovářskej píše:To je ten Koukolík co dělal primáře neuropatologie v Tomajerce v Krči? ...

Ten.
https://www.databazeknih.cz/autori/frantisek-koukolik-1646

Re: Řekni mi co čteš... aneb dobré knihy. *

25 úno. 2019, 15:22

valgor1985 píše:Já teď dočetl Raději zešílet v divočině od Aleše Palána. Nej kniha za poslední rok, vřele doporučuji.


Ono zatím všechny rozhovory, co jsem od Palána četl jsou super.
Odeslat odpověď