Boty natury

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Baker » 01 srp. 2006, 22:09

bigdragon píše:ale kluci tak se nehádejte, je na každým za co utratí svoje prachy no a holt někdo je na mobily, někdo na dýmky, někdo na botky do lesa, někdo na hodinky :wink:. Já osobně si za věc která má být pořádná raději připlatím 8)


... a někdo za holinky
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod Baker » 01 srp. 2006, 22:15

co se týká kvality bot, vedou u mne KANADY - české nikoliv ty upgrade sráče z Emeriky... jediné co jim vytknu je to, že pořádně kloužou

boty za 4000 + bych si nekoupil, je to jen předražená značka, vím o čem mluvím, kámoš investoval v hudáči do pohorek za 5000 (přibližně před rokem) a už nyní se mu párá podešev - švy to nevydržely a to je používá jednou za čas!
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod Simon » 02 srp. 2006, 11:45

Baker píše:co se týká kvality bot, vedou u mne KANADY - české nikoliv ty upgrade sráče z Emeriky... jediné co jim vytknu je to, že pořádně kloužou

boty za 4000 + bych si nekoupil, je to jen předražená značka, vím o čem mluvím, kámoš investoval v hudáči do pohorek za 5000 (přibližně před rokem) a už nyní se mu párá podešev - švy to nevydržely a to je používá jednou za čas!


IMO nejsou na treking kanady zrovna vhodna obuv
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod imagoo » 02 srp. 2006, 12:14

Říkejte si, co chcete, já prochodil v létě Tatry i Alpy v pevných sandálech s tlustou podrážkou naprosto v pohodě, pršelo-li, voda vtekla a vytekla, k tomu jsem tahal 27 kg na hřbetě. Pohory jsem bral na nohy vždy až pod ledovcem kvůli mačkám.
Římští legionáři by byli se mnou.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Šimi » 02 srp. 2006, 12:18

Simon píše:IMO nejsou na treking kanady zrovna vhodna obuv


Nejsou určitě to nejlepší, dlouho tu ale nic jiného nebylo. A bohužel z toho co je k mání je spousta bot nekvalitních. Kanady opravdu kloužou, ale co se odlnosti týká, jsou téměř nezničitelné. Hrozné ovšem je je rozchodit. Potom nemají chybu.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 02 srp. 2006, 12:51

Šimi píše:
Simon píše:IMO nejsou na treking kanady zrovna vhodna obuv


Nejsou určitě to nejlepší, dlouho tu ale nic jiného nebylo. A bohužel z toho co je k mání je spousta bot nekvalitních. Kanady opravdu kloužou, ale co se odlnosti týká, jsou téměř nezničitelné. Hrozné ovšem je je rozchodit. Potom nemají chybu.


kanady sou dobry na behani terenem(nejlip lesem), tot vse ... jinak na chozeni mam nejradsi klasickou kuzi, dlouhodobe su spokojenej s botama od hi-tec
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Šimi » 02 srp. 2006, 16:35

Na HiTec mám už dlouho spadeno, který model máš?
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod martin_100 » 02 srp. 2006, 19:56

Vyjímečně musi se Simonem souhlasit Hi-tec dělá qalitně. Mam od nich sandály a už drží 3 roky.To se mi ještě nestalo. A to je nosim od dubna do listopadu furt. Akorát už se jim začíná prošoupávat podrážka...inu sjetej vzorek by u auta byl za body :lol:
Uživatelský avatar
martin_100
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 320
Věk: 38
Registrován: 26 bře. 2006, 21:17
Bydliště: Rybnice

Příspěvekod Simon » 02 srp. 2006, 21:44

Šimi píše:Na HiTec mám už dlouho spadeno, který model máš?


v aktualni nabidce na webu je nemaji a vzhledem k tomu ze je mam dlouho a vzhledem k tomu jak je pouzivam uz neni mozny tohle na stitiku na jazyku precist :D

budu kupovat novy a zvazuju tyhle:
http://www.hitec.cz/cz/category.php?styleId=1981&colourId=5276

... po testu na noze pak mozna i tyhle(pokud by se teda extremne zamlouvaly):
http://www.hitec.cz/cz/category.php?styleId=2471
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Šimi » 03 srp. 2006, 05:30

Na ty ALTITIDE jsem se právě taky díval. ještě se mi líbí ty V-Lite, jsou stejny, jen ne cely koženy a cena je jen o 100 nižší. Včera sem pro ně jel, ale neměli moje čilso. Nu což, odkanaduju to ještě letos a příště to odhajtekuju :lol: .
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Baker » 03 srp. 2006, 19:20

Šimi píše:
Simon píše:IMO nejsou na treking kanady zrovna vhodna obuv


Nejsou určitě to nejlepší, dlouho tu ale nic jiného nebylo. A bohužel z toho co je k mání je spousta bot nekvalitních. Kanady opravdu kloužou, ale co se odlnosti týká, jsou téměř nezničitelné. Hrozné ovšem je je rozchodit. Potom nemají chybu.


trvalo to týden, byly to muka, měl jsem otlačený to místo pod kotníkem... nechutná bolest
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod Baker » 03 srp. 2006, 19:23

Simon píše:
Šimi píše:
Simon píše:IMO nejsou na treking kanady zrovna vhodna obuv


Nejsou určitě to nejlepší, dlouho tu ale nic jiného nebylo. A bohužel z toho co je k mání je spousta bot nekvalitních. Kanady opravdu kloužou, ale co se odlnosti týká, jsou téměř nezničitelné. Hrozné ovšem je je rozchodit. Potom nemají chybu.


kanady sou dobry na behani terenem(nejlip lesem), tot vse ... jinak na chozeni mam nejradsi klasickou kuzi, dlouhodobe su spokojenej s botama od hi-tec


to není špatná volba - mají nebo alespoň měly velmi kvalitní lepidlo na podrážky , bohužel chození po rozžhavených cihlách nevydrželo
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod Simon » 03 srp. 2006, 20:04

Baker píše:to není špatná volba - mají nebo alespoň měly velmi kvalitní lepidlo na podrážky , bohužel chození po rozžhavených cihlách nevydrželo


mas celkem zajimavou predstavu o tom, co s volnym csem :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Baker » 10 srp. 2006, 20:06

Simon píše:mas celkem zajimavou predstavu o tom, co s volnym csem :)


mno bohužel to bylo nedobrovolné, když nám shořela kámošova chata nad hlavou :lol:
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Re: Boty natury

Příspěvekod Breer » 31 srp. 2009, 22:34

tak oživím staru tému... kedze som zistil, ze som moje dlhorocne turisticke topanky pred rokom ritualne spalil, lebo pri vystupe z Morskeho oka na Sninsky Kamen morske oko-sninský kameň, som zdral podrazky, opat som zvolil osvedčenu znacku, ale o 11 rokov novší model :wink: Salomon Quest 4D GTX, su neskutocne pohodlne :ok:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků