Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod klasik51 » 16 dub. 2018, 19:16

Freddie píše: Sbírám Saaby a vše co s nimi souvisí .

Vítej a ať se Ti tu líbí. Nedávno jsem byl ve stodole (no spíš ve stodolách) jednoho pána a měl jich tam 5.
Saab 96. :ok:
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu

Věk: 67

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod NoLub » 17 dub. 2018, 12:21

Ahoj, dovolte mi, abych se krátce představil. Jmenuji se Luboš a je mi 47 let. Narodil jsem se kousek od Sedlčan, většinu svého života jsem prožil v Týně nad Vltavou a nyní bydlím v Bechyni. Mezi mé záliby patří cyklistika, snowboarding, turistika, kultura a doutníky. Několik měsíců sleduji fórum a musím uznat, že jsem tu našel spoustu přínosných informací týkající se doutníků. S doutníky jsem poprvé přišel do styku spoustu let zpátky a až do loňského roku to pro mne bylo pouze příležitostné kouření. Ke zlomu došlo na společné letní dovolené s přáteli na Šumavě. Jeden z mých přátel je dlouholetý a vášnivý kuřák doutníků a tam to začalo mít vážnější charakter. Po návratu z dovolené jsem se snažil najít více informací o kouření a skladování doutníků. V té době jsem také narazil na toto fórum, které mi v hodně směrech pomohlo. Pokračovalo to sháněním a nákupem humidoru, doutníků a příslušenstvím. Dýmku jsem nikdy nekouřil a ani to nemám v plánu. Ale „Nikdy neříkej nikdy“.
S pozdravem a přáním hezkého dne Luboš
NoLub
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel

Věk: 47

Předchozí

Zpět na Forum Dýmka.net