Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Adminům a administrátorům...

25 kvě. 2006, 21:35

Mimo naše parádní fórum sleduji ještě jedno větší, ale v podobné struktuře...
Dnes se tam nasral hacker, který už asi jen za 3 hod změnil asi sto příspěvků typem... naposledy upravil dne.... nesmysly a hovadiny....
Server má už 4 hodiny bobky, co s tím... Bacha...

Re: Adminům a administrátorům...

25 kvě. 2006, 21:41

mack píše:Mimo naše parádní fórum sleduji ještě jedno větší, ale v podobné struktuře...
Dnes se tam nasral hacker, který už asi jen za 3 hod změnil asi sto příspěvků typem... naposledy upravil dne.... nesmysly a hovadiny....
Server má už 4 hodiny bobky, co s tím... Bacha...


stane se ... to je nevyhoda systemu ktere maji vsichni, jakmile s eobjevi nejaka dira tak sou vsichni v prdeli a je to jen o nahode komu se to zrovna stane

25 kvě. 2006, 22:15

presunuto, Kourove signaly byly prece jen nevhodny thread :)

Re: Adminům a administrátorům...

25 kvě. 2006, 22:35

Simon píše:
mack píše:Mimo naše parádní fórum sleduji ještě jedno větší, ale v podobné struktuře...
Dnes se tam nasral hacker, který už asi jen za 3 hod změnil asi sto příspěvků typem... naposledy upravil dne.... nesmysly a hovadiny....
Server má už 4 hodiny bobky, co s tím... Bacha...


stane se ... to je nevyhoda systemu ktere maji vsichni, jakmile s eobjevi nejaka dira tak sou vsichni v prdeli a je to jen o nahode komu se to zrovna stane


ale zálohuješ že jo :o

Re: Adminům a administrátorům...

26 kvě. 2006, 09:38

Fénix píše:
Simon píše:
mack píše:Mimo naše parádní fórum sleduji ještě jedno větší, ale v podobné struktuře...
Dnes se tam nasral hacker, který už asi jen za 3 hod změnil asi sto příspěvků typem... naposledy upravil dne.... nesmysly a hovadiny....
Server má už 4 hodiny bobky, co s tím... Bacha...


stane se ... to je nevyhoda systemu ktere maji vsichni, jakmile s eobjevi nejaka dira tak sou vsichni v prdeli a je to jen o nahode komu se to zrovna stane


ale zálohuješ že jo :o


to prej delaji na serveru :)

Podekovaní

23 kvě. 2007, 22:22

Rad bych podekoval adminum/adminovi tohoto fora. Vlastni blbosti jsem si zablokoval ucet a nejen, ze me neposlali do haje, ale zareagolali promtne v radu hodin a ucet mi odblokovali. Takovy pristup nema lecktery komercni server.

Takze diky moc dr. Avalanche

Re: Podekovaní

23 kvě. 2007, 22:32

dr. Avalanche píše:Rad bych podekoval adminum/adminovi tohoto fora. Vlastni blbosti jsem si zablokoval ucet a nejen, ze me neposlali do haje, ale zareagolali promtne v radu hodin a ucet mi odblokovali. Takovy pristup nema lecktery komercni server.

Takze diky moc dr. Avalanche


není zač, to se občas stává

06 čer. 2007, 22:42

Rad bych vam podekoval za to, ze tohle forum existuje. Je to pro mne jista forma klidu, kdyz si muzu nezavysle a bez predsudku vymenovat nazory s lidmi, jez bych asi mimo sit jen sotva potkal.

07 čer. 2007, 13:28

beda píše:Rad bych vam podekoval za to, ze tohle forum existuje. Je to pro mne jista forma klidu, kdyz si muzu nezavysle a bez predsudku vymenovat nazory s lidmi, jez bych asi mimo sit jen sotva potkal.
:smoke5: taky děkuju je tady hrozná čurina :lol:

Re:

01 zář. 2011, 09:30

Zdravím adminy,


Honza Krejčíř aka JaN má problém s přihlášením na Dýmku - už druhý den: "nerozjel jsem to ani v exploreru, nacte mi to dymka.net, ale forum uz ne". Mohli byste se mu podívat na účet a informovat ho na e-mail?

Díky, Přemek

Re: Adminům a administrátorům...

01 zář. 2011, 09:38

já ti nevím, mně všechno chodí a JaNův profil jsem normálně otevřel. asi bude problém spíš někde u něj.

Re: Re:

01 zář. 2011, 09:50

Přemek77 píše:Zdravím adminy,


Honza Krejčíř aka JaN má problém s přihlášením na Dýmku - už druhý den: "nerozjel jsem to ani v exploreru, nacte mi to dymka.net, ale forum uz ne". Mohli byste se mu podívat na účet a informovat ho na e-mail?

Díky, Přemek


V administraci má zalogování dnes v 8:12, takže to, co píše, se jeví jako velmi nepravděpodobné.
Každopádně pokud se mu vůbec neotevře nic na adrese http://dymka.net/bb , pak je problém u něj. Asi cookies. Napíšu mu.

Re: Re:

01 zář. 2011, 09:57

Fénix píše:Napíšu mu.


Dobrý, už se mu to rozjelo!!
/Ad 8:12 - nalogovat se mohl, ale nešlo mu otevřít fórum/

Re: Adminům a administrátorům...

01 zář. 2011, 09:59

Včera a dnes mi nešlo načíst dýmku a některé další weby, ale naopak jiné šly perfektně, takže nějaké poruchy na trasách.

Re: Adminům a administrátorům...

01 zář. 2011, 10:01

Dr. Králíková se nás snaží umlčet, ale my se nedáme.. :naughty: :!:
Odeslat odpověď