Tabaky.cz

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod ypres.bass » 09 úno. 2008, 14:28

pasingr píše:Myslím, že žádná statistika nepomůže, protože jde o věc vkusu a chuti. Ať každý píše za sebe a časem si najdu svého recenzenta, který bude mít podobné chutě jako já. Něco jako v kultuře. Když film pochválí pan A, mohl by být dobrý, když jej pochválí pan B, tak na něj nejdu a když dostane cenu X, tak je to zaručený propadák. :wink:
na podobném principu mám ovlivňování vkusu naší mamky když nechci aby si nečím kazila vkus, tak jí to začnu předem chválit a mám pak jistotu, že si to vživotě nepustí...

OT
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod gotreg » 09 úno. 2008, 15:15

Teda když vás čtu tak se divím, jak jsem - coby začátečník s tabáky - mohl přežít bez ztráty kytičky stávající verzi recenzí.

Asi jsem nějakej divnej, nebo výjimečně nadanej ....

(ano, jsem jedovatej, ale mám pocit, že se snažíte - byť v lehčí formě - chránit člověka před sebou samým)
Uživatelský avatar
gotreg
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1050
Věk: 47
Registrován: 07 led. 2006, 20:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod basa333 » 09 úno. 2008, 15:27

lze se na to dívat tak i tak, jak říkám, třeba by to někomu pomohlo, ale nic zásadního to asi nebude. myslím, že se na nějaké vylepšování chlapsky vyse.... a bude zase (chvíli) klid :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Breer » 09 úno. 2008, 15:35

ako som uz pisal, v jednoduchosti je krasa..

naco menit nieco co doteraz dobre fungovalo a verim, ze fungovat bude, nech si kazdy napise recenziu podla svojej chute a ci uz ohodnoti, alebo nie zalezi na nom, ved vsetci mame svoj nazor a kto chce ten si stale svoj oblubeny tabak najde :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod Alferi » 09 úno. 2008, 15:40

Známkování "kvality" recenzí se mi taky nelíbí. Ale nápad s uvedením vlatních tabákových preferencí by stál za realizaci. Stačilo by prostých pár řádků v profilu jako:
naturály (dánské a německé aromatiky; anglické aromatiky; perique směsi; latakie;...) - nekouřím/občas/pravidelně/denní chléb
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod pitrson » 09 úno. 2008, 16:19

Breer píše:...naco menit nieco co doteraz dobre fungovalo a verim, ze fungovat bude, ...

tak touhle myslenkou kdyby se ridili uz nasi predkove, tak sme dodneska mohli bydlet v jeskynich a ohen rozdelavat kresanim...

Alferi píše:Známkování "kvality" recenzí se mi taky nelíbí. Ale nápad s uvedením vlatních tabákových preferencí by stál za realizaci. Stačilo by prostých pár řádků v profilu jako:
naturály (dánské a německé aromatiky; anglické aromatiky; perique směsi; latakie;...) - nekouřím/občas/pravidelně/denní chléb

Proc delat nejaky slozity znamkovani, staci prece dat hlas. Je prece ve vysledku jedno, jestli si prectu jednu recenzi u ktery bude napsano, ze dostala 10 hlasu, nebo deset v podstate stejnejch recenzi, ne? Jenom prvni zpusob bude urcite prehlednejsi a navic odpadne 'mlaceni prazdne slamy' :wink: Naopak moc neverim na vypovidaci hodnotu bobtnajicich profilu :twisted:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Příspěvekod basa333 » 09 úno. 2008, 16:25

to pitrson: zcela s tebou souhlasím, ale asi jsme tu sami... asi je opravdu lepší a jednodušší mít 50 recenzí na každý tabák, ze kterých nakonec nebude moudrý nikdo, ale někdo asi přeci. takže klid :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod pitrson » 09 úno. 2008, 16:33

basa333 píše:to pitrson: zcela s tebou souhlasím, ale asi jsme tu sami... asi je opravdu lepší a jednodušší mít 50 recenzí na každý tabák, ze kterých nakonec nebude moudrý nikdo, ale někdo asi přeci. takže klid :wink:

Ale jo, ja vim :wink: Vono by to bylo aktualni az ve stavu, kdyby tech recenzi bylo radove vic. Zatim s prehlednosti problem neni. Ja jen, ze se mi zdalo, ze je zajem neco menit :D
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Příspěvekod klasik51 » 09 úno. 2008, 18:41

basa333 píše:lze se na to dívat tak i tak, jak říkám, třeba by to někomu pomohlo, ale nic zásadního to asi nebude. myslím, že se na nějaké vylepšování chlapsky vyse.... a bude zase (chvíli) klid :wink:

Správně a bude klid,dyk je to dobrý tak jak to je.
Jo a 50 recenzí snad žádný tabák nemá. :shock:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Příspěvekod bromden » 09 úno. 2008, 19:55

To je tedy opravdu narovnávák na vohejbák... :roll:

A pak se bude známkovat jak kdo kvalitně známkuje recenze, a jak kdo známkuje kvalitní známkování kvalitních známkovačů, každej v jedný ruce typizované zaškatulkování a v druhý semafor...

:twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Breer » 09 úno. 2008, 20:08

pitrson píše:
Breer píše:...naco menit nieco co doteraz dobre fungovalo a verim, ze fungovat bude, ...

tak touhle myslenkou kdyby se ridili uz nasi predkove, tak sme dodneska mohli bydlet v jeskynich a ohen rozdelavat kresanim...


vytrhavas z kontextu, tabaky.cz fungovali doteraz a myslim, ze budu fungovat aj nadalej bez vselijakych chobotin, ktore tu prezentujete..podla mna je to zavadzanie cenzury a nic sa tym nezlepsi a ani nezjednodusi :roll:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod klasik51 » 09 úno. 2008, 20:11

bromden píše:To je tedy opravdu narovnávák na vohejbák... :roll:

A pak se bude známkovat jak kdo kvalitně známkuje recenze, a jak kdo známkuje kvalitní známkování kvalitních známkovačů, každej v jedný ruce typizované zaškatulkování a v druhý semafor...

:twisted:

Asi tak.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Příspěvekod Fanys » 09 úno. 2008, 20:42

Měl bych ještě jednu připomínku. Jak chutná tabák mě si rád vyzkouším sám, ale víc by mne zajímaly Vaše zkušenosti, jak na hodnocený tabák reaguje okolí. Nezaujaté pokusné osoby jsou totiž dost vzácné.
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Příspěvekod BATRACHOS » 10 úno. 2008, 23:13

basa333 píše:no, já bych jako jediné zlepšení viděl (ale nechci to prosazovat - je to jen návrh) a myslím, že už to někdo navrhoval, jen jsem línej to hledat - zavést hodnocení recenzí, třeba 1 - 2 - 3 a toto bodové hodnocení by se u recenzí sčítalo. no a podle počtu bodu by si pak každý mohl (a nemusel) vytvořit názor na sílu a pravdivost recenze. ale jestli by to opravdu reálně celé věci prospělo, to fakt nevím


:arrow: basa, Pitrson:
Ba ne, já se přidávám, mně se to také líbí.
Ale právě bych u toho hlasu ještě ocenil ten semafór - tedy např:

recenze Basa - souhlasí X naturistů + Y latakistů
- nesouhlasí Z cukrářů + W latakistů

jinak počet souhlasů neznamená nic.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod basa333 » 11 úno. 2008, 07:32

jakkoli s tebou souhlasím, neumím si představit, že by tvůj návrh došel realizace (viz předchozí příspěvky)
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků