Tabaky.cz

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: tabaky.cz

Příspěvekod POGO » 23 led. 2007, 19:14

Michal Hubacz píše:Tak jsme vam to trochu upravili aby to nebylo tak frustrujici..:)) :twisted:


Vypadá to líp.Ale kdyby jsi měl Michale mít problémy s tím že to varování není dostačující,budu rozhodně pro,mít tam to šílené varování jen když ty stránky budou fungovat.
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod piter » 11 čer. 2007, 15:17

Michal Hubacz píše:Na www.tabaky.cz jste překročili hranici 800 recenzí. Za osmistou recenzi byla vypsána odměna dýmka Stanislaw. Získal ji Cifro. Je vypsaná nová odměna za 850 recenzi. Podrobnosti na titulní stránce www.tabaky.cz
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Alferi » 11 čer. 2007, 15:20

piter píše:
Michal Hubacz píše:Za osmistou recenzi byla vypsána odměna dýmka Stanislaw. Získal ji Cifro.

Ale že si to pěkně posichroval. :D
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Michal Hubacz » 11 čer. 2007, 15:22

Alferi píše:
piter píše:
Michal Hubacz píše:Za osmistou recenzi byla vypsána odměna dýmka Stanislaw. Získal ji Cifro.

Ale že si to pěkně posichroval. :D


myslim ze sichrovani bylo uplne zbytecne..je to jako na ebay.......klidne mohl napsat dvacet recenzi pred osmistou ale osmistou mohl nekdo odklepnout driv nez on.::))
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Alferi » 11 čer. 2007, 15:24

Michal Hubacz píše:
Alferi píše:
piter píše:
Michal Hubacz píše:Za osmistou recenzi byla vypsána odměna dýmka Stanislaw. Získal ji Cifro.

Ale že si to pěkně posichroval. :D


myslim ze sichrovani bylo uplne zbytecne..je to jako na ebay.......klidne mohl napsat dvacet recenzi pred osmistou ale osmistou mohl nekdo odklepnout driv nez on.::))

Nepochybně to odesílal o půl čtvrté ráno. :)
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod ypres.bass » 11 čer. 2007, 16:57

Alferi píše:
piter píše:
Michal Hubacz píše:Za osmistou recenzi byla vypsána odměna dýmka Stanislaw. Získal ji Cifro.

Ale že si to pěkně posichroval. :D
no mně udělal čáru přes rozpočet, protože jsem si to chctěl taky posichrovat a ty recenze co jsem tam ráno poslal jsem měl nachystané už 2 týdny a dneska chtěl sesmolit jestě 3 >>> největší sranda je, že dneska jsme si v noci zapisovali koleje a já jsem chtěl jet skrz noc, ale před půl třetí jsem usnul a probudil se 3.10 >>> cifro tam 800 dal 2:56...

no nenas...o by vás to to?

sláva výhercům, čest usnuvším...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Alferi » 11 čer. 2007, 17:05

ypres.bass píše:no mně udělal čáru přes rozpočet, protože jsem si to chctěl taky posichrovat a ty recenze co jsem tam ráno poslal jsem měl nachystané už 2 týdny a dneska chtěl sesmolit jestě 3 >>> největší sranda je, že dneska jsme si v noci zapisovali koleje a já jsem chtěl jet skrz noc, ale před půl třetí jsem usnul a probudil se 3.10 >>> cifro tam 800 dal 2:56...

no nenas...o by vás to to?

sláva výhercům, čest usnuvším...

Kašli na to. Recenze přece píšeme pro dobro ostaních kolegů-dýmkařů, abychom ušetřili muk při kouření nevydařených nákupů. 8) Dobrý pocit z toho je nám dostatečnou odměnou.

(kdyby se dávala aspoň petersonka, to bych možná taky ponocoval :D )
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod ypres.bass » 11 čer. 2007, 17:20

Alferi píše:
ypres.bass píše:no mně udělal čáru přes rozpočet, protože jsem si to chctěl taky posichrovat a ty recenze co jsem tam ráno poslal jsem měl nachystané už 2 týdny a dneska chtěl sesmolit jestě 3 >>> největší sranda je, že dneska jsme si v noci zapisovali koleje a já jsem chtěl jet skrz noc, ale před půl třetí jsem usnul a probudil se 3.10 >>> cifro tam 800 dal 2:56...

no nenas...o by vás to to?

sláva výhercům, čest usnuvším...

Kašli na to. Recenze přece píšeme pro dobro ostaních kolegů-dýmkařů, abychom ušetřili muk při kouření nevydařených nákupů. 8) Dobrý pocit z toho je nám dostatečnou odměnou.

(kdyby se dávala aspoň petersonka, to bych možná taky ponocoval :D )
no to máš 200% pravdu, ale já jakožto stará socka jsem toho chtěl sprostě využít...

no nic, Cifro užij si ji ve zdraví... :smoke1:
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod JardaS » 11 čer. 2007, 17:24

Jestli jsem někdy napsal nějakou recenzi , tak jsem ji napsal pro to , abych se podělil s ostatními nad pocitem a tím co kouřím a ne pro nějakou dýmku .
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod JardaS » 11 čer. 2007, 17:29

ypres.bass :arrow:

..... ale jestli se neurazíš , tak na podzimním srazu bychom mohli udělat sbírku . A není boha , aby se na tu Stanislawku nevybralo . Pak můžeš říci : mám ji od členů Pipe clubu . :)
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod ypres.bass » 11 čer. 2007, 17:38

JardaS píše:ypres.bass :arrow:

..... ale jestli se neurazíš , tak na podzimním srazu bychom mohli udělat sbírku . A není boha , aby se na tu Stanislawku nevybralo . Pak můžeš říci : mám ji od členů Pipe clubu . :)
socka jsem, ale zas taková ne...ale dík za soucit...akorát přemýšlím jestli se nemám urazit, ale neudám to páč vím že to všichni myslíte dobře...

nepřijal bych ji!
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod JardaS » 11 čer. 2007, 18:00

ypres.bass :arrow:

Napsals to tak upřímně , že jsem to nemohl přejít a jinak než co nejúpřimněji napsat , aby Ti to nebylo tak moc líto . :D
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

dymka

Příspěvekod Michal Hubacz » 11 čer. 2007, 18:22

No snad jsem Vas avizovanou odmenou neurazil..:)) Samozrejme ze vim proc pisete recenze a predpokladam ze je ze stejneho duvodu budete psat i nadale. Dymka za xtou recenzi je jen motivaci pro ty, kteri zatim recenzi nenapsali i kdyz maji na tabaky ktere kouri vlastni nazor ale i pro ostatni co je pisou standardne. Ale mate pravdu, takhle to neni uplne idealni. Dymku za 850 recenzi jeste necham, ale do te doby prehodnotim system vyhodnocovani. :twisted: 8) Do budoucna bych chtel aktivnim recenzentum davat vzorky vybranych tabaku k otestovani - zatim jen napad .....
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Re: dymka

Příspěvekod Scalex » 11 čer. 2007, 18:37

Michal Hubacz píše:No snad jsem Vas avizovanou odmenou neurazil..:))


Naopak, já si myslím, že právě pro nemajetné studenty to byla zajímavá cesta, jak přijít k dýmce (všichni víme, že to není levný koníček).

Michal Hubacz píše:Do budoucna bych chtel aktivnim recenzentum davat vzorky vybranych tabaku k otestovani - zatim jen napad .....


A to je taky hezký nápad. S tím, že daný recenzent bude povinen na takový tabák napsat recenzi, aby bylo recenzí stále víc a víc a já měl nad čím slintat. 8^)
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: dymka

Příspěvekod Šimi » 11 čer. 2007, 18:56

Michal Hubacz píše:No snad jsem Vas avizovanou odmenou neurazil..:)) Samozrejme ze vim proc pisete recenze a predpokladam ze je ze stejneho duvodu budete psat i nadale. Dymka za xtou recenzi je jen motivaci pro ty, kteri zatim recenzi nenapsali i kdyz maji na tabaky ktere kouri vlastni nazor ale i pro ostatni co je pisou standardne. Ale mate pravdu, takhle to neni uplne idealni. Dymku za 850 recenzi jeste necham, ale do te doby prehodnotim system vyhodnocovani. :twisted: 8) Do budoucna bych chtel aktivnim recenzentum davat vzorky vybranych tabaku k otestovani - zatim jen napad .....


To abych se už konečně dokopal k překonání svého odporu k literárnímu tvoření :lol: .
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 88 návštevníků