Tabaky.cz

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod Fénix » 08 úno. 2008, 16:39

tak zase já si nemyslím, že by nebylo co vylepšovat, akorát ty návrhy co padly mi připadají zcestné
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod klasik51 » 08 úno. 2008, 16:43

Fénix píše:tak zase já si nemyslím, že by nebylo co vylepšovat, akorát ty návrhy co padly mi připadají zcestné

no a o tom přeci mluvim,vycházel jsem pochopitelně z těch návrhů,které tady padly.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Příspěvekod bromden » 09 úno. 2008, 11:01

Jediné zlepšení které ještě nebylo navrženo je vylepšení vašich názorů na stávající podobu tabáků.cz :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod basa333 » 09 úno. 2008, 11:13

no, já bych jako jediné zlepšení viděl (ale nechci to prosazovat - je to jen návrh) a myslím, že už to někdo navrhoval, jen jsem línej to hledat - zavést hodnocení recenzí, třeba 1 - 2 - 3 a toto bodové hodnocení by se u recenzí sčítalo. no a podle počtu bodu by si pak každý mohl (a nemusel) vytvořit názor na sílu a pravdivost recenze. ale jestli by to opravdu reálně celé věci prospělo, to fakt nevím
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod pitrson » 09 úno. 2008, 12:10

klasik51 píše:
Fénix píše:tak zase já si nemyslím, že by nebylo co vylepšovat, akorát ty návrhy co padly mi připadají zcestné

no a o tom přeci mluvim,vycházel jsem pochopitelně z těch návrhů,které tady padly.

Mne ten navrh, dat ostatnim moznost se nejakym zpusobem ztotoznit se s jiz napsanou recenzi, pride naopak velmi dobry. Dalo by se poznat, komu se podarilo vystihnout vetsinovy pohled na tabak a kdo je se svym nazorem osamocen.
Osobne mam problem psat recenze na tabaky, ktere jsou uz probrany dostatecne. Mit moznost pripojit se k necemu jiz recenemu, mi pride jako celkem elegantni reseni. Proc po 50-te psat totez, ze? ;-)
Treba to pak i tobaccoreviews prevezme... :wink:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Příspěvekod baronstrasil » 09 úno. 2008, 12:27

hodnotenie recenzii 1-5 je skvela vec :) hlasujem za .)
Uživatelský avatar
baronstrasil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 51
Registrován: 19 zář. 2007, 18:29
Bydliště: bratislava

Příspěvekod mihra » 09 úno. 2008, 12:56

Co je pravdivost recenze? Vždyť každý máme jinou chuť! Já za bernou minci beru kuřáky, kteří se mnou mají shodný názor na mně známý tabák. Ti mě pak inspirují ke koupi tabáku, který neznám.
Recenzent by měl tabák známkovat podle toho, jak chutná jemu osobně, ne podle toho, jakou známku mu dali předrecenzenti. Za nejideálnější bych považoval hodnocení tabáku naslepo, název tabáku se dozvědět až po hodnocení.
Uživatelský avatar
mihra
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1810
Věk: 91
Registrován: 14 kvě. 2007, 10:59
Bydliště: Roudnice nad Labem

Příspěvekod basa333 » 09 úno. 2008, 13:00

no ale přece když s tou recenzí nesouhlasím, tak ji neznámkuji. neumím si představit, že by nějaká recenze dostala hodně bodů proto, že je nepravdivá. sice se vždycky může najít někdo, komu ten tabák nakonec i přes vysoký počet bodů v recenzi nebude chutnat, ale na druhou stranu to bodové hodnocení může pomoci třeba začátečníkům, kteří se ještě nebudou umět jinak orientovat
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod jcp » 09 úno. 2008, 13:02

pitrson píše:Mne ten navrh, dat ostatnim moznost se nejakym zpusobem ztotoznit se s jiz napsanou recenzi, pride naopak velmi dobry. Dalo by se poznat, komu se podarilo vystihnout vetsinovy pohled na tabak a kdo je se svym nazorem osamocen.
Osobne mam problem psat recenze na tabaky, ktere jsou uz probrany dostatecne. Mit moznost pripojit se k necemu jiz recenemu, mi pride jako celkem elegantni reseni. Proc po 50-te psat totez, ze? ;-)
Treba to pak i tobaccoreviews prevezme... :wink:

tohle vůbec není nerozumný - i mě připadá blbý psát recenzi na tabák kterej už má 6-8 recenzí s kterejma navíc souhlasím :)
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Fénix » 09 úno. 2008, 13:11

mihra píše:Za nejideálnější bych považoval hodnocení tabáku naslepo, název tabáku se dozvědět až po hodnocení.


tady jsem se nějak ztratil :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod ypres.bass » 09 úno. 2008, 13:16

jcp píše:
pitrson píše:Mne ten navrh, dat ostatnim moznost se nejakym zpusobem ztotoznit se s jiz napsanou recenzi, pride naopak velmi dobry. Dalo by se poznat, komu se podarilo vystihnout vetsinovy pohled na tabak a kdo je se svym nazorem osamocen.
Osobne mam problem psat recenze na tabaky, ktere jsou uz probrany dostatecne. Mit moznost pripojit se k necemu jiz recenemu, mi pride jako celkem elegantni reseni. Proc po 50-te psat totez, ze? ;-)
Treba to pak i tobaccoreviews prevezme... :wink:

tohle vůbec není nerozumný - i mě připadá blbý psát recenzi na tabák kterej už má 6-8 recenzí s kterejma navíc souhlasím :)
no s tím zase nesouhlasím já, protože pokud má jeden tabák třeba 15 recenzí, tak je dle mého mnohem důveryhodnější než ten s třema ... já třeba když vidím tabák co má hen 1,2 po 15 recenzích, tak mu veřím víc než tomu co má 1,1 po třech.

ale nemuselo by být marné rozšířit možnost oblíbených na víc než na tři
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod mihra » 09 úno. 2008, 13:21

:arrow: Fenix
Mám na mysli něco jako degustátorské soutěže...
Uživatelský avatar
mihra
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1810
Věk: 91
Registrován: 14 kvě. 2007, 10:59
Bydliště: Roudnice nad Labem

Příspěvekod basa333 » 09 úno. 2008, 13:21

to ypres:
a co by ti přišlo jako větší argument pro koupi určitého tabáku? 15 recenzí, jejichž kvalitu bys musel nějak sám vyhodnotit nebo 2 - 3 recenze, které by měly všechny vysoký počet bodů a tedy by byly velkým počtem recenzentů shledány pravdivými a spolehlivými?
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod ypres.bass » 09 úno. 2008, 13:33

basa333 píše:to ypres:
a co by ti přišlo jako větší argument pro koupi určitého tabáku? 15 recenzí, jejichž kvalitu bys musel nějak sám vyhodnotit nebo 2 - 3 recenze, které by měly všechny vysoký počet bodů a tedy by byly velkým počtem recenzentů shledány pravdivými a spolehlivými?
no já jsem myslel to, že když mu vydrží těch 1,2 i po těch 15rec, tak to asi nebude žádná sr****.
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Fanys » 09 úno. 2008, 14:16

Myslím, že žádná statistika nepomůže, protože jde o věc vkusu a chuti. Ať každý píše za sebe a časem si najdu svého recenzenta, který bude mít podobné chutě jako já. Něco jako v kultuře. Když film pochválí pan A, mohl by být dobrý, když jej pochválí pan B, tak na něj nejdu a když dostane cenu X, tak je to zaručený propadák. :wink:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 161 návštevníků