Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

11 úno. 2008, 17:01

basa333 píše:jakkoli s tebou souhlasím, neumím si představit, že by tvůj návrh došel realizace (viz předchozí příspěvky)

jakkoli s tebou nesouhlasim,umim si představit,že by tvůj návrh nedošel
realizace :twisted:

22 úno. 2008, 08:49

Rozmyslali ste uz o RSS/Atom na strankach? Dalo by sa 'subscibovat' a clovek by dostal echo, ked je tam nejaka nova recenzia, alebo novy tabak.
Hm?

22 úno. 2008, 12:03

tritrek píše:Rozmyslali ste uz o RSS/Atom na strankach? Dalo by sa 'subscibovat' a clovek by dostal echo, ked je tam nejaka nova recenzia, alebo novy tabak.
Hm?
kdo má mozillu, tak mu stačí rozšíření Notify (upozorňuje to na každou změnu stránky)

22 úno. 2008, 12:33

ypres.bass píše:
tritrek píše:Rozmyslali ste uz o RSS/Atom na strankach? Dalo by sa 'subscibovat' a clovek by dostal echo, ked je tam nejaka nova recenzia, alebo novy tabak.
Hm?
kdo má mozillu, tak mu stačí rozšíření Notify (upozorňuje to na každou změnu stránky)


ano, ale to je len workaround...

22 úno. 2008, 13:49

ypres.bass píše:kdo má mozillu, tak mu stačí rozšíření Notify (upozorňuje to na každou změnu stránky)
No RSS je rozhodopádně elegantnější řešení, navíc zcela nezávislé na prohlížeči.

25 úno. 2008, 08:14

chtěl jsem změnit u sweet rum twist formu tabáku na rope a dalo mi to tuhle hlášku:

Došlo k chybě You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'filler' leaf. This is then spun into a rope form before being made into a roll w' at line 1
Obrázek vložen.


co to je?

25 úno. 2008, 13:43

basa333 píše:chtěl jsem změnit u sweet rum twist formu tabáku na rope a dalo mi to tuhle hlášku:

.. syntax to use near 'filler' leaf. ..

typuju, ze ma problem se znakem apostrof (') u slova 'filler' - nahrad to tam uvozovkou na "filler"
MSSQL pouzva apostrof k uvozovani text. retezcu a v kodu to asi neni osetreny...

25 úno. 2008, 13:52

máš pravdu, už jsem to opravil. díky

25 úno. 2008, 21:46

Na tabáky je u Ennerdale napsáno, že je dostupný v ČR, nikde jsem ho ale neviděl. Dá se někde sehnat?

26 úno. 2008, 08:29

shero píše:Na tabáky je u Ennerdale napsáno, že je dostupný v ČR, nikde jsem ho ale neviděl. Dá se někde sehnat?

V Praze pochopitelně - u Hingara ve Štěpánské, u Churchilla na Můstku ..

26 úno. 2008, 10:36

Dá se ten Ennerdale sehnat i v krabičce?

26 úno. 2008, 10:42

V krabičce jsem jej nikde neviděl , jen v tobolce :D

26 úno. 2008, 10:57

shero píše:Dá se ten Ennerdale sehnat i v krabičce?
Obrázek

26 úno. 2008, 11:11

V krabičce jsem jej viděl jen v USA :D

26 úno. 2008, 11:14

JardaS píše:V krabičce jsem jej viděl jen v USA :D
ten můj obrázek je z améru
Odeslat odpověď