NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Uživatelské hodnocení - dýmky nebo hvězdičky ?

Dýmky ve stojánku
16
28%
Malé dýmky ve stojánku
25
43%
Původní hvězdičky
17
29%
 
Celkem hlasů : 58

18 lis. 2006, 11:27

Je to tak jak píše Drak , plešouna mám já , ale vlasů mám zatím dost :D

18 lis. 2006, 13:25

Mack píše:mě se to moc nelíbí, vypadá to,jako nějaký hřebínek.... já, ač nejsem holohlavý mám na avararu plešounka a trochu mi to vadí :lol: :lol:
vzpomněl jsem si na jedno angl. přísloví : nepouštěj se do oprav něčeho, pokud to není rozbité....


To bylo na vyžádání, mám samozřejmě na práci dost jiných věcí než abych dělal podobné činy z nudy :)

18 lis. 2006, 13:47

Krhút píše:Malé dýmečky jsou hezké , ale osobně bych se také přimlouval za dýmečky z profilu - jednoduchá grafika a bez stojánku , který je dost přebíjí


detto

18 lis. 2006, 17:16

Pár dní jsem tu nebyl a už takový hrozný zvraty tady. Já si říkal, co to je za koštata, u těch avatarů, jestli to není něco jako že jě čarodějnice a poletí na koštěti nebo co...

Pak mi došlo že to jsou hodnosti a že je to teď místo hvězdiček. A teprve když jsem se propracoval k tomuhle nepřečtenýmu threadu jsem poznal, že to maj bejt dýmky na stojánku. No nápad je to hezkej, ale zpracování nehezký. Není to z toho poznat.

Když už chcete mít něco extra místo standardních hvězdiček, dejte tam dýmečky. Ale prosímvás stylizovaný dýmečky, ikonečky. Obrys nebo silueta stačí. Žádný truecolorový zmenšeniny, který pak nejsou poznat.

18 lis. 2006, 17:21

Zababa píše:Když už chcete mít něco extra místo standardních hvězdiček, dejte tam dýmečky. Ale prosímvás stylizovaný dýmečky, ikonečky. Obrys nebo silueta stačí.


jj, kdyz uz, tak takhle

18 lis. 2006, 17:29

piter píše:
Zababa píše:Když už chcete mít něco extra místo standardních hvězdiček, dejte tam dýmečky. Ale prosímvás stylizovaný dýmečky, ikonečky. Obrys nebo silueta stačí.


jj, kdyz uz, tak takhle

říkal jsem vám to samý :twisted:

18 lis. 2006, 18:31

bigdragon píše:....říkal jsem vám to samý :twisted:


Jo,.......... to si piš!
Zabilu je! ............ ani nemrknu!!!

19 lis. 2006, 15:02

No, stojanek se mi nelibi. Co takhle pouzit nase logo - treba nejak takhle (asi by to chtelo trosku jine velikosti/rozestupy - proste to berte jen jako rychle udelanou ilustraci)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

19 lis. 2006, 15:13

"Tahle stranka" zobrazena s dymeckami z loga
Naposledy upravil seng dne 19 lis. 2006, 15:21, celkově upraveno 1

19 lis. 2006, 15:15

Řekl bych, že ve vhodné velikosti to vypadá velmi nadějně.

19 lis. 2006, 15:21

Taky se mi to libi.

19 lis. 2006, 15:23

jo jo tohle je správně zvolený směr :wink:

19 lis. 2006, 15:31

Jsem pro.
Možná by to chtělo zkusit udělat bez toho pozadí.
Ale i tak jak to je, se mi to líbí víc než hvězdičky i stojánek.

19 lis. 2006, 15:33

Šimi píše:Jsem pro.
Možná by to chtělo zkusit udělat bez toho pozadí.
Ale i tak jak to je, se mi to líbí víc než hvězdičky i stojánek.


Bez jakeho pozadi? Je to pruhledne png bez pozadi. I kdyz ted mi doslo, ze s tim ma IE problemy. Muzes se na to kouknout v firefoxu (pokud tak necinis), pripadne sem muzu hodit screenshot.

19 lis. 2006, 15:33

sengu, uhodil jsi klinček na hlavičku, jsi špica... :!:
Odeslat odpověď