NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Uživatelské hodnocení - dýmky nebo hvězdičky ?

Dýmky ve stojánku
16
28%
Malé dýmky ve stojánku
25
43%
Původní hvězdičky
17
29%
 
Celkem hlasů : 58

19 lis. 2006, 15:35

seng píše:Bez jakeho pozadi? Je to pruhledne png bez pozadi. I kdyz ted mi doslo, ze s tim ma IE problemy. Muzes se na to kouknout v firefoxu (pokud tak necinis), pripadne sem muzu hodit screenshot.


Je to tak, chyba je v mém prohlížeči :wink:

19 lis. 2006, 15:38

Ok. Koukni na http://seng.wz.cz/images/screenshot.jpg

19 lis. 2006, 15:52

seng píše:Ok. Koukni na http://seng.wz.cz/images/screenshot.jpg


super a fajky trosku tmavsie a bentkovitejsie, nech to nie je take roztahane :puffy:

19 lis. 2006, 15:53

Sengův návrh se mi taky moc líbí - jasné, přehledné...já bych byl pro... :puffy:

19 lis. 2006, 16:13

Tak nějak jsem si to představoval, jenom by mohly být drobet menší.

19 lis. 2006, 16:31

Drobet mensi se mi nedari, zkusil jsem je dat aspon bliz k sobe. Kazdopadne je to posledni pokus, ktery si dneska zkousim. Tady je mate vedle sebe:
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

A screenshooty: zprcle a siroke

19 lis. 2006, 16:36

to seng - dobrá práce také se mi to líbí mnohem více.
A přijdou mi lepší ty roztáhlejší

19 lis. 2006, 16:46

jasně místa je dost široké :wink:

19 lis. 2006, 17:05

tak si to nejak predstavujem a roztiahnute :wink:

19 lis. 2006, 17:53

moc pěkné nice :smoke5:

19 lis. 2006, 18:04

Diky vsem za pochvaly/vyjadreni spokojenosti.

Bohuzel to vypada hezky jen v png (semi-transparentni barvy na okraji dymky), v GIFu uz je to desny (tj. da dost prace, aby to hezky vypadalo).

Existuji nejake fixy, pro toto pouziti je asi idealni http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=391817 (obrazky s nastavenou size nepouzivame, pozadi v png taky nemame a jine chyby nema :wink: )

No, a nebo donutime lidi, aby nepouzivali IE, nebo alespon pouzivali IE 7, ktery uz by konecne mel umet transparentni png.

19 lis. 2006, 18:06

send: skvela prace !!! :shock:

mi se vic libi ty mene siroke (druhe imho moc rozsiruji panel s avatarem)

btw takovy mensi graficky navrh - co kdyby meli moderatori a admini nejak barevne odlisene fajecky (hodnosti) jako to maji na jinych forech (napr moderatori nadech do zelena, Fenix do cervena, Simon taky nebo do fialova (?) ), aby to tu bylo pestrejsi :)

Sengu zkusil bys jak by to vypadalo?

19 lis. 2006, 18:38

piter píše:btw takovy mensi graficky navrh - co kdyby meli moderatori a admini nejak barevne odlisene fajecky (hodnosti) jako to maji na jinych forech (napr moderatori nadech do zelena, Fenix do cervena, Simon taky nebo do fialova (?) ), aby to tu bylo pestrejsi :)

Jsem vážně zvědav, co bude fialové fajfce říkat Administrator :mrgreen:

19 lis. 2006, 18:48

Alferi píše:Jsem vážně zvědav, co bude fialové fajfce říkat Administrator :mrgreen:


no do fialova asi nebude to prave orechove, i kdyz verim, ze by seng namichal barvu tak, ze by i tato byla pekna :)

19 lis. 2006, 18:54

Seng mě inspiroval těmi barvami. Tady taky můj návrh.

Obrázek
Odeslat odpověď