Maly pruzkum

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Mate chut presunout se s diskusi o dymkach jinam?

Ne. Mam rad pravidla a stanovy a libi se mne jak Fenix vysvetlil Harelovi, ze si nemuze udelat sraz :)
11
48%
Ne. Sice nemam rad Fenixova pravidla a stanovy, ale chci zustat zde
4
17%
Ano. Fenix prekrocil rozumnou miru
8
35%
 
Celkem hlasů : 23

Příspěvekod Simon » 09 led. 2007, 00:06

piter píše:
Simon píše:po internetu je spousta mist, kde skupinka stejnejch lidi diskutuje i vic nez 10 let ... tak si zanalyzuj proc oni ano a dymka.net ne


chtel bych videt, jak skupina furt te samych lidi celych deset let v kuse bourlive diskutuje :?

S nicim takovym jsem se jeste nesetkal (pravda protoze sem ani nehledal), ale z toho, kde jsem byl, se mi dymka.net zda prave naopak jako nadejny kandidat na to, o cem ty mluvis.

Ono to tve pravidelne nadavani jake to tu je hrozne situaci dlouhodobe urcite nezlepsi.


tady (http://lopuch.cz/klub.php?klub=high_end) maji archiv od 2001, ale klub je starsi ... lide v zakladu stejni

stavajici dymka umre max do 2 let. do roka a do dne zmizi vetsina z tech, co maji k tematu co rict, pak to chvili bude zit z nahodnych zmatenych dotazu a jeste zmatenejsich odpovedi na ne a pak to zdechne a duvodem je ta prosazovana monotematika ve spojeni s tim, ze lide, co se znaji dlouho spolu proste na 1 tema nemluvi.

... na internetu se po diskusich pohybuju tak od 95tyho, predtim po bbskach. chyb co dela fenix na zdejsi diskusi sem videl neurekom
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod piter » 09 led. 2007, 00:11

Simon píše:chyb co dela fenix na zdejsi diskusi sem videl neurekom


ok takze tvoje reseni?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Simon » 09 led. 2007, 00:13

piter píše:
Simon píše:...dneska myslenku klubu pod svym vedenim navic fenix pohrbil svym dementnim pristupem k harelovu navrhu na sraz a svym naslednym chovanim namistrovaneho spratka


pred editaci to bylo urazene decko nebo jak? . . . ale jo, namistrovany spratek nasere spis :twisted: :roll:

Je pekne, jak hazis spinu na Fenixe (uznavam, ze na nektere veci imho nereagoval zrovna spravne), ackoli posleze se v diskusi snazil najit smirne reseni a rozumne vysvetloval pravou podstatu veci - urazeneji mi v teto fazi pak pripadal spis harel :?

harel: nic proti, ale i kdyz vim, ze te Fenix nastval, slo v podstate o hovno - napsal to i Simi - stredomoravaci chteli sraz uz nejakou dobu, nevyslo to - a vyvadel tak snad nekdo kvuli toho? Trochu mi to pripomnelo jak vysiloval tusim SHELL kvuli loga dymky.net :?
Ber to spis jako pohled nezaujateho pozorovatele (v pripade diskuse o srazu opravdu nezaujateho) a hlavne se kvuli toho znovu nenastvi, nemyslel jsem to nijak zle. HOWGH


a nevadi ti, ze vubec nechapes podstatu veci?
harel nedelal zadny oficialni a posveceny sraz, proste navrhl setkani dymkaru pac mel chut, cas a dobrou naladu ... nacez nebehl fenix se svym "hareluv napad zakazuji a prikazuji zapadni cechy".
takhle se fenix muze bavit se stromama u nich v lese a pokud pouzivas termin vysilovani, tak to sedi presne na fenixuv vystup.

jinak pro me byla prave tohle posledni kapka do ohne fenixova "presidentovani"
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 09 led. 2007, 00:14

piter píše:
Simon píše:chyb co dela fenix na zdejsi diskusi sem videl neurekom


ok takze tvoje reseni?


psal sem to tak pul roku zpatky
.. a uprimne, uz me dymka.net ani moc nezajima. jen si pockam co vymysli fenix
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod piter » 09 led. 2007, 00:30

uz se nechci moc vzrusovat, neb jsem ospaly - ale co se tyce "oficialniho" srazu tak je prece pochopitelne, ze by Fenix radsi preferoval sraz na zapade z duvodu spravedliveho rozdeleni - aby 2x nebyla jedna skupina clenu znevyhodnena. Treba mi to prijde jako malickost (dvakrat daleko dojizdet), ostatnim vsak nemusi.

Dale pak Fenix napsal, ze neni proti, aby se sraz v miste, ktere navrhoval Harel uskutecnil jako dalsi tedy 8. "oficialni sraz", pripadne pokud by se nenasel jiny organizator (zapadni), tak ze by mohl byt tam "oficialni" sraz nynejsi.

A proti nezavislemu slovenskemu srazu prece namitek nemel . . .

Kdyz se zamyslime pouze nad vecmi, ktere jsem zde napsal (a vynechame prehnane reakce z obou stran), je na tom snad neco tak prilis spatneho ci nelogickeho?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 09 led. 2007, 00:32

Delikátní threadík, Simone, můžeš si zatleskat :D

Vzhledem k tomu, co píšeš o nutnosti čtení všech příspěvků, nemohu předpokládat, že by ti snad unikla moje omluva a vysvětlení harelovi. Zároveň vzhledem k tomu, že tě stále považuju za (svým zvláštním způsobem) inteligentního člověka, nepředpokládám ani to, že bys mé příspěvky a vývoj ve srazovém threadu nepochopil. Proto vidím jen jediné, a to zlý úmysl, navíc provedený hodně jedovatě, a to i za pomoci lží. Nesouhlasím s piterem že ty příspěvky měly být přesunuty do Moderátorské diskuse, protože právě z nich je to dobře patrné.

Prezentovat své osobní mindráky v návaznosti na nešťastné nedorozumění, které samo o sobě i bez tvého přilévání do ohně způsobilo dost nepříjemností, mi připadá hodně nefér. Nikdy jsem nebyl proti diskusi o změnách (Dýmka.net, pipE-club), a všechny problémy s jejich provozem vznikající se snažím řešit k spokojenosti co největšího počtu lidí - a věřím, že všichni rozumní lidé to vidí.

Co hlavně nemohu pochopit je tvůj příspěvek o tom, jaké utrpení byla pro tebe, a dle tvých slov i imagaa, spolupráce na tvorbě Dýmka.net (viz přesunutý příspěvek) To mě opravdu dorazilo, vzhledem ktomu, že takovou věc jsi mi mohl napsat o mnoho mnoho měsíců dřív, a URČITĚ v jiném tónu. Věř mi, že bych tě (vás) tu nedržel kdybych to tušil. Nabídli jste mi spolupráci sami a já bych samozřejmě plně akceptoval i její odvolání. Ale to co jsi předvedl... :shock: Práce na Dýmce.net, na kterou čeká spousta našich kamarádů, se takhle kvůli tvé přetvářce (kterou nechápu) protahují na neúnosnou dobu.

Kdybys jen tušil, kolik lidí už mi radilo, abych tě konečně poslal do prdele... Ale já jsem bral tvé výplody jako svérázný, ale ne zle myšlený způsob, jakým komunikuješ se světem, a předpokládal, že jsme pořád na jedné lodi. Navíc si tě pořád pamatuju z Dýmky.tk jako pohodového člověka, a i lidé co tě znají osobně mi říkali, že ve skutečnosti nejsi takový hajzlík jak se prezentuješ na Foru.

No já tě přesto do prdele nepošlu, protože si pořád myslím, že alespoň z počátku jsme měli stejné cíle. Ovšem po tom co jsi předvedl, je myslím pro oba (a pro situaci na Foru) nejlepší, abychom se ohledně tvorby Dýmka.net rozešli. Budu rád, když se k tomu postavíš jako chlap, a administrátorskou údržbu Fora budeš vykonávat, než se jí ujme nový admin.

Každopáadně ale pokud by sis chtěl dělat nějaký trucprojekt, obávám se, že s tvým přístupem by tam asi většina diskusí vypadala jako tento thread . No offense, jen názor.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Breer » 09 led. 2007, 00:34

taketo veci by sa mal riesit ako uz vcera pisal harel face to face, a nie rozpisovanim sa a spominanim neviem koho,,, mozno by ste si dali po hube , ale dufam, ze na koniec by sa to skoncilo ozierackou a pri fajke ako vsetko...ale musim suhlasit so simonom, vedie sa tu zabomysia vojna, ako uz podotkol z dobre mysleneho navrhu na vikend straveny v krasnej prirode nizkych tatier, s fajkou, kamaratmi a nebudem si nahovarat , ze bez alkoholu..odrazu nastal velky problem, ze sa to neda...ako to..ved je kazdeho vec ci pride tam , alebo sem ci sa to bude volat 7. zraz alebo prvy slovensky, alebo to nbude bez nazvu..su to len malicherne picoviny, potom sa netreba cudovat ze ti kmenovi clenovia uz sem chodia len sporadicky...
v poslednych dnoch uz aj mna nejak prechadza chut kazdy den citat prispevky :cry: som tu len kratko, precital som skoro vsetky prispevky ci uz na starej dymke , alebo novej, posunulo ma tom velmi daleko a samozrejme aj obohatilo o skusenosti, aj ked nie vzdy sa podari fajku idealne napchat, ale ako vravi jeden kamos " sral to pes", nasiel vela kamaratov, s ktorymi sa rad stretnem hocikedy a hocikde...a priucim sa novym finesam, alebo len tak pokecame a budeme rozmyslat nad nesmrtelnostou chrusta,aj ked nie vzdy sa to da a bude dat..
a je pravda, ze mam blizsie do BB ako do Plzne preto vzdy budem za zraz , blizsie k bydlisku, nech uz sa vola akokolvek
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod Simon » 09 led. 2007, 00:46

Fénix píše:Delikátní threadík, Simone, můžeš si zatleskat :D

Vzhledem k tomu, co píšeš o nutnosti čtení všech příspěvků, nemohu předpokládat, že by ti snad unikla moje omluva a vysvětlení harelovi. Zároveň vzhledem k tomu, že tě stále považuju za (svým zvláštním způsobem) inteligentního člověka, nepředpokládám ani to, že bys mé příspěvky a vývoj ve srazovém threadu nepochopil. Proto vidím jen jediné, a to zlý úmysl, navíc provedený hodně jedovatě, a to i za pomoci lží. Nesouhlasím s piterem že ty příspěvky měly být přesunuty do Moderátorské diskuse, protože právě z nich je to dobře patrné.

Prezentovat své osobní mindráky v návaznosti na nešťastné nedorozumění, které samo o sobě i bez tvého přilévání do ohně způsobilo dost nepříjemností, mi připadá hodně nefér. Nikdy jsem nebyl proti diskusi o změnách (Dýmka.net, pipE-club), a všechny problémy s jejich provozem vznikající se snažím řešit k spokojenosti co největšího počtu lidí - a věřím, že všichni rozumní lidé to vidí.

Co hlavně nemohu pochopit je tvůj příspěvek o tom, jaké utrpení byla pro tebe, a dle tvých slov i imagaa, spolupráce na tvorbě Dýmka.net (viz přesunutý příspěvek) To mě opravdu dorazilo, vzhledem ktomu, že takovou věc jsi mi mohl napsat o mnoho mnoho měsíců dřív, a URČITĚ v jiném tónu. Věř mi, že bych tě (vás) tu nedržel kdybych to tušil. Nabídli jste mi spolupráci sami a já bych samozřejmě plně akceptoval i její odvolání. Ale to co jsi předvedl... :shock: Práce na Dýmce.net, na kterou čeká spousta našich kamarádů, se takhle kvůli tvé přetvářce (kterou nechápu) protahují na neúnosnou dobu.

Kdybys jen tušil, kolik lidí už mi radilo, abych tě konečně poslal do prdele... Ale já jsem bral tvé výplody jako svérázný, ale ne zle myšlený způsob, jakým komunikuješ se světem, a předpokládal, že jsme pořád na jedné lodi. Navíc si tě pořád pamatuju z Dýmky.tk jako pohodového člověka, a i lidé co tě znají osobně mi říkali, že ve skutečnosti nejsi takový hajzlík jak se prezentuješ na Foru.

No já tě přesto do prdele nepošlu, protože si pořád myslím, že alespoň z počátku jsme měli stejné cíle. Ovšem po tom co jsi předvedl, je myslím pro oba (a pro situaci na Foru) nejlepší, abychom se ohledně tvorby Dýmka.net rozešli. Budu rád, když se k tomu postavíš jako chlap, a administrátorskou údržbu Fora budeš vykonávat, než se jí ujme nový admin.

Každopáadně ale pokud by sis chtěl dělat nějaký trucprojekt, obávám se, že s tvým přístupem by tam asi většina diskusí vypadala jako tento thread . No offense, jen názor.


k tomu jen jedno, ja sem s webem dymka.net nikam nespechal, mam sve prace dost a proto sem nemel sebemensi duvod te nikam tlacit a uhanet te ... tudiz jedinej na koho pada to, ze se nic neudelalo ses ty, jediny na co ses zmohl byly kecy, ze dymka jeste neni a ze za to muzu ja.

muzu se te zeptat jake je pozadi meho zleho umyslu? nebo si myslis, ze nekdo, kdo sedi v 1 u pocitace kvuliva praci s tim, ze o pul sesty vstava, ma cas na to, aby delal veci jen tak z nudy?

mmch vy 2 s piterem ste prvni, kdo o me kdy rekl, ze lzu. malo veci si beru osobne, ale tohle ano. nicmene vas 2 mam zarazeny ve spravne skatulce uz dlouho, piter je klasickej pricmrndavac bez vlastniho nazoru a celou dobu se to jen neuspesne snazi maskovat ... ty ses zase typickej pan dulezitej co si mysli, ze z hovna co vi/zna/ma uplaca duhu na ktere bude jeho vlastni jmeno a vsichni mu pak zatleskaji. preberte si to oba po svem.
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod piter » 09 led. 2007, 00:54

ad Fenix: vyjmute prispevky opet presunuty do verejne sekce sem: http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=1198&highlight=
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod piter » 09 led. 2007, 01:11

Simon píše:nicmene vas 2 mam zarazeny ve spravne skatulce uz dlouho, piter je klasickej pricmrndavac bez vlastniho nazoru a celou dobu se to jen neuspesne snazi maskovat ...


Celkem rychle vynasis soudy vzhledem k tomu, ze jsi me nepotkal v realu, ale cert to vem.

Spis by me zajimalo, jak se to snazim maskovat :twisted:

jo a btw - ja nerekl ze lzes, ale ze nemohu vedet, zda to co povidas je pravda ci ne a ze je klidne mozne, ze se prikraslujes. Zase si to prekrucujes podle sveho :wink:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 09 led. 2007, 01:27

Simon píše:k tomu jen jedno, ja sem s webem dymka.net nikam nespechal, mam sve prace dost a proto sem nemel sebemensi duvod te nikam tlacit a uhanet te ... tudiz jedinej na koho pada to, ze se nic neudelalo ses ty, jediny na co ses zmohl byly kecy, ze dymka jeste neni a ze za to muzu ja.

muzu se te zeptat jake je pozadi meho zleho umyslu? nebo si myslis, ze nekdo, kdo sedi v 1 u pocitace kvuliva praci s tim, ze o pul sesty vstava, ma cas na to, aby delal veci jen tak z nudy?

mmch vy 2 s piterem ste prvni, kdo o me kdy rekl, ze lzu. malo veci si beru osobne, ale tohle ano. nicmene vas 2 mam zarazeny ve spravne skatulce uz dlouho, piter je klasickej pricmrndavac bez vlastniho nazoru a celou dobu se to jen neuspesne snazi maskovat ... ty ses zase typickej pan dulezitej co si mysli, ze z hovna co vi/zna/ma uplaca duhu na ktere bude jeho vlastni jmeno a vsichni mu pak zatleskaji. preberte si to oba po svem.


Jestli nějaké z fází výroby vázly u mě, mohlo to být tak max. 20%, po zbytek času to leželo buď u tebe nebo u imagaa (třeba od 4.12. jsou u něj drobné úpravy designu, protože jsi si objednal jeho finální podobu před další fází). Imagoo ale aspoň obvykle poskytl nějaké vysvětlení, proč to tak je, a vzhledem k tomu že jste pracovali z vlastní nabídky a bez nároku na odměnu jsem si, pokud už to nebylo opravdu neúnosné, nestěžoval. Na mě možná padá vina nejvíc, ale právě proto, že jsem o něco víc netlačil na rychlejší průběh. Nemluvě o různých úpravách na Foru, které nejsou samozřejmě stále hotové (příklad - implementace stanov - 29.7.2005) Možná jsem taky očekával aspoň trošku tvůrčí přístup, ale i bez toho se dá svítit, kdyby se alespoň dělaly věci které byly zadány.
Ale vzhledem k tomu, co píšeš o svém zájmu o tvorbu Dýmky.net, by to asi stejně bylo zbytečné.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 09 led. 2007, 02:00

To all: kamarádi, velmi se omlouvám, že tu musíte číst takovéto věci. Asi nastal čas změn, což by mohlo být velmi dobré, nebýt ovšem nepříjemných okolností ze kterých to vychází. Jako vždycky se pokusím věci řešit k co nejširší spokojenosti.

Jen bych vás poprosil, když už se chcete připojit k této diskusi - ač bych vám to snad ani nedoporučoval, pročtěte si prosím inkriminované thready ve své celistvosti, ať pak nevynášíte nespravedlivé soudy na základě vět či příspěvků vytržených z kontextu.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 09 led. 2007, 08:52

Fénix píše:
Simon píše:k tomu jen jedno, ja sem s webem dymka.net nikam nespechal, mam sve prace dost a proto sem nemel sebemensi duvod te nikam tlacit a uhanet te ... tudiz jedinej na koho pada to, ze se nic neudelalo ses ty, jediny na co ses zmohl byly kecy, ze dymka jeste neni a ze za to muzu ja.

muzu se te zeptat jake je pozadi meho zleho umyslu? nebo si myslis, ze nekdo, kdo sedi v 1 u pocitace kvuliva praci s tim, ze o pul sesty vstava, ma cas na to, aby delal veci jen tak z nudy?

mmch vy 2 s piterem ste prvni, kdo o me kdy rekl, ze lzu. malo veci si beru osobne, ale tohle ano. nicmene vas 2 mam zarazeny ve spravne skatulce uz dlouho, piter je klasickej pricmrndavac bez vlastniho nazoru a celou dobu se to jen neuspesne snazi maskovat ... ty ses zase typickej pan dulezitej co si mysli, ze z hovna co vi/zna/ma uplaca duhu na ktere bude jeho vlastni jmeno a vsichni mu pak zatleskaji. preberte si to oba po svem.


Jestli nějaké z fází výroby vázly u mě, mohlo to být tak max. 20%, po zbytek času to leželo buď u tebe nebo u imagaa (třeba od 4.12. jsou u něj drobné úpravy designu, protože jsi si objednal jeho finální podobu před další fází). Imagoo ale aspoň obvykle poskytl nějaké vysvětlení, proč to tak je, a vzhledem k tomu že jste pracovali z vlastní nabídky a bez nároku na odměnu jsem si, pokud už to nebylo opravdu neúnosné, nestěžoval. Na mě možná padá vina nejvíc, ale právě proto, že jsem o něco víc netlačil na rychlejší průběh. Nemluvě o různých úpravách na Foru, které nejsou samozřejmě stále hotové (příklad - implementace stanov - 29.7.2005) Možná jsem taky očekával aspoň trošku tvůrčí přístup, ale i bez toho se dá svítit, kdyby se alespoň dělaly věci které byly zadány.
Ale vzhledem k tomu, co píšeš o svém zájmu o tvorbu Dýmky.net, by to asi stejně bylo zbytečné.


meles nesmysly, u imagaa to lezelo vetsinou proto, zes nebyl schopnej rict zda se ti to, co udelal libi nebo zda a co chces zmenit.
fenixi, zajkladni problem byl a je, ze nevys co chces, jak to ma vypadat a co to ma ddelat .. takze tlac akorat na sebe ... implementace stanov je v uzivatelskem profilu uz dlouho
Naposledy upravil Simon dne 09 led. 2007, 09:00, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 09 led. 2007, 08:55

Fénix píše:To all: kamarádi, velmi se omlouvám, že tu musíte číst takovéto věci. Asi nastal čas změn, což by mohlo být velmi dobré, nebýt ovšem nepříjemných okolností ze kterých to vychází. Jako vždycky se pokusím věci řešit k co nejširší spokojenosti.

Jen bych vás poprosil, když už se chcete připojit k této diskusi - ač bych vám to snad ani nedoporučoval, pročtěte si prosím inkriminované thready ve své celistvosti, ať pak nevynášíte nespravedlivé soudy na základě vět či příspěvků vytržených z kontextu.


ty se hlavne podivej na vysledek ankety a procti si zdejsi reakce a pak uz se konecne zachovej ke vseobecne spokojenosti a pochop to, co ti psal harel a co ti naznacuji jini, lide sem chodi kvuli zabave a na tve stanovy klubu a pravniceni nejsou zvedavy. Tvou funkci prezidenta tady evidentne kazdej bral jako mistni kolorit a hru ... jen tys to evidentne ve funkcnim zapalu nepochopil
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 09 led. 2007, 09:54

Simon píše:ty se hlavne podivej na vysledek ankety a procti si zdejsi reakce a pak uz se konecne zachovej ke vseobecne spokojenosti a pochop to, co ti psal harel a co ti naznacuji jini, lide sem chodi kvuli zabave a na tve stanovy klubu a pravniceni nejsou zvedavy. Tvou funkci prezidenta tady evidentne kazdej bral jako mistni kolorit a hru ... jen tys to evidentne ve funkcnim zapalu nepochopil


nedobře se na to díváš, Veverko :) spíš se zamysli nad tím, proč ve tvé "anketě" hlasovalo 10 lidí
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků