Maly pruzkum

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Mate chut presunout se s diskusi o dymkach jinam?

Ne. Mam rad pravidla a stanovy a libi se mne jak Fenix vysvetlil Harelovi, ze si nemuze udelat sraz :)
11
48%
Ne. Sice nemam rad Fenixova pravidla a stanovy, ale chci zustat zde
4
17%
Ano. Fenix prekrocil rozumnou miru
8
35%
 
Celkem hlasů : 23

Maly pruzkum

Příspěvekod Simon » 08 led. 2007, 16:12

Maly pruzkum
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod gotreg » 08 led. 2007, 16:17

mám pocit, že jste se všichni p*sr*l*. Ve flamu na téma SG tabáky, o flambování ve srazech nemluvě.

tohle jsem naposled zažil mezi puberťákama na klubu lopuch pod vedením Jitky CL, v té době hormonálně značně rozhozené po změně pohlaví.
mám pocit, že touto proměnou prochází několik lidí tady (hurá, bude víc dýmkařek :twisted: )

kdesi jsem četl o tom, jak jsou dýmkaři klidní, neb při argumentaci si v klidu připraví tabák, zapálí, potahuje a mezi tím konverzuje s protějškem.
Takže jste buď nechali dýmky doma, nebo propálili kotle.


:roll:
Uživatelský avatar
gotreg
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1050
Věk: 47
Registrován: 07 led. 2006, 20:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod Šimi » 08 led. 2007, 16:18

Mám dojem, že ohledně srazu se Harel s Fénixek srazili kvůli slovíčku. Harel to uzavřel zcela logickým návrhem na vyřízení z očí do očí, což mohlo celou situaci uzavřít. Diskuse, teda přestřelka, však jede zcela nesmyslně dál.

Někdy je lepší prostě počkat nějakou chvíli a až potom něco napsat. Takové vzájemné okamžité výboje bez valného rozmyslu jsou k ničemu a vedou ..... no to je vidět kam, v threadu ohledně 7. srazu.

Co se týká stanov, nezajímají mě. Nenarazil jsem na ně a asi jsem ještě žádnou neporušil, tudíž mám pocit, že je k ničemu nepotřebuju.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Šimi » 08 led. 2007, 16:50

konkrétně to byl poměr 5:2, myšlený z Harelovy strany jako fakt v návrhu srazu. Celé peklo kolem je ostudné.

Již delší dobu mám s kamarády pocit, že nás naši slovenští bratři pomalu opouštějí. Cela tato nesmyslná přestřelka tomu dodala korunu. Myslím, že to někdo dost nezvládl a má co napravovat. Ale měl by počkat aspoň do zítřka, než si to trochu nechá proležet v hlavě.

Celá tahle situace mě dost rozhodila. Tohle jsem fakt nečekal.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Alfik » 08 led. 2007, 16:58

Šimi píše:Celá tahle situace mě dost rozhodila. Tohle jsem fakt nečekal.


To jsme dva. Fakt nějak nepobírám, co se tu poslední dobou děje. Nejdřív to hašteření kolem Gawithů, a teď pro změnu tohle.
To jsou zase nějaký erekce na slunci, nebo co? :(
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Šimi » 08 led. 2007, 17:00

Hnědej šporák na fóru
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod piter » 08 led. 2007, 17:12

Simone jsi trapny

Zamykat ti to tu nebudu, protoze by sis odemkl a mazat jeste taky ne, protoze bys tu neco zacal vykrikovat o cenzure.

Pokud by se vsak zde nalezlo vice lidi zastavajicich tvuj nazor a hodlali to zde resit, tak mazu - kdyz tu nekdo nechce byt, tak se tady ani nebude verejne domlouvat, kam se presune. Nepredpokladam vsak velkou odezvu. Presto - Vyzyvam vsechny at nevenuji teto Simonem zbytecne vyhrocene situaci pozornost.


Simi, Alfik: Jsem na to stejne :roll:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Mack » 08 led. 2007, 18:20

já hlasovat nebudu, ale dovolte příspěvek :
z plamínku velký oheň bývá….

6.1.-12:18 Fénix : Tak co přátelé, prestižní sraz pipE-clubu může být právě u vás, a vy nejevíte zájem?… Lidi vzpamatujte se ….
6.1.- 9:12 Harel : Kludne ho mozme urobit v Banskej Bystrici….V malebnom prostredi narodneho parku Nizke Tatry….
….
Kamarádi ze Slovenska se přidávají k návrhu (konec konců i já)
……
7.1.-12:53 Piter: ja jsem klidne pro . . . akorat at je to driv jak v cervnu, nejlepe duben-zacatek kvetna (resp. brezen - kveten)

7.1.- 1:22 odp : výstřel z těžké Barbory – Fénix píše : Přátelé, jsem pro všema deseti pro jakoukoliv dýmkařskou akci, ale řeště si to, prosím, v jiném threadu. Zpět k tématu 7. sraz pipE-clubu - únor/březen - pokud možno co nejvíc na západě

7.1.-1.29- Piter couvá : Ok, uz mlcim . . dalsi sraz na zapade
7.1.- 9:14- Harel zmateně : ...my sme stale pisali o 7 zraze, takze nechapem,…

a pak to jede jako lavina, že jsem čekal že to dojde až na Beneše a Tisa….

Nalejme si čistého vína – Fénix to nezvládl ...
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Příspěvekod Krhút » 08 led. 2007, 18:36

Tentokrát opravdu nechci hlasovat - bylo by to jen přilévání oleje do ohně a to ve všech hlasovatelných variantách . Do toho teda opravdu nejdu ! Rozmíška se slovenskou (nebo raději východní- abych nerozvířil národnostní otázku) částí fóra mě dost mrzí , stejně jako kdysi roztržení federace . K přestřelce kolem SG se už radši vůbec vyjadřovat nebudu , tam platí , že ,,cokoliv od této chvíle řeknete může být překrouceno a použito proti Vám" .
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Příspěvekod Simon » 08 led. 2007, 19:16

Šimi píše:konkrétně to byl poměr 5:2, myšlený z Harelovy strany jako fakt v návrhu srazu. Celé peklo kolem je ostudné.

Již delší dobu mám s kamarády pocit, že nás naši slovenští bratři pomalu opouštějí. Cela tato nesmyslná přestřelka tomu dodala korunu. Myslím, že to někdo dost nezvládl a má co napravovat. Ale měl by počkat aspoň do zítřka, než si to trochu nechá proležet v hlavě.

Celá tahle situace mě dost rozhodila. Tohle jsem fakt nečekal.


myslim, ze chapani slovensko vs cesko neni to spravny
... rozdil je spis zkusenostni (nebo jak to maji nekteri radsi vekovej), ze slovenska sem prispivaji z naproste vetsiny lidi, co maji ziovotni zkusenosti ... z ceske strany je to presne naopak.
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 08 led. 2007, 19:16

piter píše:Simone jsi trapny

Zamykat ti to tu nebudu, protoze by sis odemkl a mazat jeste taky ne, protoze bys tu neco zacal vykrikovat o cenzure.

Pokud by se vsak zde nalezlo vice lidi zastavajicich tvuj nazor a hodlali to zde resit, tak mazu - kdyz tu nekdo nechce byt, tak se tady ani nebude verejne domlouvat, kam se presune. Nepredpokladam vsak velkou odezvu. Presto - Vyzyvam vsechny at nevenuji teto Simonem zbytecne vyhrocene situaci pozornost.


Simi, Alfik: Jsem na to stejne :roll:


ano, ty jen potvrzujes to co je v mem predchozim prispevku :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 08 led. 2007, 19:19

jinak sem celkem zvedavej kolik lidi se neboji vyjadrit svuj nazor

jako jediny chlapsky zpusoby vidim vyjadrit se textem nebo napsat proc se neminim vyjadrit ... a pak trosku v pozadi anonymni hlasovani.

takze doufam, ze me mile prekvapite
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Šimi » 08 led. 2007, 19:36

Simon píše:myslim, ze chapani slovensko vs cesko neni to spravny
... rozdil je spis zkusenostni (nebo jak to maji nekteri radsi vekovej), ze slovenska sem prispivaji z naproste vetsiny lidi, co maji ziovotni zkusenosti ... z ceske strany je to presne naopak.


Z téhle stránky jsem se na tento problém nepodíval, ale něco na tom je.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod piter » 08 led. 2007, 19:54

Simon píše:ano, ty jen potvrzujes to co je v mem predchozim prispevku :)


ty ve svych 28 ses si nejak jisty svymi zkusenostmi :twisted:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 08 led. 2007, 19:55

kua ani na jednu s těch otázek se nedá odpovědět aniž bych si plivl do ksichtu. A rozhodně mám na práci důležitější věci než dmýchat pod divně zažehnutý plamen :evil:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Další

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků