Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Fotografie jako avatar

22 led. 2007, 12:37

Všiml jsem si, že spusta z vás začíná používat svoji fotku jako avatar, není to špatný nápad, je fajn si udělat představu s kým si píšete, nicméně bych uvítal, kdyby se avatary zobrazovaly jen registrovaným členům fóra, nejsem příliš nadšen představou, že moji fotku uvidí kdokoli kdo klikne na odkaz. Zajímal by mě váš názor.

Re: Fotografie jako avatar

22 led. 2007, 12:46

tifik píše:Všiml jsem si, že spusta z vás začíná používat svoji fotku jako avatar, není to špatný nápad, je fajn si udělat představu s kým si píšete, nicméně bych uvítal, kdyby se avatary zobrazovaly jen registrovaným členům fóra, nejsem příliš nadšen představou, že moji fotku uvidí kdokoli kdo klikne na odkaz. Zajímal by mě váš názor.


Počkej, to není fotka? :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Fotografie jako avatar

22 led. 2007, 12:48

tifik píše:Všiml jsem si, že spusta z vás začíná používat svoji fotku jako avatar, není to špatný nápad, je fajn si udělat představu s kým si píšete, nicméně bych uvítal, kdyby se avatary zobrazovaly jen registrovaným členům fóra, nejsem příliš nadšen představou, že moji fotku uvidí kdokoli kdo klikne na odkaz. Zajímal by mě váš názor.

Nevím, jako trvalá změna by to asi neprošlo, ale jako nárazová akce třeba na týden by to nebylo špatné. :)

22 led. 2007, 12:49

Vono taky záleží natom, jakou fotku si vybereš. :wink:
Já vybral tuhle :smoke1:

Re: Fotografie jako avatar

22 led. 2007, 12:52

bromden píše:
tifik píše:Všiml jsem si, že spusta z vás začíná používat svoji fotku jako avatar, není to špatný nápad, je fajn si udělat představu s kým si píšete, nicméně bych uvítal, kdyby se avatary zobrazovaly jen registrovaným členům fóra, nejsem příliš nadšen představou, že moji fotku uvidí kdokoli kdo klikne na odkaz. Zajímal by mě váš názor.


Počkej, to není fotka? :twisted: :twisted: :twisted:


Jestli pojedu na sraz a ty taky, máš to spočítaný :twisted: :twisted:

Re: Fotografie jako avatar

22 led. 2007, 13:00

bromden píše:
tifik píše:Všiml jsem si, že spusta z vás začíná používat svoji fotku jako avatar, není to špatný nápad, je fajn si udělat představu s kým si píšete, nicméně bych uvítal, kdyby se avatary zobrazovaly jen registrovaným členům fóra, nejsem příliš nadšen představou, že moji fotku uvidí kdokoli kdo klikne na odkaz. Zajímal by mě váš názor.


Počkej, to není fotka? :twisted: :twisted: :twisted:

A nestačil by autoportrét, jako má třeba Bromden? :twisted:

Re: Fotografie jako avatar

22 led. 2007, 13:03

mirek píše:
bromden píše:
tifik píše:Všiml jsem si, že spusta z vás začíná používat svoji fotku jako avatar, není to špatný nápad, je fajn si udělat představu s kým si píšete, nicméně bych uvítal, kdyby se avatary zobrazovaly jen registrovaným členům fóra, nejsem příliš nadšen představou, že moji fotku uvidí kdokoli kdo klikne na odkaz. Zajímal by mě váš názor.


Počkej, to není fotka? :twisted: :twisted: :twisted:

A nestačil by autoportrét, jako má třeba Bromden? :twisted:

Ono je to ještě spojený i s autosugescí... občas přecházím do 2D a připadám si i rozmazaně. :lol:

:arrow: tifik: :lol:

22 led. 2007, 13:28

no mám pocit, že dřív se avatary zobrazovaly jen zaregistrovaným, ale dnes jsem měl pocit, že jsou vidět vždy :shock: :D

22 led. 2007, 13:33

bigdragon píše:no mám pocit, že dřív se avatary zobrazovaly jen zaregistrovaným, ale dnes jsem měl pocit, že jsou vidět vždy :shock: :D


no právě

22 led. 2007, 13:34

tifik píše:
bigdragon píše:no mám pocit, že dřív se avatary zobrazovaly jen zaregistrovaným, ale dnes jsem měl pocit, že jsou vidět vždy :shock: :D


no právě


admin Hééééééélp :D :D

22 led. 2007, 14:01

avatary se tusim zobrazovaly porad vsem

22 led. 2007, 14:10

Simon píše:avatary se tusim zobrazovaly porad vsem

myslím, že ne. Když jsem chtěl synkům ukázat jakého mám tak jsem se musel přihlásit

22 led. 2007, 14:16

:arrow: bigdragon

mas pravdu, predtym nez som sa registroval a kym som sa neprihlasil, nebolo vidiet zadnych avatarov

22 led. 2007, 17:04

bigdragon píše:no mám pocit, že dřív se avatary zobrazovaly jen zaregistrovaným, ale dnes jsem měl pocit, že jsou vidět vždy :shock: :D


Je to tak. Jenže jestli se nepletu, ony pak nebyly vidět ani obrázky v threadech (?). No každopádně avatar je zamýšlený jako veřejná záležitost, dobrý pro přehlednost etc, proto jsem taky tu změnu provedl. A ani nemyslím, že je to pravé to měnit, zvlášť když se zaregistrovat může více méně každý a když bude na vaše xychty zvědavý, tak se na ně prostě podívá.

Jinak plánuju v profilech položku "foto", a ta už by myslím mohla být přístupná třeba jen pro členy Klubu.

22 led. 2007, 17:32

Fénix píše:
bigdragon píše:no mám pocit, že dřív se avatary zobrazovaly jen zaregistrovaným, ale dnes jsem měl pocit, že jsou vidět vždy :shock: :D


Je to tak. Jenže jestli se nepletu, ony pak nebyly vidět ani obrázky v threadech (?). No každopádně avatar je zamýšlený jako veřejná záležitost, dobrý pro přehlednost etc, proto jsem taky tu změnu provedl. A ani nemyslím, že je to pravé to měnit, zvlášť když se zaregistrovat může více méně každý a když bude na vaše xychty zvědavý, tak se na ně prostě podívá.

Jinak plánuju v profilech položku "foto", a ta už by myslím mohla být přístupná třeba jen pro členy Klubu.

Náčelníku , to je slovo do pranice :!:
Odeslat odpověď