ANTIKOUDY aneb NA FÉROVKU

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

FÓRUM POKLÁDÁM ZA

Místo plné zábavy a žertíků
0
Žádná hlasování
Ryze odbornou stránku plnou hodnotných informací
7
13%
Splácaninu zahrnující od každého trochu - a tak to má být.
25
47%
Zejména prostředek komunikace o dýmkařských akcích
1
2%
Volný prostor přetvářený povahou a přáním členů
20
38%
 
Celkem hlasů : 53

Příspěvekod Mike Hill » 19 pro. 2007, 00:32

...včera na zraze pražskej bunky som si najprv pochutnal na Old Dubline z ruskej spigotky, potom skrz kalabašku okoštoval tú zaujímavú zmesku čo nám Alfík podaroval na súťaženie a chuť som si následne naprával "daždivým dňom" od Ashtona a Erinmore flakeom...

...vonku cestou na nádražie som to ešte zaklincoval doutníčkom(?) Curly od Villiger...

...a sakra... :offtopic1:

...asi sa bude premazávať...alebo nie...? :twisted:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod BATRACHOS » 19 pro. 2007, 02:04

Ne, alespoň doufám :!:
Jako autor šňůry důrazně žádám veškeré moderátorstvo, aby vezdejší šňůru promazávali pouze a jedině v případě smajlíkovitých reakcí a tapeťáren všeobecně. Jinak jsem přesvědčen, že každý má právo za příspěvek "na férovku" považovat věci nejroztodivnější ...
... po Mikově včerejším stripteasu už se nedivím vůbec ničemu 8)
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod basa333 » 19 pro. 2007, 06:59

no, já to vidím přesně opačně. tohle vlákno by moderátoři měli promazat velmi důkladně, aby vůbec mělo nějaký smysl
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Šimi » 19 pro. 2007, 07:50

Fénix píše:Hm, takže konec :evil: Naneviděnou.


No supr, už je to tady. Konec ......
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod jcp » 19 pro. 2007, 09:00

no, tak jsem poctivě přelouskal debatu na str.5 - 11 a jediné co mě poté přišlo na mysl je úsloví mojí babičky:
.. bav se s volem o sobotě, když jde v pátek na jatka .. :oops:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod basa333 » 19 pro. 2007, 09:02

po promazání by to bylo už jen několik stěžejních vět :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod tritrek » 19 pro. 2007, 10:45

podla mna radsej nemazajte, lebo tu bude este vacsi chaos...

...a okrem toho by to bolo diktatorske a proti demokracii :cry:

kazdy stoji za svojimi prispevkami, tak to tu nechajme, ako memento...
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Příspěvekod Martin Pedain » 20 pro. 2007, 01:37

Nechci se do toho míchat, je mi po tem ho*no (ban Simona), ale jen tak do eteru vypustím jednu větu od Orwella: "Upálením jednoho kacíře tisíce dalších povstanou."
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod Alferi » 20 pro. 2007, 11:08

Simona nepovažuju za žádného "kacíře". Do sporu ohledně vývoje dymky.net se nechci míchat, protože do toho nevidím ( :arrow: možná bys to Fénixi měl někde zrekapitulovat, ať je v tom trochu jasněji - a můžeme na to nadávat v hospodě :twisted: ). Se Simonem jsem neměl žádný osobní problém a jeho občas zvláštní způsob komunikace jsem bral jako svéráz, ale poslední dobou už to dost přeháněl. Bezdůvodné (nebo s důvodem "veřejně neznámým") urážení jiných členů fóra (aniž by je někdy notabene znal) mi nepřipadá jako něco, nad čím se dá mávnout rukou. A je buřt, jestli je dotyčný na fóru tři roky, nebo půl.
Použití banu mi nepřijde samo o sobě moc elegantní, ale když někdo nechce přistoupit na seriozní a slušnou komunikaci, a místo toho si řeší své rozdílné představy o charakteru tohoto fóra (nic proti nim) soustavně "nepříliš ohleduplným" způsobem, tak asi nic jiného nezbývá. :?
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod bigdragon » 20 pro. 2007, 11:24

no mě osobně vadí Simonův "student s holou prdelí" míň než Piterův "kterýkoliv debil" a proto bych všechny horké hlavy vyzval ke klidu a hlavně si vždycky rozmyslete jestli byste to co vypustíte na monitory obhájili v hospodě bez poškozené fasády :wink:
Na druhou stranu jsem již několikrát upozorňoval na antihodnosti které by mohly trochu pomoci se zorientovat v tom kdo je kdo :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod bromden » 20 pro. 2007, 11:33

Připojuji se k Drakovi, Simonovo vystoupení (byť bylo jakékoli) mělo větší logiku než piterovo.
Ad vadí -nevadí se taky shodnu s drakem.
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod piter » 20 pro. 2007, 11:50

nezlobte se na mne, ale prece jen jsme jakysi klub a pochybuju, ze by v jinem klubu byly od nektereho z novych clenu tolerovany nemistne poznamky na ucet prezidenta typu:
tritrek píše:Este dobre, ze tu mame takeho skuseneho, mudreho cloveka, ktory uz vsetko zazil a ma neprekonatelny prehlad o zivote, umeni a ... vlastne o vsetkom. Bravo Fenix... keby si nemal vek v profilu tak by som sa opytal, ci uz mas obciansky preukaz...


. . . . ktere nemaji opodstatneni. A vyprosuji si reci o nedotknutelnosti vedeni, protoze je rozdil mezi zdravou kritikou/pripominkami a timhletim. Navic nikdo nikoho nenuti byt v klubu.

Pokud se nekomu zdam horsi jak nevychovane hovado Simon, tak pekne dekuju :roll: Hlavne ta vetsi logika by me zajimala . . .
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 20 pro. 2007, 11:56

bigdragon píše:no mě osobně vadí Simonův "student s holou prdelí" míň než Piterův "kterýkoliv debil"


tak snad je každému jasné, že Simon nedostal ban za "studenta s holou prdelí", to byla jen ta pověstná poslední kapka. Alferi to myslím napsal velmi přesně.

Srovnávat piterovu občas trochu horkokrevnou reakci s tím, co naprosto běžně předváděl Simon, je chlapci dost těžce mimo.

Je opravdu smutné, že se komentáře od některých z vás (třeba v případě bromdena) dočkal piterův "debil" a ne třeba lubův příspěvek, který to tu nedávno rozvířil a který byl z hlediska sprostých slov asi tak stejný a narozdíl od "debila" nevyprovokovaný. Opravdu to svědčí hodně o vaší nezaujatosti :? .

Jinak Lubo i piter toho dělají pro klub, resp. pro Forum opravdu hodně, a tak mají občas právo na nějaký ten úlet.


to Alferi & all: tady opravdu nebyly žádné tajné zákulisní spory, snad vše proběhlo Forem a měli jste možnost to sledovat. Ale hlavně - odlišný názor na nějakou technickou nebo organizační záležitost snad nedává nikomu právo chovat se tak, jako to předváděl Simon.
Simon měl vždy svérázný způsob komunikace, a pod "svérázný" si představte to, co uráží spoustu lidí. A já jsem ho po dlouhou dobu bránil, i před mně blízkými lidmi, protože jsem si ho pamatoval z Dýmky.tk jako naprosto fajn člověka. Vysloužil jsem si tím dost kritiky. Ale to co předváděl v poslední době, to už bylo prostě moc i na mě, a především to těžce poškozovalo atmosféru na Foru.

Nakonec bych chtěl dodat, že se nechci už k Simonovi zbytečně dál vyjadřovat vzhledem k tomu, že už nemůže reagovat.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bigdragon » 20 pro. 2007, 12:00

piter píše:Navic nikdo nikoho nenuti byt v klubu.

to je pravda, pořád to opakuj hlavně s podobnou poznámkou jako v moderátorské diskusi, cituji "(clovek, ktery by se Simona zastaval, imho nema co delat v klubu)"
piter píše:Pokud se nekomu zdam horsi jak nevychovane hovado Simon, tak pekne dekuju :roll: Hlavne ta vetsi logika by me zajimala . . .

nemáš zač, Simon tyhle věci dělá s určitou grácií kdežto Ty jsi jen spostý :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Fénix » 20 pro. 2007, 12:09

bigdragon píše:
piter píše:Navic nikdo nikoho nenuti byt v klubu.

to je pravda, pořád to opakuj hlavně s podobnou poznámkou jako v moderátorské diskusi, cituji "(clovek, ktery by se Simona zastaval, imho nema co delat v klubu)"


to je úroveň, draku, vytáhnout ze soukromé diskuse úryvek bez kontextu, zatleskej si :( A ty něco vyprávěj o komunistických metodách...

bigdragon píše:
piter píše:Pokud se nekomu zdam horsi jak nevychovane hovado Simon, tak pekne dekuju :roll: Hlavne ta vetsi logika by me zajimala . . .

nemáš zač, Simon tyhle věci dělá s určitou grácií kdežto Ty jsi jen spostý :wink:


grácií? a ze které jsi planety ??

Tedy, já být piterem tak tě asi pošlu někam... snad to neudělá a prokáže rozvahu.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 121 návštevníků


cron